ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
2 10 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
3 11 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 16 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
5 20 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
6 23 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
7 29 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC Γέρακας, Αττική Dynafit
8 34 PAPAILIAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
9 35 KOURKOURIKIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas
10 36 BIKA DIMITRA F W GRC GRL Αθήνα La Sportiva Team Greece
11 42 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια, Αττική Kasimis Training
12 44 PARTSANIS THOMAS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
13 53 SAGREDOS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC ΙΛΙΟΝ The Runner's Project
14 56 MATRAS SLAWOMIR M M40 GRC GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE
15 59 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis. Nature Trail
16 65 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Δραμα Δραμα
17 66 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC ΑΡΤΑ
18 74 LOUKAKIS MANOLIS M GRC GRC ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
19 75 DIMITRIOU DIMITRIOS M M CYP CYP ΚΥΠΡΟΣ Compressport Cyprus
20 79 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ KASIMIS TRAINING
21 83 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Πεύκη Αττικής KASIMIS TRAINING
22 90 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΤΑ KASIMIS TRAINING
23 94 VASILATOU ANDRIANNA F W GRC GRC ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ALL TERRAIN RUNNERS
24 98 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC kifisia kifisia
25 114 KOROLOGOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
26 126 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC kerkyra Kerkyra
27 130 MICHOPOULOS MARIOS M GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ
28 136 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC Καρπενήσι Salomon Hellas
29 140 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ goEnglish
30 142 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα
31 143 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Μεσοποταμία Chosen myathlete
32 153 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
33 154 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
34 158 ALEVIZAKIS KONSTANINOS M M GRC GRC Thessaloniki KASIMIS TRAINING
35 161 KONSTANTINOU APOSTOLIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
36 162 IONITA MIHAIL M M40 ROU ROU PAULESTI
37 171 ARGYRIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθήνα
38 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
39 173 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
40 177 PATSIALOS CHRISTOS M M GRC GRC ΓΑΛΑΤΣΙ
41 178 PAPAPANAGIOTOU STELIOS M M GRC GRC Σέρρες Συλλογ.Μαραθων.Σερρων
42 182 AVGERIS MARIOS M M GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ Path To Ultra / Periklis Training
43 185 TSIARGALIS CHRISTOS F W60 GRC GRC Λιτοχωρο
44 195 GIOLDASIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC ATHENS
45 197 VATSAS CHRISTOFOROS M M GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
46 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
47 204 ATHANASIOU SAKIS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Σύλλογος Δρομέων Φθιώτιδας Τραχίνα -ΣΦΒΚ
48 211 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
49 222 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
50 225 EVAGGELOU THEOFILOS M M GRC GRC ΣΤΑΥΡΟΣ One Step Beyond Endurance Team