ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Melindra Trail"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 2 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC ΗΜΑΘΙΑΣ KASIMIS TRAINING
2 15 ZOGRAFOU AGGELIKI - ALKISTIS F GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
3 19 BROUKAKIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ The Watermill Center
4 26 ZOGRAFOU ANASTASIA -ARIADNI F GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
5 28 KALAITZIS MICHALIS M GRC GRC Λιτόχωρο
6 35 KARLETSA ELENI F GRC GRC Λιτόχωρο
7 43 MANIOTIS NIKOS M M40 GRC GRC ΤΑΥΡΟΣ SHOP & TRADE
8 46 REMPATSIOS IOANNIS M M GRC GRC Λιτόχωρο
9 54 KELLIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΑΞΟΣ
10 74 THEODOSIADIS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Θεσσαλονίκη RAVATHERM HELLAS AE
11 75 PANAGIOTIDIS GRIGORIS M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
12 82 FACHOURIDIS GEORGIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 86 DAMBASSINAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Μαρούι Grand Duchy of Flandrensis
14 89 OUSTAMPASIDOU SOTIRIA F W40 GRC GRC KATERINI Σύλλογος Διαβητικών Πιερίας
15 93 AGGELI ASIMINA F GRC GRC Litochoro LITOCHORO OLYMPUS TEAM
16 100 PITSAVAS GIORGOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVATHERM HELLAS AE
17 115 GOULARA CHRISTINA F W40 GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
18 117 ROUSOU ELENA F W40 GRC GRC Κατερινη
19 200 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC Λιτοχωρο Πιερίας
20 201 STROGGYLIS DIONYSIS F M GRC GRC SD Olympus Marathon RT
21 202 MOUSTAKA VASILIKI F W GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
22 203 DASKALAS IOANNIS M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ Σ.Κ. Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ
23 204 FRENKLAKH ALEKSANDRA F W RUS RUS Moscow VOKUEVA TEAM
24 205 LINGOU EVANGELIA F W40 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ
25 206 GIARIMOGLOU ANASTASIA F W40 GRC GRC KATERINI
26 207 ARGYRIS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC ATHENS
27 208 STAVRIDIS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 209 IRANTOPOULOS PATRIK M GRC GRC λιτοχωροΠιεριας
29 210 ZIDROS THANASIS M GRC GRC Litochoro
30 211 KARAKIKES PANAGIOTIS M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
31 212 DOSI SPURIDOULA F W GRC GRC Ιωάννινα
32 213 TZORTZIS THODORIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ WATT + VOLT
33 214 NATSIOPOULOS GEORGIOS M GRC GRC Αιανή ΑΚΑΔΙΜΙΑ ΚΑΦΕ ΑΙΑΝΉ
34 215 MANAMSIDIS LAZAROS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Dataverse
35 216 DASSIOS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
36 217 ZUGOURIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κερατσινίου
37 218 MANOUSIADOU VASILIKI F W40 GRC GRC Κερατσινίου
38 219 ZYGOURIS DIMITRIS M GRC GRC Κερατσινίου
39 220 ZYGOURI FOTEINI F GRC GRC Κερατσινίου
40 221 BAKIU ANISA F ALB ALB Tirane
41 222 TSAGKANIS THEODOROS M M GRC GRC Αθήνα
42 223 KAMPA GEORGIA F W50 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
43 224 MERESI KATERINA F W40 GRC GRC Λιτόχωρο
44 225 KEFALAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
45 226 KAKOULIDIS IOANNIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
46 227 MICHAELIDES ALESSANTRA F USA USA ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ESSEX
47 228 MICHAEILIDES DARRIAN PAUL M USA USA ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ESSEX
48 229 KLYMENKO VIKTORIA F W50 UKR GRC Λιτόχωρο Πιερίας
49 230 REYNIK ALEXANDROS ASTERIOS M GRC GRC Λιτόχωρο
50 231 MPIMPOU DANAI F W70 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