ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Χ. ΕΝΙΠΕΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
2 2 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
3 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 4 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
5 5 NOULAS EVAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
6 6 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
7 7 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
8 8 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC dynafit Dynafit
9 9 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
10 10 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα La Sportiva Team Greece
11 11 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
12 12 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
13 13 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ΓΑΣΛ
14 14 KOURKOURIKIS IOANNIS M M50 GRC GRC Καλαμαριά Salomon Hellas
15 15 BIKA DIMITRA F W GRC GRC Αθήνα
16 16 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASTRAIL
17 17 BALIOTIS STAVROS M M40 GRC GRC ΠΥΛΑΙΑ Dynafit
18 18 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis. Nature Trail
19 19 TZOUMAKAS APOSTOLOS M M18 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
20 20 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
21 21 ANDRIOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM
22 22 PEPPAS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΑΙΓΑΛΕΩ
23 23 ZACHARIS VASILEIOS M M50 GRC GRC FARSALA ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ EUROPLAST
24 24 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα
25 25 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
26 26 GIATRAKOU NIKOLETTA F W50 GRC GRC Ιωάννινα SKY WOMEN RUNNING TEAM
27 27 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
28 28 NTELLOS FOTIS M M GRC GRC Νικαια The Gkazonis
29 29 APOSTOLIDIS GEORGIOS M M GRC GRC Ξάνθη/Νέα Αμισσος Anasa fitness botique
30 30 KARATASIOS DIMITRIS M M GRC GRC Thessaloniki
31 31 MPROTSI STELLA F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ Vmaxtraining
32 32 CHATZIS ATHANASIOS M M GRC GRC Λαμία Baliotis Nature Trail
33 33 KATSIARIMPA THOMAI F W40 GRC GRC ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΜΝΛ- λ.ο.λ.α run
34 34 KOLIAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Allterrainrunners
35 35 SOTIRIOU PETROS M M GRC GRC Λαμία
36 37 AVTZOGLOU PETROS I. M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
37 38 CHARALAMPAKIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΠΕΙΡΑΙΑΣ ZAROU ZONE
38 39 DAMTSIOS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ Baliotis Nature Trail
39 40 KATSIARIMPAS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Λάρισα ΣΜΝΛ_ λ.ο.λ.α. run
40 41 SAMANIDOU ELENI F W40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
41 42 GKAZONIS PETROS M M40 GRC GRC Αθήνα The Gkazonis
42 43 KLONTIRAS DIMITRIS M M GRC GRC Παλαιοχώρι
43 44 KASAPIDIS GEORGIOS M M GRC GRC DRAMA ORFANIDIS RUNNING TEAM
44 45 TSENEKIDIS ANESTIS M M GRC GRC Κατερινη OLYMPUS TRAIL RUNNERS
45 46 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες
46 47 SOLDATOU THOMAI F W40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Baliotis .Nature Trail
47 48 SARRIS LAZAROS M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ One Step Beyond Endurance Team
48 49 MANIOTIS GEORGIOS M W40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
49 50 KARAGIANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
50 51 MENEKLIS VASSILIS M M40 GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ Outdoor Games Running Team
51 53 MEITANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
52 54 KALLIARAS HARRY M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
53 55 KOLESIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη KOURKOURIKIS GROUP
54 56 STERGIOU PRODROMOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Baliotis Nature Trail
55 57 KALOGEROPOULOS VASILIS M M GRC Athina myathlete – chozen team
56 58 MARINOPOULOS ARISTOTELIS M M40 GRC GRC Παραλία Κατερίνης Α.Π.Σ.Δ. Ζεύς Πιερίας / Aristotelis Training
57 59 VALAVANIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC αλεξανδρουπολη
58 60 DILINTAS ARISTOTELIS M M60 GRC GRC Αθήνα PERIKLIS TRAINING
59 61 MERMIGKAS ATHANASIOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
60 62 KRIKOU SOFIA F W40 GRC GRC Ελασσόνα Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
61 63 KOURKOUTELIS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
62 64 KARAVANI LENA F W GRC GRC Λαύκα The factory Lena karavani
63 65 SALAPANIS EYRIPIDIS M M40 GRC GRC Polykastro Euathlos Polykastrou
64 66 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
65 67 NIOPLIAS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη "All Terrain Runners"
66 69 PAPADOPOULOU GEORGIA F W50 GRC GRC ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ
67 70 ANDRONIKIDIS IOANNIS M M50 GRC GRC Πτολεμαιδα ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
68 71 MPLOUKAS GEORGIOS M M GRC GRC Λαμία Σύλλογος Δρομέων Φθιώτιδας Τραχίνα
69 72 FELONIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
70 73 TSOUTSOURAS CHRISTOS M M GRC GRC ΛΕΥΚΩΝΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Baliotis Nature Trail
71 74 TSIANTAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Level x iOANNINA
72 75 BAROUTAS ANDREAS M M18 GRC GRC Θεσσαλονίκη
73 76 LOULOUDIS ZOGRAFOS M M60 GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ
74 77 GOUNAROPOULOS GIORGOS M M40 GRC GRC Καλαμαριά Θεσσαλονίκη Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
75 78 DASKALOPOULOS STEFANOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Gr.
