ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 9 PITENIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ OLYMPUS PATH-F.O.M
2 35 BOTELIS IOANNIS M GRC GRC KALAMPAKA GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE
3 37 ALEKSANDRI ROULA F W50 GRC GRC CHALANDRI Pilabox
4 47 GIANNOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 56 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 78 TZIKOPOULOS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
7 86 IOANNIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 102 AVDI EVI F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
9 123 KYRITSI STAYROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
10 126 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
11 136 EVANGELOU ARGYRIOS M M40 GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ NAVAGIA TEAM
12 148 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
13 200 DEMETRIOU MELANI F W40 CYP CYP Agioi Trimithias
14 201 PAPANIKOLAOU SPIROS M M40 GRC GRC Λαμια
15 202 SACHINIDIS XENOFON M M50 GRC GRC Thessaloniki / Θεσσαλονίκη
16 203 KATSOURAS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
17 204 SEIRADAKIS CHARALAPOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΟΜΙΚΗ
18 205 PANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Drapetsona
19 206 BALAMOTI ANNA F W40 GRC GRC Λαρισα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
20 207 SPINGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ ARCADION HOTEL
21 208 VRETTOS GRIGORIOS M M GRC GRC Θήβα Enolab
22 209 STAMOU SPYRIDOULA F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ A.K.O.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
23 210 STATHIS IOANNIS M M60 GRC GRC Κατερινη """ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
24 211 ISSARIS GIORGOS M M GRC GRC ΚΛΕΙΔΙ VIP BOX ELITE FITNESS
25 212 LYRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ vipbox
26 213 ALEXOPOULOS PAMINOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
27 214 ALEXIOU IOANNIS M M GRC GRC Χαλκίδα ΧΑΛΚΙΔΑ
28 215 TOROSIAN IOANNIS M M GRC GRC Κομοτηνή Iron Team / Rodopi runners
29 216 SIOUTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ -
30 217 PALAIOLOGOU LILA F W40 GRC GRC Περιστερι
31 218 BOTAITIS DIMITRIOS M M GRC GRC Κατερίνη
32 219 KAPETIS ARISTEIDIS M M40 GRC GRC ΛΆΡΙΣΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας
33 220 TSAOUSIDIS GEORGIOS M M GRC GRC Λάρισα
34 221 LIOLIOS SPYRIDON M M GRC GRC Katerini katerini
35 222 MICHALOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRD GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
36 223 KOLKA ALEXANDRA M M40 GRC GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
37 224 DIMITRIOU DIMITRIOU M M40 CYP CYP Στροβολος
38 225 KOTSAPAS ALEKSANDROS M M40 CYP CYP Στροβολος
39 226 TSOLAKOS SPYRIDON M M GRC GRC Χαλκιδα
40 227 SFOUNIS DIMITRIOS M M GRC GRC Καλλιθέα Outdoor Games RunningTeam
41 228 NINOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
42 229 AMVROSIADIS VASILIOS M M GRC GRC Καλλιθεα πιεριας
43 230 KARATASOS STAVROS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
44 231 AVDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
45 232 NATSIOPOULOS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC Αιανή Κομμωσεις κρυστα ΑΙΑΝΗ
46 233 NATSIOPOULOS GEORGIOS M GRC GRC Αια η Kasimis Training
47 234 MPEGKA AGGELIKI F W60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
48 235 GKAMALIA KONSTANTINIA M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
49 236 TAMPAKAKI EYAGGELIA F W40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Outdoor Games Running Team
50 237 PAPADIMITRIOU KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λάρισα Λάρισα