ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Στην Κόψη των Αετών"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 5 NATSIOPOULOS GEORGIOS M GRC GRC Αιανή KASIMIS TRAINING
2 7 KARATZAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Μελίκη
3 10 GKEKA DORA F W GRC GRC Ταγαραδες
4 11 SPILIOTIS THEMISTOKLIS M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
5 12 MARINOPOULOS ARSTOTELIS M M40 GRC GRC Παραλία Κατερίνης Aristotelis Training
6 13 PAPPAS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 14 METAXAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ALIMOS
8 17 SOGLEMEZIS GEORGIOS M M GRC GRC Νέα Μηχανιώνα
9 18 KISKINIS ASTERIOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
10 19 PANTZAVELIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
11 20 PETIKOPOULOS GEORGE M M GRC GRC ΠΡΑΣΙΝΆΔΑ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΊ ΔΡΟΜΕΊΣ
12 21 STAYROPOULOS NIKOS M M50 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13 22 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC Βόλος ΣΔΥΒ
14 23 PAPADOPOULOU VASILEIA F W40 GRC GRC Θεσσαλονικη
15 25 GIALOURIS NIKITAS M M GRC GRC mytilini
16 27 TSILIPIRAS THOMAS M M40 GRC GRC Χαριλάου
17 28 KARVELAS NIKOLAOS M M GRC GRC Κορυδαλλος
18 29 SFAKIANOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΦΑΡΣΑΛΑ ΣΜΝΛ, ΦΑΡΣΑΛΑ
19 30 TZIKOPOULOS APOSTOLIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
20 31 RADOS NIKOS M M GRC GRC ΒΟΥΤΣΑΡΑΣ
21 32 TOLIOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ
22 33 ZERVAKAKOS ACHILLES M M50 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ MANI TRAIL RUNNERS
23 34 DIMISIANOS GIANNIS M M40 GRC GRC Πάτρα
24 35 PAPADOPOULOU VASILEIA F W40 GRC GRC Θεσσαλονικη
25 36 POGONETZ PAVEL M M50 CAN CAN Chateauguay
26 37 DESPOTIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Naousa
27 38 MITROUDAS GIORGOS M M18 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ The North Face
28 39 PETIKOPOULOS FOTIS M M70 GRC GRC ΒΌΛΟΣ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΊ ΔΡΟΜΕΊΣ
29 40 FASOULAS GIORGOS M M GRC GRC Βόλος ΣΔΥΒ
30 41 FERENTINOS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
31 42 KONTAKOS MICHAIL M M GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
32 43 OIKONOMOU MARIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
33 44 KAMPOLIS TASOS M M40 GRC GRC ΑΥΛΩΝΑΣ SRMR
34 45 KLOSTRAKIS MICHALIS M M40 GRC GRC Συκουριο λαρισας
35 46 PAPADOPOULOS MICHALIS M M18 CYP GRC Πειραιάς Ευ-Ζήν Σωματείο Δρομέων
36 47 ZANNIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ SMARTRUN TEAM - BRT-KPN ® PATRAS
37 48 PANTAZOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ SMARTRUN TEAM - BRT-KPN ® PATRAS
38 49 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC 60200 - Λιτοχωρο - ΠΙΕΡΙΑΣ
39 50 VARSOS ODYSSEAS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ελληνική Αστυνομία
40 51 AGORASTOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
41 52 SOULIOTIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Καλαμαριά KASIMIS TRAINING
42 53 TARNANAS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ west cross kozani
43 54 STAVRIDIS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
44 55 NOUSIOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΛΗΝΗ
45 56 VELLI OLGA F W GRC GRC VOULIAGMENI MARATHON CLUB - DYNAFIT
46 57 GROUIDI ANASTASIA F W40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ICU COVID 19
47 58 KEFALOUROS VALANTIS M M40 GRC GRC Athens KASIMIS TRAINING
48 59 TSOMPANI DIMITRA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
49 60 SOLAKIDOU MARIA F W GRC GRC ΈΔΕΣΣΑ MPAGIA RUNNERS