76 79 TZAKIS KONSTANTINOS M M GRC GRC Καβάλα IRON TEAM KAVALA
77 80 KOUTOUPAS SOTIRIOS M M GRC GRC Σέρρες Sougiol team
78 81 VRONTOS ANDREAS M M40 GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ Outdoor Games Running Team
79 82 MARTZOUKOU ARTEMISIA F W GRC GRC Αθήνα MYATHLETE CHOZEN TEAM
80 83 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
81 84 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC κηφισια Natural High
82 85 TSOKANIS GIORGOS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ
83 86 TSAKONAS NASOS M M40 GRC GRC Αργυρούπολη
84 87 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ
85 88 DASKALOPOULOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Natural High
86 89 PIPERTZIS GEORGIOS M M GRC GRC Σερρες
87 90 FRYDAS DIMITRIOS M M GRC GRC Σέρρες ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
88 91 BIEHLER PETER M M60 DEU GRC MELISSIA
89 92 FAGKRIDAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Άνω Κυψέλη Αθήνα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
90 93 ARCHONTAKAKI STELLA F W40 GRC GRC Σέρρες Sougiol team
91 94 VRONTAKIS IRAKLIS M M40 GRC GRC Αθήνα / Άλιμος
92 95 SOKOS ARGIRIOS M M40 GRC GRC Θηβα Kourkourikis training group
93 96 DRAGANIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Πολύκαστρο ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
94 97 RONTOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΚΗΦΙΣΙΑ
95 98 MPALAMOTIS VASILIS M M GRC GRC Λαρισα My athlete
96 99 EXARCHOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Polias Runners
97 100 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειάς
98 101 GEORGIADIS GERMANOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
99 102 TSAKYRIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΥΚΟΙ
100 103 VOULGARIDIS ANTONIS M M GRC GRC Thessaloniki Kourkourikis training group
101 104 KAPLANI ASIMINA F W GRC GRC Αθηνα outdoor trainers
102 105 THEMISTOKLIS SPILIOTIS M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
103 106 MANTZAVELAS SYMEON M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ KASIMIS TRAINING
104 107 KONSTANTOUDIS MICHAIL M M GRC GRC Πυλαια Θεσσαλονίκη
105 108 PAPADIMITRIOU PANAGIOTIS M M GRC GRC Καλαμάτα Baliotis Nature Trail
106 109 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο Doltsi Team
107 110 ADAMOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΩΝ
108 111 KIRITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Fotiadis Coaching
109 112 SARRIS EVAGGELOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗ ΣΔΥΠ
110 113 POUDOURIS Panagiotis M M GRC GRC Kilkis OSB ENDURANCE TEAM
111 114 VASILOPOULOS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Θεσσαλονίκη RayCom
112 115 DIMITRIOU ATHINA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη RayCom
113 116 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
114 117 PARMAKIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
115 118 KARAKITSIOS EYAGGELOS M M40 GRC GRC λιτοχωρο
116 119 GIANNAKOPOULOU OLGA F W GRC GRC Θεσσαλονικη Baliotis Nature Trail
117 120 TSOLAKOS APOSTOLOS M M GRC GRC Santorini ALL TERRAIN RUNNERS
118 121 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
119 122 KARANFILOSKI ANTONIO M M MKD MKD Prilep
120 123 DIAMANTIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
121 124 KOROMPILIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Καλλιθέα - Κατερίνη katerini
122 125 PRODROMOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΔΙΑΒΑΤΑ ΔΗΜΟΥ ΔΕΛΤΑ Delta Runners
123 126 MALIACHOVAS THOMAS M M GRC GRC Βόλος ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
124 127 ANASTASIADIS STYLIANOS M M GRC CYP ΛΕΥΚΩΣΙΑ
125 128 STAMATIS IOANNIS M M40 GRC GRC Σταυρούπολη
126 129 GKOUMAS DIMITRIS M M GRC GRC Λειβαδιά
127 130 SARANTI ANTHIPPI F W GRC GRC Χίος CROMMYDAS COACHING
128 131 LYMPERI KYRIAKI F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ outdoor trainers
129 132 KARAKOSTAS STELIOS M M GRC GRC ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΘΕΡΜΗ ΤΗΛΕΘΕΡΜΑΝΣΗ
130 133 MPILIS PETROS M M GRC GRC Γλυκα νερα
131 134 PAPADOPOULOS NASOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Gr.
