ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Vertical"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC Αθηνα Salomon Hellas
2 5 PONIREAS NIKOS M M18 GRC GRC KARDAMILI La Sportiva Team Greece
3 9 PARADEISOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC thessalonikh DYNAFIT-kasimis training
4 11 JORQUERA MESTRES ALBERT M M40 ESP AND Vilanova i la Geltru MRSWS
5 12 KARALIS ILIAS M M18 GRC GRC Αμφίκλεια La Sportiva Team Greece
6 16 CHRISTOFORIDIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π
7 18 KOLOKA FOTEINI F W18 GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
8 25 PRASKIDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΙΓΙΝΙΟ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
9 30 TROIRI DESPOINA F W GRC GRC Mountain Training Solutions MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS / OLYMPUS MARATHON RT
10 34 ZIAGKALOS DIMITRIS M M40 GRC DEU Grünhain Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
11 100 SOLAJA KATARINA F W SRB SRB Belgrade SK Tribe
12 101 CHAROUSIS GEORGIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
13 102 STROGGYLIS DIONYSIS F M GRC GRC SD Olympus Marathon RT
14 103 CENEFELS FILIP M M CZE CZE Holýšov MÍLAŘI Domažlice
15 104 FILIPPAS STATHIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ. Τριάς Κατερίνη
16 105 SOROKIN ANTON M M RUS RUS Moscow Jaxtor
17 106 GRIGORYEVA ANNA F W RUS RUS Moscow
18 107 CAILLOT YOANN M M40 FRA FRA SAINT ANDRÉ Méribel Sort Montagne
19 108 TSAKALOS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Ασπρόπυργος
20 109 GANDOLFI BENOIT M M FRA FRA SOULTZ
21 110 MARAGKAKIS GIORGOS M M GRC GRC ΧΑΝΙΑ ARKALOS
22 111 YURI YOSHIUZUMI F W JPN JPN Fujiidera MEDIFOAM
23 112 RIMEREIT LARS ÅKERNES M M NOR NOR Ålesund Eidsdal IL
24 113 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ
25 114 TOKA SOULTANA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ALL TERRAIN RUNNERS
26 117 MATZIRIDI MARIA F W GRC GRC ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ
27 118 KALYVAS GEORGE M M18 GRC GRC Λεβίδι
28 119 ANDRIOPOYLOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM
29 120 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
30 121 RAPTI PANAGIOTA F W18 GRC GRC Αθηνα myathlete – chozen team
31 122 DONOVAN LLOYD M M18 GBR FRA CHAMONIX MONT BLANC
32 123 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
33 124 FYTILIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Στεφανοβικειο
34 125 KARATZAS KOSTAS M M GRC GRC Μελίκη
35 126 FOTOGLOU GEORGIOS M M GRC GRC THESSALONIKI
36 127 NEARCHAKOS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΔΥΜ
37 128 PRODROMIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Μελισσοχωρι Snowlandveria
38 129 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC ΗΜΑΘΙΑΣ KASIMIS TRAINING
39 130 BIRGFELD KAI M M40 DEU DEU Lössnitz Läuferbund Schwarzenberg
40 131 DOMANOS IOANNIS M M GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ
41 132 MINAS PETROS M M GRC GRC Βέροια ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ
42 133 SJÖSTRÖM ANTON M M SWE SWE Sundsvall La Sportiva
43 134 KEITH MAX M M CHL CHL Santiago Providencia Vert Run
44 135 CORVALÁN DANIELA F W CHL CHL Santiago Columbia Chile
45 136 MUNIZ GONZALEZ MANJOYA DIEGO M M ESP ESP oviedo team onaya
46 137 SIAMITRAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ Olympus Marathon RT
47 138 CALBI GIUSEPPE M M ITA ITA Milano
48 139 COSTA GOUVEIA RICARDO M M PRT PRT Funchal CLUBE AVENTURA DA MADEIRA
49 140 ZAGKARETOU KATERINA F W GRC GRC Θεσσαλονίκη Ορειβατική Αναρριχητική λέσχη Θεσσαλονίκης
50 141 TRENTOU ILIAS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