50 61 PERRAKIS GIORGOS M M GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
51 62 ARLETOS ALEKSANDROS M M GRC GRC Γλυκά Νερά Αττικής
52 63 KYRTATOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΑΡΤΈΜΙΔΑ
53 64 TROUSAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ myathlete
54 66 SARIMANOLIS MICHALIS M M18 GRC GRC ΚΟΖΆΝΗ Κοζάνη
55 67 KYRATSOUS STEFANOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη
56 68 CHOROZOGLOU IOANNIS M M GRC GRC ΔΡΑΜΑ
57 69 FAKIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
58 70 MARDAKIOUPIS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
59 71 LOURAKIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Αθήνα University campus runners
60 72 PAPALOUKAS KONSTANTINOS F W60 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ
61 73 TZIMAS MICHALIS M M50 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
62 74 GEORGIOU PETROS M M GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
63 75 KARYOTIS THANOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
64 76 PRATSAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Λάρισα
65 77 PRATSAS EVANGELOS M GRC GRC Λάρισα
66 78 DAFTSIOU EFTERPI F W GRC GRC Θεσσαλονικη
67 79 FLOROS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
68 80 PARDALIS FOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Drc
69 81 UNGUREANU CARMEN SORINA F W40 ROU ROU Valcea TGV
70 82 ZACHAROULIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
71 83 CHATZIMIMIKOU DIMITRA F W40 GRC GRC Thessaloniki
72 84 ANASTASIA BIMPA F W40 GRC GRC Χαϊδάρι
73 85 ALON-BITTON GILLI F W40 ISR ISR Nataf
74 86 TZIKA ELLI F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
75 87 MANTELA AIKATERINI F W GRC GRC Θεσσαλονίκη
76 88 KATSISMA AIKATERINI F W GRC GRC Χαλκιδική
77 89 PSALTI MARIA F W40 GRC GRC ΜΑΓΟΥΛΑ ALL TERRAIN RUNNERS -FAPERLE
78 90 DAGKOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ
79 91 BOUFIDOU CHRYSANTHI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ
80 92 KRIKOU SOFIA F W40 GRC GRC Ελασσόνα ΣΜΝΛ
81 93 GOULAS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝ
82 94 IOANNIDIS IOANNIS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PRODEA RUNNING TEAM
83 95 TZEVELEKI VOULA F W70 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
84 96 KOUNATIDIS IOANNIS M M18 GRC GRC Κατερίνη
85 97 KATSANIS GIORGOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Baliotis .Nature Trail
86 98 CHATZITOULOUSIS ILIAS M M40 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
87 99 CHRYSOSTOMIDOU EYLAMPIA F W50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ
88 100 MPEIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
89 101 KARYOTIS VASILIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
90 102 TSIRAKIDIS CHRISTOS M M GRC GRC Κατερίνη Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ
91 103 FRAGGOPOYLOU SMARO F W40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ Naoussa vermio trail
92 104 CHRISTINA FOTEINOPOULOU F W40 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ
93 105 COPACEL LUMINITA F W40 ROU ROU Ramnicu Valcea
94 106 SAID HUSSEIN MOHAMED ELNADY AHMED M M Giza Great Pharaohs Runners
95 107 CHRISTODOULOPOULOS NICK M M40 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ
96 108 PETROPOULOS KOSMAS M M GRC GRC Αθήνα Ζωγράφος Active Monkeys
97 109 KARATZIOU VASILIKI F W GRC GRC Λαρισα Baliotis Nature Trail
98 110 SALTARI RANIA F W40 GRC GRC Πεύκα KOURKOURIKIS GROUP
99 111 MPRANI OLGA F W40 GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ PERIKLIS TRAINING
100 112 EGGONOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
101 113 KAFASIS THOMAS M M40 GRC GRC Σιατιστα