132 135 IATROUDELLIS GEORGIOS M M18 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ OSB ENDURANCE TEAM
133 136 STAMOULI ZOI F W GRC GRC karpenisi Dynafit / MPP
134 137 RAMANTAN KARIM M M LBN GRC Trikala Dynafit / MPP
135 138 STAIKOS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΞΑΝΘΗ
136 139 KOUTSALIARIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Βεροια Mountain training solutions
137 140 LOLAKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
138 141 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα I.P.A CLUB /MOUNTAIN GOAT POWER FOODS
139 143 VYZANTIADIS MICHAIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
140 144 CHARALAMPOPOULOS CHARIS M M GRC GRC Κιλκίς EconomiX
141 145 PAPADOPOULOS GRIGORIOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
142 146 GAVRAS ANTONIS M M40 GRC GRC Δρυμος Θεσσαλονίκη
143 147 PARIS SKLAVOUNOS M M GRC GRC Αργος The factory Lena karavani
144 148 FOURKIOTIS IOANNIS M M18 GRC GRC Κατερίνη
145 149 TSITSOS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
146 150 FALEGKAS STELIOS M M GRC GRC ΧΑΛΑΣΤΡΑ STYL.....TEAM
147 151 THEMELIS SPIROS M M50 GRC GRC IOANNINA
148 152 KAPRINIS VASILIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
149 153 LAMPROU EYTHYMIOS M M18 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150 154 GILTIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΡΜΗ
151 155 SFITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kourkourikis Training Groop
152 156 DRAKOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ-ΒΟΙΩΤΙΑΣ Irreplaceable
153 157 NTERVISIS VAGGELIS M M ALB GRC Λιβανατες Lokroi trail running team
154 158 ANDREOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Φαρσαλα RUNNING TEAM FARSALA
155 159 VARVAROS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Goji Berry Team
156 160 PAPADOPOULOS ALKIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
157 161 DAMASIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ GRE.A.T
158 162 KYLONIS NIKOLAOS M M40 GRC LUX MAMER
159 163 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC VERIA
160 164 MILINAS GIORGOS M M40 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
161 165 OIKONOMOU DIONYSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ Santa Running Team
162 166 DASIOS ARIS M M GRC GRC Λάρισα ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
163 167 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
164 168 LASPAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ
165 169 SIOUTAS GIORGOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ
166 170 ANTONIADIS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC Larissa GRE.A.T
167 171 KALLIANIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΒΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ.Α.Β.Ε.Ε
168 172 SFAKIANAKI CHRYSANTHI F W GRC GRC Αθήνα Mountain training solutions
169 173 NIKOLAKOPOULOS GEORGIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
170 174 KALAMPOUKAS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ
171 175 EVAGGELOU THEOFILOS M M GRC GRC THESSALONIKI O.S.B_E.T
172 176 KONTOGIANNIS THANASIS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ KontogiannisRunningTeam
173 177 NATSIOPOULOS GEORGIOS M M18 GRC GRC Αιανή KASIMIS TRAINING CAFÉ AKADIMIA
174 178 PANTEKIDIS VASILIS M M GRC GRC ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Allterrainrunners
175 179 TIRMAKI ELENI F W GRC GRC ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ KOURKOURIKIS GROUP
176 180 KARYPIDIS ILIAS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη KASIMIS TRAINING
177 181 TSITSANOUDIS VAIOS M M GRC GRC larissa Vmaxtraining
178 182 TSIROS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
179 183 LAMPROU GIORGOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ "ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "" ΖΕΥΣ
180 184 NTERAKIS STAYROS M M40 GRC GRC ΣΤΑΥΡΟΣ
181 185 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου - Συλλογος ΔρομεωνΤραχινα
182 186 THEODORAKOPOULOS VASILEIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ KASIMIS TRAINING
183 187 VATSAS CHRISTOFOROS M M GRC GRC βολος Baliotis .Nature Trail
184 188 MICHAIL MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
185 189 SOULTANIAS THANASIS M M40 GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
186 190 MANOUSIS CHARIS M M40 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ BALIOTIS NATURE TRAIL/ IRUN MAGAZINE
