2019 OLYMPUS MARATHON - ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Γ.Κ. Bib Κατ. Κ.Κ. Αθλητής Φ Εθνικότητα Ομάδα/Χορηγός K-10 CP-3 K-21 CP-7 K-31 CP-9 Λιτοχ. KM-44 Speed avg
1 1199 M 1 AIT MALEK OULKIS ZAID M ESP JIMBEE 04:31:47
2 4 M 2 NIKOLOV KIRIL M BGR Xco Sports 04:33:01
3 1228 M 3 AURELL PERE M ESP MERRELL 04:34:52
4 3 M 4 SELETIS DIMITRIOS M GRC Kasimis Training 04:36:05
5 1221 M 5 MARTINEZ DE ESTIBARIZ JULEN M ESP EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA 04:38:45
6 1222 M 6 PINSACH RUBRIOLA MARC M ESP Dynafit 04:41:59
7 1107 M 7 SHTANKOV YURY M RUS Inov-8 Team Russia 04:43:51
8 1223 M 8 JONSSON ANDRE M SWE Sportsgym/Peak Performance 04:44:48
9 1087 M 9 BRAMBILLA DANILO M ITA ASD FALCHI LECCO 04:45:15
10 9 M 10 ZISIMOPOULOS FOTIS M GRC Kasimis Training 04:45:46
11 1036 M 11 PAGOUNADIS ATHANASIOS M GRC Salomon Hellas 04:45:57
12 1200 M 12 MARMISSOLLE BEÑAT M FRA Aviron Bayonnais Athletisme / Orhi Mendi Taldea 04:48:17
13 1110 M 13 JIMENEZ MOISES M VEN Vert.run + The North Face 04:53:05
14 1088 M 14 LJUNGDAHL SEBASTIAN M SWE Salming 04:53:26
15 1104 M 1 PAREDES REYES FRANCO M ARG ANDES PROJECT - NIKE TRAIL 04:56:24
16 12 M 15 NOULAS EYAGGELOS M GRC Kasimis Training 05:00:23
17 1237 M 16 ROTA DONATELLO M ITA PROZIS 05:06:48
18 1108 M 17 COLLISON KIM M GBR Raidlight 05:12:41
19 1244 W 1 DESCO ELISA F ITA compress/pat/scarpa 05:14:18
20 14 M 18 PLAKETAS KOSMAS M GRC ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 05:14:55
21 1229 W40 1 DEBATS RAGNA F NLD MERRELL 05:15:54
22 1191 M 19 COSTA GOUVEIA RICARDO M PRT CLUBE AVENTURA DA MADEIRA 05:16:58
23 41 1 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC Fifth Element 05:19:37
24 30 M 20 CHATZISTAVROU STAMATIS M GRC La Sportiva Team Greece 05:19:45
25 1105 W 2 ROUSSET SEGURET ANNE-LISE F FRA TEAM TSL OXSITIS HG 05:20:04
26 47 M 21 STOJKOSKI ALEKSANDAR M MKD 05:20:41
27 1238 M40 1 ARONIS PLATONAS M GRC Dynafit Greece 05:20:57
28 35 M 22 GOUVAILIS CHRISTOS M GRC URSA TEAM 05:21:37
29 1101 M 23 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M GRC Dynafit 05:23:50
30 13 M50 1 STEFANIS STAVROS M GRC La Sportiva Team Greece 05:24:25
31 1084 M 24 KEITH MAX M CHL Vert Run 05:25:30
32 701 M 25 RABAT MICHEL M FRA 05:29:33
33 11 M 26 HILL WESTON M NZL 05:31:11
34 29 M40 2 PAPAILIAS IOANNIS M GRC Fifth Element 05:31:56
35 37 M40 3 KOURKOURIKIS IOANNIS M GRC Salomon Hellas 05:31:59
36 25 W 3 BIKA DIMITRA F GRC La Sportiva Team Greece 05:32:34
37 1214 M 4 AZELIS VASILEIOS M GRC URSA TEAM 05:34:13
38 48 M 5 ZISIS THEODOROS M GRC URSA TEAM 05:34:13
39 34 M40 6 KALOFYRIS NIKOLAOS M GRC Dynafit Greece 05:34:14
40 42 M40 7 PETROUTSOS STELIOS M GRC ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS 05:34:46
41 1187 M 27 TODEVSKI DEJAN M MKD Skyrunning North Macedonia 05:34:53
42 28 M 28 SAGKRIOTIS ILIAS M GRC ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS 05:35:37
43 831 M 29 MATSIGKOS FOTIOS M GRC ARKALOS 05:36:38
44 51 M 30 PARTSANIS THOMAS M GRC Kasimis Training 05:37:26
45 1218 W 4 MUGIKA MAYI F ESP EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA 05:40:59
46 764 M 31 EFSTRATIOU IOANNIS M GRC 05:43:11
47 32 M 32 KIRKOVSKI ALEKSANDAR M MKD Skyrunning North Macedonia 05:44:02
48 1109 M40 8 OBAYA SANTI M ESP PROZIS ATHLETES 05:46:05
49 1181 W 5 SEVILLANO SANDRA F ESP PROZIS ATHLETES 05:47:31
50 1220 M 33 KATARAIN RAZKIN BEÑAT M ESP EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA 05:47:43