102 114 PAPAGEORGIOU GEORGE M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ
103 115 POLYZOS MARKOS M M GRC GRC ΣΙΆΤΙΣΤΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
104 116 PSYLAKI STAVROYLA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis training group
105 117 KOURI MPESSY F W40 GRC GRC Π.ΦΑΛΗΡΟ
106 118 KSIROS IOANNIS M M60 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΔ Τρικάλων
107 119 ARCHIMANDRITIS ALEXANDROS M M GRC GRC Athens
108 120 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
109 121 TATARINOVA ANASTASIA F W RUS GRC MAΡΟΥΣΙ ΤΙΗIORACE TEAM
110 122 KOUGIOUMTZOGLOU IOSIF M M40 GRC GRC Καβαλα
111 123 GIAZITZIDOU SOFIA F W GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
112 124 MPACHOUMIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΠΕΥΚΗ ΑΘΗΝΑ
113 125 FILIPPOU EYTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
114 126 ROUMPAS THOMAS M M50 GRC GRC MAΡΟΥΣΙ TIHIORACE TEAM
115 127 VAKALOPOULOS DIMITRIOS F W60 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
116 128 ATHANASIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ LESVOS RUNNERS
117 129 VOIDONIKOLAS PANAGIOTA F W40 COL COL Doral
118 130 NTRIGKOGIA PANAGIOTA F W40 GRC GRC Larissa Vmaxtraining
119 131 KOURKOUVATIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Gymlabrunningteam
120 132 STALA KALLIOPI F W GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ.Ρ.
121 133 ASLANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Μεσορόπη ELEFTHEROUPOLI RUNNERS
122 134 PROVIAS ILIAS M M40 GRC GRC Νεα Ιωνια
123 135 KARIPIDIS CHARITON M M50 GRC GRC Κατερίνη
124 136 SYMENTERIADOU EFI F W40 GRC GRC Αλεξανδρούπολη
125 137 GLANIAS MICHALIS M M40 GRC GRC ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
126 138 PASCHALIDIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
127 139 FOURKIOTIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ
128 140 THEOLOGOUDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Καβαλα
129 141 FILOMOUZI ELENI F W40 GRC GRC ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ
130 142 MYTIKAS NIKOS M M GRC GRC Βόλος Great
131 143 MANIATAKOU CHRISTINA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ
132 144 MOSCHONAS GEORGIOS M M GRC GRC Αθήνα Mad Goats
133 145 SARANTIS MICHALIS M M GRC GRC βελεστινο
134 146 EDESSAIOS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα Distance runners club(DRC)
135 147 ZANTOPOULOU DANAI F W GRC GRC Θεσσαλονίκη Peurakka
136 148 NAMLIS APOSTOLOS M M GRC GRC Ιωάννινα Peurakka
137 149 ZANTOPOULOS FILIPPOS M M18 GRC GRC Κατερίνη Peurakka
138 150 DERVENI FANI F W18 GRC GRC Κατερίνη Peurakka
139 151 KOUVALAKIDOU GLYKERIA F W60 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
140 152 PRAPAS STILIANOS M M40 GRC GRC Ασπροβαλτα
141 153 TZIOUKA EYANTHIA F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
142 154 CHASAMPENI GEORGIA F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
143 155 ANTYPAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΤΑΥΡΟΣ
144 156 VOTTI MARIA F W GRC DEU Berlin
145 157 KARAMPAGLIDIS DANIIL M M40 GRC GRC Τρίκαλα
146 158 KROUSOULOUDI PARASKEVI F W GRC GRC Χιος chiosrunning σύλλογος αθλητών υγείας χίου
147 159 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος chiosrunning σύλλογος αθλητών υγείας χίου
148 160 FISTIKLIS DIMITRIOS ANASTASIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
149 161 PORTARITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Νέα Αγχίαλος σδυβ Κένταυρος
150 162 PAPADOPOULOS TRAIANOS -DAVID M M GRC GRC ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RUNNING TEAM
151 163 GKARLAOUNIS VAGGELIS M M50 GRC GRC κατερινη ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