187 191 LAZARIDIS SERGIOS M M40 GRC GRC Καρδια Kourkourikis training group
188 192 TZAMPAZAKIS ALEKSANDROS M M GRC GRC Σταυρος KASIMIS TRAINING
189 193 ZAFEIRIDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
190 194 IOANNOU KOSTAS M M50 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
191 195 ZAMICHOS ALEKSANDROS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
192 196 KARAMPINIS VAIOS M M GRC GRC Περαία SCIENCETRAINING.GR
193 197 MANOUSIDIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα Σ. Μ. Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
194 198 CHALEPIS ANASTASIOS M M GRC GRC Πανοραμα θεσσαλονικη
195 199 DELIGIANNIDIS EYTHYMIOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
196 200 KASIARAS NIKOS M M GRC GRC Ελασσόνα Mountain training solutions
197 201 KAGKARA ANGELIKI F W GRC GRC Λαμία Baliotis Nature Trail
198 202 RIZOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Mountain training solutions
199 203 PAPAPETROS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail
200 204 TSIRIGOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
201 205 ARGYROPOULOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
202 206 MAKRI ZACHAROULA F W50 GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ L-crew
203 207 KAPITALIS ATHANASIOS M M GRC GRC Σταυρός - Θεσ/νικής KASIMIS TRAINING
204 208 KARAMPOULAKIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Olympus Marathon RT
205 209 RIPIS PERIKLIS M M GRC GRC Ερέτρια
206 210 DIMZAS VASILIS M M40 GRC GRC kastoria North Adventure Kastoria
207 211 GIARMATSIDIS NIKOS M M40 GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ
208 212 KETSERIDIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
209 213 KLOSTRAKIS MICHALIS M M40 GRC GRC Συκουριο λαρισας
210 214 ATHANASIADIS GIORGOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη credo s victoria
211 215 OIKONOMOU MARIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
212 216 KARATZIOU VASILIKI F W GRC GRC Λαρισα Baliotis Nature Trail
213 217 VARSAMOS ALEXANDROS M M GRC GRC Τριαδι KOURKOURIKIS GROUP
214 218 PAPAMICHAIL PERIKLIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ Goats trail Corfu
215 219 VLACHOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC Θηβα ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
216 220 ROUMELIOTI ANASTASIA F W40 GRC GRC ΚΟΡΙΝΘΙΑ XARXARIAKIA TEAM
217 221 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval
218 222 PAPARGYRIOU APOSTOLOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail
219 223 GKOUDINAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΛΟΦΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KASIMIS TRAINING
220 224 LAMPROU GIANNIS M M40 GRC GRC ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ - PITSITEAM
221 225 CHERIDIS ACHILLEAS M M GRC GRC Γρεβενά
222 226 PONTOS ANGELOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή Mountain training solutions
223 227 SAMARAS ALEXANDROS M M GRC GRC Νέο Πετρίτσι Mountain training solutions
224 228 GKARGKAS SPIROS M M40 GRC GRC Kozani
225 229 BARMPOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Βολος ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
226 230 NEZAS THEMIS M M40 GRC GRC Καβάλα ΓΑΣΛ
227 231 SIAKKAS ANESTIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
228 232 CHARISIS CHARISIS M M40 GRC GRC Αθήνα SOUGIOL TEAM
229 233 GAVROS ANASTASIOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
230 234 ANASTASIOU DIMITRIS M M GRC GRC Σταυρος Kasimis Training
231 235 ZIAGKAS THANASIS M M40 GRC GRC Κοζάνη
232 236 NEXHIPI ZYDIAN M M GRC GRC moschato athens
233 237 RTOSKA ELENA F W18 MKD MKD Prilep
234 238 KALAPANIDAS STEFANOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου
235 239 GKOUTZIOMITROS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζάνη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
236 240 CHATZISTAVROU STAMATIS M M GRC GRC ΚΡΑΝΙΔΙ Athletics Sports Club of Ermionida 'DRYOPES'
237 241 SPIROPOULOS MINAS M M50 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥΚοζαμης
238 242 NIKOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
239 243 PSARADELLIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
240 244 MERMIGKIS STAVROS M M GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
241 245 DASKALOPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Xanthi Xanthi Runners-Inverse trail team
242 247 KOLLIAS IOANNIS M M GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪ́ΔΑ Μουρίκι
