ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
2 3 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
3 9 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
4 12 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
5 14 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
6 22 ANDROUTSOS THOMAS M M GRC GRC Μυτιληνη Kasimis Training
7 29 PAPAILIAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
8 31 SIAMITRAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ INOV-8/OLYMPUS MARATHON RT
9 34 KALOFYRIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Ανήλιο Μετσόβου The North Face
10 36 SIOMOS ATHANASIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Kasimis Training
11 37 KOURKOURIKIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas
12 41 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
13 48 ZISIS THEODOROS M M GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ URSA TEAM
14 51 PARTSANIS THOMAS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
15 52 ANDRONIKIDIS ELEYTHERIOS M M18 GRC GRC Δράμα
16 53 DUDZIK ROBERT M M POL POL MSZANA DOLNA LIMANOVA HOTEL
17 54 PAYLIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ KASIMIS TRAINING
18 59 KOSTOPOULOS NIKOS M M50 GRC GRC Αγία Παρασκευή Αθήνα La Sportiva Team Greece
19 61 CEKOSKA KATARZINA ANNA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
20 62 AVDJOGLOU PETROS I. M M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
21 65 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC κηφισια Natural High
22 79 SAGREDOS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Ίλιον The Runners Project
23 96 KARAPALIS NIKOLAOS M M GRC GRC ΝΙΓΡΙΤΑ
24 109 KOUTZIAKOUTZIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ
25 112 TSIANIOS KURIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
26 113 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΤΑ Kasimis Training
27 117 POLYKANDRIOTIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ SHARMAN ULTRA
28 125 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
29 129 PAPAPANAGIOTOU STELIOS M M GRC GRC Σέρρες Συλλογ.Μαραθων.Σερρων
30 131 KOROLOGOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
31 135 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
32 140 TZIAKOURIS ANDREAS M M CYP CYP Nicosia Team Edge Running
33 145 NASOPOULOS EFTYCHIOS M M GRC GRC ΧΑΝΙΑ ARKALOS
34 157 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας
35 158 IONITA MIHAIL M M40 ROU ROU PAULESTII NOI
36 164 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ POSTO-ΤΡΑΧΙΝΑ
37 171 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ Κοζάνης
38 177 TSIARGALIS XRISTOS M M60 GRC GRC LITOXORO Olympus Marathon RT
39 180 PALTOGLOU FOTIOS M M40 GRC GRC xanthi Kasimis Training
40 186 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ
41 194 MOSIOS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΔΥ Κοζάνης
42 195 KARAKATSOULAS KOSTAS M M GRC GRC Περιστερι Karakatsoulas
43 208 KOSTAGIANNIS XRISTOFOROS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ SPORTIFS.GR TRAIL RUNNERS
44 210 GKOURTSOULIS IOANNIS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ
45 216 MATSOUKIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Iron Team
46 220 GIOLDASIS ALEXANDROS M M GRC GRC Athens
47 229 PAPAIOANNOU GEORGIOS M M50 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ - DEREKAS ENDURANCE COACHING
48 231 PAFOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ myathlete – chozen
49 239 KARAMPINI ANTHOULA F W40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
50 241 TIMOFIEJUK PAWEŁ M M40 POL POL Warszawa Albatrosy