152 164 PYLORIDIS THEODOROS M M40 GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.Βέροιας
153 165 MANAMSIDIS LAZAROS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Dataverse
154 166 CHRISTODOULIDOU ANNA F W40 GRC GRC Βεροιας Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ
155 167 SEFERIADOU KYRIAKI F W50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
156 168 SIAKKAS ANESTIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
157 169 LEKOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
158 170 MARKOU STERGIANI F W50 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
159 171 PRENTAS IOANNIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
160 172 KALOTYCHOS CHARILAOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
161 173 VAGIONAS PAVLOS M M50 GRC GRC ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Χαλκιδικής
162 174 VAGIONAS ATHANASIOS M M GRC GRC ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
163 175 EYAGGELOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Larissa
164 176 SERMPEZIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου
165 177 FOUSTANAKI MARIA F W40 GRC GRC ΠΟΜΠΙΑ ΣΔΥΗ
166 178 GKANTOGLOU DIMITRIS M M GRC GRC Συκούριο Hike the peaks
167 179 THEODOROU FOTEINI F W40 GRC GRC ελευσινα
168 180 SOVISLIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC φλωρινα ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
169 181 EVAGGELOU GIANNIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
170 182 KONI DIMITRA F W40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT
171 183 LAMNIS LEANDROS M M GRC GRC Θέρμη Θεσσαλονίκης
172 184 NESTORAS IOANNIS M M GRC GRC Λαρισα Ανεξάρτητος
173 185 KOLESIS KOLESIS M M60 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
174 186 XINTARAKOS MANOLIS M GRC GRC Ελληνικό HOKA KROMMIDAS TRAIL TEAM
175 187 LAKKOVIKIOTIS PASCHALIS M M60 GRC GRC THESSALONIKI
176 188 DIMOULOS GIORGOS M M GRC GRC Λαρισα /συκουριο Hike the peaks
177 189 LAZAROU ZOI F W40 GRC GRC NEA ERYTHRAIA
178 190 PAPADOPOULOS IORDANIS M M GRC GRC Τύρναβος δρομείς Τυρναβου
179 191 CHONDROS VASILEIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
180 192 CHONDROS DIMITRIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
181 193 AVRAS VASILEIOS M M50 GRC GRC Κουφάλια mechanismus.eu
182 194 AVRA ANASTASIA F GRC GRC Κουφάλια mechanismus.eu
183 195 VASIOURIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
184 196 SPANOU NATASA F W GRC GRC Αθήνα
185 197 KONTAXIS ANASTASIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
186 198 KARMAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Πευκη MY ATHLETE TRAIL TEAM
187 199 KRITIKOS VAGELIS M M GRC GRC ΠΟΥΡΝΑΡΙ Hike the peaks
188 200 ZIAKAS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Hike the peaks
189 201 IOANNIDIS EYGENIOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
190 202 MARGIOLAKI MURSINI F W GRC GRC Θεσσαλονίκη
191 203 KOKKINOS POLYCHRONIS M M40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
192 204 PAPASTEFANOU MAGDA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ
193 205 DRAKOPOULOS THANASIS M M GRC GRC Βριλήσσια ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
194 206 KARAKASI MARINA F W GRC GRC Λάρισα
195 207 KOUNATIDOU ISAIA F W40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
196 208 KECHAGIAS MARGARITIS M M GRC GRC Πυλαία Θεσσαλονίκης
197 209 MISIOU KYPARISSIA F W GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
198 210 TSIRIKOU MARIA F W40 GRC GRC Βουλα
199 211 KECHAGIAS PERIKLIS M M GRC GRC Τύρναβος
200 212 CHALITSIOS DIMITRIOS M M18 GRC GRC Λάρισα