243 248 ALEKSANDROU ALEKSANDROS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΊΝA
244 249 GEORGOUDIS VASILEIOS M M GRC GRC Πορταριά Χαλκιδικής
245 250 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
246 251 MIMIS DIMITRIS M M GRC GRC Πτολεμαίδα
247 253 IATROUDELLIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Χίος CHIOSRUNNING
248 254 RAPTI PANAGIOTA F W18 GRC GRC Αθηνα VASKOS TRAINING
249 255 MAVRIANOS VASILIS M M GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ myathlete – chozen
250 256 KARAKATSANIS CHRISTOS M M GRC GRC Ωραιόκαστρο
251 257 ZOUPOS STELIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM
252 258 BONIS DIMITRIOS M W50 GRC GRC ATHENS My athlete-chozen team
253 259 KAPSIS PANTELIS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Φλόγα
254 260 TSIARA PEGKY F W50 GRC GRC Ψυχικό
255 261 KALYVAS AGGELOS M M50 GRC GRC Ψυχικο
256 262 SAKELLARIDIS MILTIADIS M M60 GRC GRC Ν. ΨΥΧΙΚΟ
257 263 ZEMPELIKOS VANGELIS M M50 GRC GRC XΑΙΔΑΡΙ
258 265 SOURTZIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
259 266 BOULOGIORGOU ZINOVIA F W40 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
260 267 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ GOSPORT
261 268 MICHALESI MARINA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
262 269 KANELLOPOULOS PAVLOS M M50 GRC GRC ATHENS STOIXIMAN
263 270 MADDEN CORDELIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
264 271 GEORGAKOPOULOU KATERINA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
265 272 CHARPANTIDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
266 273 VALENTIS VALENTIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
267 274 KONTOS YANNIS M M50 GRC SAU JEDDAH Kourkourikis training group
268 275 SOUVATZOGLOU GRIGORIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
269 276 PARADEISOPOULOS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC exochi thessaloniki DYNAFIT / KASIMIS TRAINING
270 277 KOUTSIMANI KRISTALIA F W GRC GRC Τρίκαλα VASKOS TRAINING
271 278 CHONDROS KONSTANTINOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis Training Group / Ανώνυμοι Ορθολογιστές
272 279 POLIZOULI KATERINA F W40 GRC GRC Kozani Santa Running Team
273 280 ZAROUCHLIOTIS EYAGGELOS M M40 GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ ZAROU ZONE
274 281 SIOUPAS ALEKSANDROS M M GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
275 282 CHALIASOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
276 283 CHITOS DIMITRIOS M M GRC GRC Ιωάννινα Level X Ιωαννινα
277 284 SPANOU NATASA F W GRC GRC Αθήνα
278 285 MASTORIS PANAGIOTIS M M GRC GRC κιάτο
279 286 STOUMPOS VASILEIOS M M GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
280 287 ANAGNOSTAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λαρισα
281 288 MITRAKI ISMINI F W GRC GRC Αθήνα outdoor trainers
282 289 KARMAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Πευκη MY ATHLETE TRAIL TEAM
283 290 ANGELIDIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΑΡΔΙΤΣΑ
284 291 MAYROS ALEXANDROS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο
285 292 GIANNOU HARILAOS M M40 GRC GRC Πτολεμαίδα
286 293 ARONIS PLATON M M40 GRC GRC Thessaloniki DYNAFIT / KASIMIS TRAINING
287 294 VAROUSIADOU ERIKA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SNOWLAND
288 296 KOKOVIDIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
289 297 ZIAGKALOS DIMITRIOS M M40 GRC DEU Grünhain-Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
290 298 KAPETANAKI THALEIA F W40 GRC GRC Πειραιάς L CREW
291 299 NTOUNIS PETROS M M40 GRC GRC athens Lost runners
292 300 ZOUGANELIS GIORGOS M M40 GRC GRC ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΣ
293 301 ELEFTHERIADOU MARIA F W50 GRC GRC MAROUSI GoSport/TihioRace.gr
294 302 TOULIATOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
295 303 BARTSAKOGLOU ALEXIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
296 304 TROIRI DESPOINA F W GRC GRC Λιτόχωρο
297 305 MAMEDOV TASOS M M GEO GRC Θεσσαλονίκη Free
298 307 MOLARIS STAMATIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
299 308 KYRIAKAKIS FILARETOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
300 309 TSIANAKAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ''All Terrain Runners"
301 310 IOANNOPOULOS IOANNIS M M GRC GRC Φλωρινα Kasimis Training
302 311 PAGOUNAS NIKOLAS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ The Runner's Project
303 312 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