ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Στην Κόψη των Αετών"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 5 NATSIOPOULOS GEORGIOS M GRC GRC Αιανή KASIMIS TRAINING
2 7 KARATZAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Μελίκη
3 10 GKEKA DORA F W GRC GRC Thessaloniki
4 11 SPILIOTIS THEMISTOKLIS M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
5 12 MARINOPOULOS ARSTOTELIS M M40 GRC GRC Παραλία Κατερίνης Aristotelis Training
6 13 PAPPAS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 14 METAXAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ALIMOS
8 17 SOGLEMEZIS GEORGIOS M M GRC GRC Νέα Μηχανιώνα
9 18 KISKINIS ASTERIOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
10 19 PANTZAVELIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
11 20 PETIKOPOULOS GEORGE M M GRC GRC ΠΡΑΣΙΝΆΔΑ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΊ ΔΡΟΜΕΊΣ
12 21 STAYROPOULOS NIKOS M M50 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13 22 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC Βόλος ΣΔΥΒ
14 23 PAPADOPOULOU VASILEIA F W40 GRC GRC Θεσσαλονικη
15 25 GIALOURIS NIKITAS M M GRC GRC mytilini
16 27 TSILIPIRAS THOMAS M M40 GRC GRC Χαριλάου
17 28 KARVELAS NIKOLAOS M M GRC GRC Κορυδαλλος
18 29 SFAKIANOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΦΑΡΣΑΛΑ ΣΜΝΛ, ΦΑΡΣΑΛΑ
19 30 TZIKOPOULOS APOSTOLIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
20 31 RADOS NIKOS M M GRC GRC ΖΙΤΣΑ
21 32 TOLIOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ
22 33 ZERVAKAKOS ACHILLES M M50 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ MANI TRAIL RUNNERS
23 34 DIMISIANOS GIANNIS M M40 GRC GRC Πάτρα
24 35 PAPADOPOULOU VASILEIA F W40 GRC GRC Θεσσαλονικη
25 36 POGONETZ PAVEL M M50 CAN CAN Chateauguay
26 37 DESPOTIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Naousa
27 38 MITROUDAS GIORGOS M M18 GRC GRC Θεσσαλονίκη The North Face
28 39 PETIKOPOULOS FOTIS M M70 GRC GRC ΒΌΛΟΣ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΊ ΔΡΟΜΕΊΣ
29 40 FASOULAS GIORGOS M M GRC GRC Βόλος ΣΔΥΒ
30 41 FERENTINOS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
31 42 KONTAKOS MICHAIL M M GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
32 43 OIKONOMOU MARIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
33 44 KAMPOLIS TASOS M M40 GRC GRC ΑΥΛΩΝΑΣ SRMR
34 45 KLOSTRAKIS MICHALIS M M40 GRC GRC Συκουριο λαρισας
35 46 PAPADOPOULOS MICHALIS M M18 CYP GRC Πειραιάς Ευ-Ζήν Σωματείο Δρομέων
36 47 ZANNIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ SMARTRUN TEAM - BRT-KPN ® PATRAS
37 48 PANTAZOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ SMARTRUN TEAM - BRT-KPN ® PATRAS
38 49 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC LitochoroΛΙΤΟΧΩΡΟ
39 50 VARSOS ODYSSEAS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ελληνική Αστυνομία
40 51 AGORASTOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
41 52 SOULIOTIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Καλαμαριά KASIMIS TRAINING
42 53 TARNANAS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ west cross kozani
43 54 STAVRIDIS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
44 55 NOUSIOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΛΗΝΗ/ΛΕΟΝΤΑΡΙ
45 56 VELLI OLGA F W GRC GRC VOULIAGMENI MARATHON CLUB - DYNAFIT
46 57 GROUIDI ANASTASIA F W40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ICU COVID 19
47 58 KEFALOUROS VALANTIS M M40 GRC GRC Athens KASIMIS TRAINING
48 59 TSOMPANI DIMITRA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
49 60 SOLAKIDOU MARIA F W GRC GRC ΈΔΕΣΣΑ MPAGIA RUNNERS
50 61 PERRAKIS GIORGOS M M GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
51 62 ARLETOS ALEKSANDROS M M GRC GRC ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
52 63 KYRTATOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΑΡΤΈΜΙΔΑ
53 64 TROUSAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ myathlete
54 66 SARIMANOLIS MICHALIS M M18 GRC GRC ΚΟΖΆΝΗ Κοζάνη
55 67 KYRATSOUS STEFANOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη
56 68 CHOROZOGLOU IOANNIS M M GRC GRC ΔΡΑΜΑ
57 69 FAKIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
58 70 MARDAKIOUPIS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
59 71 LOURAKIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Athens University campus runners
60 72 PAPALOUKAS KONSTANTINOS F W60 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ
61 73 TZIMAS MICHALIS M M50 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
62 74 GEORGIOU PETROS M M GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
63 75 KARYOTIS THANOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
64 76 PRATSAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Λάρισα
65 77 PRATSAS EVANGELOS M GRC GRC Λάρισα
66 78 DAFTSIOU EFTERPI F W GRC GRC Θεσσαλονικη
67 79 FLOROS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
68 80 PARDALIS FOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Drc
69 81 UNGUREANU CARMEN SORINA F W40 ROU ROU Valcea TGV
70 82 ZACHAROULIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
71 83 CHATZIMIMIKOU DIMITRA F W40 GRC GRC Thessaloniki
72 84 ANASTASIA BIMPA F W40 GRC GRC Χαϊδάρι
73 85 ALON-BITTON GILLI F W40 ISR ISR Nataf
74 86 TZIKA ELLI F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
75 87 MANTELA AIKATERINI F W GRC GRC Thessaloniki
76 88 KATSISMA AIKATERINI F W GRC GRC Χαλκιδική
77 89 PSALTI MARIA F W40 GRC GRC ΜΑΓΟΥΛΑ ALL TERRAIN RUNNERS -FAPERLE
78 90 DAGKOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ
79 91 BOUFIDOU CHRYSANTHI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ
80 92 KRIKOU SOFIA F W40 GRC GRC Ελασσόνα ΣΜΝΛ
81 93 GOULAS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝ
82 94 IOANNIDIS IOANNIS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PRODEA RUNNING TEAM
83 95 TZEVELEKI VOULA F W70 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
84 96 KOUNATIDIS IOANNIS M M18 GRC GRC Κατερίνη
85 97 KATSANIS GIORGOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Baliotis .Nature Trail
86 98 CHATZITOULOUSIS ILIAS M M40 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
87 99 CHRYSOSTOMIDOU EYLAMPIA F W50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ
88 100 MPEIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
89 101 KARYOTIS VASILIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
90 102 TSIRAKIDIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ
91 103 FRAGGOPOYLOU SMARO F W40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ Naoussa vermio trail
92 104 CHRISTINA FOTEINOPOULOU F W40 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ
93 105 COPACEL LUMINITA F W40 ROU ROU Ramnicu Valcea
94 106 SAID HUSSEIN MOHAMED ELNADY AHMED M M Giza Great Pharaohs Runners
95 107 CHRISTODOULOPOULOS NICK M M40 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ
96 108 PETROPOULOS KOSMAS M M GRC GRC Αθήνα Ζωγράφος Active Monkeys
97 109 KARATZIOU VASILIKI F W GRC GRC Λαρισα Baliotis Nature Trail
98 110 SALTARI RANIA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS GROUP
99 111 MPRANI OLGA F W40 GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ PERIKLIS TRAINING
100 112 EGGONOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