201 213 MOULA FARMAKI VASILIKI F W40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
202 214 VOULAGKAS STERGIOS M M GRC GRC ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
203 215 TSOLAKOS SPYROS M M40 GRC GRC Χαλκίδα
204 216 TASKAS IOANNIS M M GRC GRC ΣΥΚΙΕΣ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
205 217 TERZOPOULOS IOANNIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
206 218 VASTARDIS GEORGE M M40 GRC GRC Pireas
207 219 CHRISTOS BOUTLAS M M GRC GRC ΟΣΣΑ Hike the peaks
208 220 Tsouknaki Despina F W40 GRC GRC 1
209 221 FILIPPIDIS POLYKARPOS M M40 GRC GRC Κουφαλια RAVAGO AE
210 222 POLYCHRONIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΎΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
211 223 KARATZIOU ELENI F W50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
212 224 KOSTINOS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Ευοσμος, Θεσσαλονικη
213 225 PARRIS - NIKAS ROMANOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
214 226 KANTZILIERIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΚΥΨΕΛΗ
215 227 PAIDARAKI KIKI F W40 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΉ Rodopi Runners
216 228 TASKOUDIS VASILIS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
217 229 THEIAKODIMITRI VASO F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Outdoor Games Running Team
218 230 PIOUKAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΚΑΡΔΙΤΣΑ
219 231 AMPRAZIS SOTIRIS M M60 GRC GRC Καρδίτσα
220 232 ORFANIDIS STEFANOS M M40 GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
221 233 KOTSIRIS GIORGOS M M40 GRC GRC ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ
222 234 GRIGORIOU NIKOLAS M M GRC GRC Χαλάνδρι
223 235 PANAGIOTIDIS MICHALIS M M GRC GRC Λάρισα
224 236 KRITIKOS NIKOS M M GRC GRC Πουρναρι Hike the peaks
225 237 NIKA AIKATERINI F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
226 238 PAPAKONSTANTINOU CHARIS M M GRC GRC Λαρισα
227 239 MARODOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
228 240 LISGARA ELENI F W GRC GRC IOANNINA
229 241 TZIKAS GIORGOS M M GRC GRC Φαλανη ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
230 242 MALKAS VAIOS M M GRC GRC ΤΥΡΝΑΒΟΣ Δρομείς Τυρνάβου smartfitstudio
231 243 GKIOULEKAS STELIOS M M60 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
232 244 TSIAOUSIS EYAGGELOS M M40 GRC GRC Χαλάστρα Baliotis Nature Trail
233 245 FOTIADIS STAVROS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Baliotis Nature Trail
234 246 SAMARA FANI F W GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ
235 247 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat
236 248 ZOLOTA DAFNI F W40 GRC GRC Λιτόχωρο
237 249 GOULIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
238 250 CONSTANTINOU ROMINA F W CYP CYP Tseri, NICOSIA
239 251 DACHTARIS NIKOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
240 252 SPYROU KATERINA F W40 GRC GRC Καστοριά
241 253 BLYTHE LEVI M M USA GRC Artemida, Athens MyAthlete
242 254 TSOUMPOU ANASTASIA F W50 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ
243 255 KURIAKOU AYGOUSTINOS MARIAN M M GRC GRC Λιτόχωρο
244 256 MAKRIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
245 257 KOSKINAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RAVAGO AE
246 258 ZACHOS IOANNIS M M GRC GRC Κατερινη RAVAGO AE
247 259 OBAYA SÁNCHEZ NOA F ESP ESP Gijon team obaya
248 260 KAKALOS GIORGOS M M50 GRC GRC Λιτόχωρο
249 261 PAGKOU GEORGIOS M M40 GRC GRC ΧΑΙΔΑΡΙ
250 262 VARSAMIS DIMITRIS M M GRC GRC Οσσα Hike the peaks
251 263 TSALOUKIDIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
252 264 DROSATOS VASILEIOS M M GRC GRC Καλέντζι Αλιβερίου
253 265 TZINELLIS STAYROS M M40 GRC GRC κορωπι Ανεξαρτητηος
254 266 KALIMERIS GEORGIOS M M GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ
255 267 MITROPOULOS ILIAS M M40 GRC GRC Παλληνη
256 268 RACHMANIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
257 269 SKOURLIS IOANNIS M M GRC GRC ΑΛΙΒΕΡΙ
258 270 RACHMANIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
259 271 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
260 272 GOULIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
261 273 Storozik Sergios M M GRC GRC Κατερίνη RAVAGO AE
262 274 LIAKOPOULOS VASILEIOS M M GRC GRC Κατερινη RAVAGO AE
263 275 PAPOULIAS ILIAS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
264 276 SIAMAGKA PANAGIOTA F W50 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ RAVAGO AE
265 277 EUTHIMIOU PANAGIOTIS M M60 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ RAVAGO AE
266 278 EUTHIMIOU XRYSOULA F W GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ RAVAGO AE
267 279 MPITSAKOU EVI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
268 280 MASTRODIMOU ELENA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
269 281 PATSIOKOSTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
270 282 MPRIVIDA IOANNA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
271 283 NIKITOPOULOS ARIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
272 284 KONTOROZIS CHRISTOFOROS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ RAVAGO AE
273 285 GKIZANIS GIORGOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
274 286 SAKAPETIS GERASIMOS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ RAVAGO AE
275 287 ROUMELIOTIS GIORGOS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ RAVAGO AE
276 288 DIMOPOULOS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
277 289 LAÏOU MARIA F W50 GRC GRC Κατερινη RAVAGO AE
278 290 AVGOUSTIS DIMITRIS M M50 GRC GRC Αθήνα RAVAGO AE
279 291 ATHANASOULIS THODORIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
280 292 SISCHKA NIKOLAUS M M50 DEU DEU MANHEIM
281 293 KUREK EDITH F W60 DEU DEU Mannheim
282 294 KUREK TOMASZ M M50 DEU DEU Mannheim
283 296 ARGIRIS KOSTAS M M40 GRC GRC Konistres Melissourgion-Beeing in Manikia
284 297 MITSIOU TZENI F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
285 298 GIAGKOS PANAGIOTIS M M50 GRC GRC Τρίκαλα ΣΔΥ Τρικάλων
286 299 IRANTOPOULOS PATRIKIOS F GRC GRC λιτοχωρο
287 300 SIONIDIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Ευζωνοι
288 301 AVDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
289 302 AVDI EVDOXIA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
290 303 PETTA ANDROMACHI EIRINI F W GRC GRC larisa
291 304 LEPTOURGOPOULOS THEODOROS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη KOURKOURIKIS T.G
292 305 VLACHOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Λάρισα
293 306 NTIGKOU ARISTEA F W40 GRC GRC Καρουσάδες ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
294 307 TSOUDI THEONI F W40 URY GRC ΑΘΗΝΑ
295 308 CHAROKOPOS MICHAEL M M40 GRC GRC ΑΛΙΜΟΣ
296 309 PAPPA ARIADNE F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ
297 310 KALOGIANNIS ZISIS M M50 GRC GRC Περιστερι
298 311 MOSCHOVOUDI EFCHARIS F W GRC GRC Ευκαρπία θεσσαλονικη
299 312 GEORGIADIS KONSTANTINOS M M GRC GRC Veroia
300 313 KOKKONIS DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
301 314 ANDREANIDIS EFTHIMIOS M M40 GRC GRC THESSALONIKI Delta Runners
302 315 TATSIS IOANNIS M M40 GRC GRC Λάρισα Σύλλογος δρομέων Φαλάνης
303 316 CHRISTOFORIDIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΚΥΨΕΛΗ
304 317 FATOUROS CHRISTOS M M GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ 360 ΡΑΝΕΡΣ
305 318 GIANNOPOULOS ANTONIOS M M GRC GRC Λάρισα MELISSA KIKIZAS
306 319 MPOURAS STELIOS M M40 GRC GRC Καρδίτσα
307 320 BOULETIS ACHILLEAS M M40 GRC GRC Καρδιτσα
308 321 MPOUTSIKAS GIORGOS M M60 GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
309 322 LOUFOPOULOS GEORGIOS M M GRC GRC Τρίπολη Tsiaras Training Team
310 323 CHATZOPOULOS PAVLOS M M40 GRC GRC ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Mountain training solutions
311 324 RIPIS GIANNIS M M60 GRC GRC ERETRIA PERIKLIS TRAINING
312 325 NTOUVLIS SAKIS M M40 GRC GRC Τρίκαλα
313 326 STAVARAS NIKOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
314 327 DEMIRTZIDIS STEFANOS M M50 GRC GRC θεσσαλονικη
315 328 STOUGIANNOUDIS GIORGOS M M50 GRC GRC θεσσαλονικη
316 329 PASALIDIS THODOROS M M50 GRC GRC θεσσαλονικη
317 330 OIKONOMOU ALEXANDROS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ. Τρικάλων
318 331 MAGGOS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
319 332 PAPASTERGIOU MARINA F W50 GRC GRC Tρικαλα
320 333 VLACHOS PAVLOS M M GRC GRC Βόλος
321 334 MICHAIL MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ #Runningtools
322 335 VAKSEVANAKIS PETROS M M GRC DNK Copenhagen Melo Run
323 336 PELTOLA NETTA F W FIN LUX Bofferdange Melo Run
324 337 KETESIDIS EVAGGELOS M M40 GRC GRC ΘΗΒΑ Mountain training solutions
325 338 KNOUNI AGKOP M M50 GRC GRC Kifisia Natural High
326 339 NIKOLOPOULOS KOSTAS M M GRC GRC Χαλκίδα EOS CHALKIDAS
327 340 ANASTASIADIS FILIPPOS M GRC GRC Δραμας Interval team
328 341 ANASTASIADIS IOANNIS M GRC GRC Δραμας INTERVAL
329 342 ANASTASIADIS KONSTANTINOS M GRC GRC Δραμας Interval team
330 343 FOTAKIDIS ANDREAS M M GRC GRC ΧΙΟΣ
331 344 KISKINIS ASTERIOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
332 345 ANTONOULAS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σύλλογος Δρομεων Τρικάλων
333 346 KYRIAKOULI PERSI F W40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σύλλογος Δρομεων Τρικάλων
334 347 MATTHAIOU EYA F W40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σύλλογος Δρομεων Τρικάλων
335 348 BENISKOS DIMITRIOS M M18 GRC GRC ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
336 349 DIVANIS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ. Τρικάλων
337 350 AGATHOPOULOU ELEFTHERIA F W GRC GRC ΠΕΡΑΜΑ
338 351 PAPAMANTHOS NIKOS M M50 GRC GRC Τρικαλα
339 352 PLESIOTIS IOANNIS M M GRC GRC Trikala MPP
340 353 ANDREANIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Delta Runners
341 354 VAGGALIS STAVROS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
342 355 VASILOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
343 356 IOANNIDIS THEOLOGOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ "ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "" ΖΕΥΣ
344 357 PRIAMIS GIORGOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο
345 358 LAMPROU THEMIS M M18 GRC GRC Κατερίνη
346 359 TSIARAS CHRISTOS M M GRC GRC Thessaloniki Tsiaras Training Team
347 360 KYRITSI STAVROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
348 361 LAMPROU GIORGOS M M40 GRC GRC Κατερίνη """ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""""
349 362 KONTOGIANNIS THANASIS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ KONTOGIANNIS RUNNING TEAM
350 363 POURIKAS EMMANOUIL M M GRC GRC Larissa DRC / ΣΜΛ
351 364 FASOURAKIS PRODROMOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MELISSA KIKIZAS
352 365 BISBIKIS GIORGOS M M50 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ MELISSA KIKIZAS
353 366 MODOPOULOS CHARILAOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονικη MELISSA KIKIZAS
354 367 PAPAKONSTANTINOU ELISSAVET F W50 GRC GRC Θεσσαλονίκη MELISSA KIKIZAS
355 368 MADEMPLIS VASILEIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
356 369 TSARAKTSIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
357 370 ANAGNOSTOPOULOU VICKY F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ALEX ENDURANCE GANG
358 371 TSAKOURIDIS NIKOLAOS M M GRC GRC THESSALONIKI sɪɢᴍᴀ ᴍᴀʀᴋᴇᴛɪɴɢ
359 372 MAKRIDIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Λάρισα Fotiadis Coaching
360 373 MICHAILIDIS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC Κατερίνη """ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
361 374 PATSAS DIMITRIS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο
362 375 Karelis Georgios M M18 GRC GRC Κιλκίς
363 376 NASIAKOS SOTIRIS M M GRC GRC trikala Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
364 377 NAVROZOGLOU MARY F W GRC GRC Ιωαννινα #Runningtools
365 378 POPPIS ATHANASIOS M M50 GRC GRC THESSALONIKI Kourkourikis training group
366 379 DASIOS ARIS M M GRC GRC Λάρισα
367 380 JESCH SYLVANA F W40 DEU DEU Aue Läuferbund Schwarzenberg
368 381 AGOULAS TASOS M M60 GRC GRC Thessaloniki ΣΔΥΘ
369 382 GEORGIADOU FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
370 383 EMIRI EVANGELIA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
371 384 IOANNIDOU MARIA F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
372 385 THIVAIOS GIORGOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
373 386 ENTMONS AGGELOS M M GRC GRC ΑΛΙΜΟΣ DIMAND AE
374 387 KARDARI PANAGIOTA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
375 388 KASIMATIS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
376 389 MALEVITI FAI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
377 390 MARATOS CHARIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
378 391 XOULOGIS GIANNIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
379 392 PETROVITS NATALIOS M M50 GRC GRC ΒΟΥΛΑ DIMAND AE
380 393 SPATHAROU ANASTASIA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
381 394 TRIANTOS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
382 395 CHOUSIADA VIKY F W40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ DIMAND AE
383 396 TRIANTAFYLLIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
384 397 ANDRIOPOULOS DIMITRIOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
385 398 KYRIAKOPOULOU KATERINA F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
386 399 EVANGELOU FOULI F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
387 400 TZEMPELIKOS VAGGELIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
388 401 DRAKOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ PRODEA RUNNING TEAM
389 402 MENTES PANAGIS M M60 GRC GRC Ζωγράφου PRODEA RUNNING TEAM
390 403 KOURKOULOS SPYROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
391 404 SERGIANNIS KOSTAS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
392 405 DIMITRIADOU KATERINA F W40 GRC GRC Αθήνα PRODEA RUNNING TEAM
393 406 MPADOGIANNI GEORGIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
394 407 POLYMERIS DIONYSIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
395 408 POLYMERIS NIKOLAOS PASCHALIS M GRC GRC ΑΘΗΝΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ PRODEA RUNNING TEAM
396 409 GIOTI DAFNI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
397 410 KATSILAS GRIGORIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
398 411 LAHANA NIKOLETTA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PRODEA RUNNING TEAM
399 412 KONSTANTINOS STAMOS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ LIFE UP RUNNING CLUB
400 413 DAGKAKI ARGYRO F W50 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ LIFE UP RUNNING CLUB