ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 EVANGELOU ARGYRIOS M M40 GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
2 2 IOANNIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 3 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC Λιτοχωρο Πιερίας A.S. PYRROS DIMAS 2009
4 4 SOULIOTOU ALEXANDRA F W50 GRC GRC ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 5 MPEKIOTOU KONSTANTINA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
6 6 ALEKSANDRI ROULA F W50 GRC GRC VRILISSIA
7 8 MORFIADAKIS FILIPPOS M M GRC GRC Πευκη
8 9 SALIARA ASIMINA F W GRC GRC ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
9 10 TZIKOPOULOS APOSTOLIS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
10 11 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
11 12 APESSOS SOTIRIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ BOOK AND PAPER
12 13 KETSITZOGLOU TRIANTAFILLOS M M50 GRC GRC Λιτόχωρο
13 14 ATHANASIADI MARILENA F W40 GRC GRC Κηφισιά
14 15 KYRIAKOUDI ANNA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 16 BROUKAKIS GEORGE M M50 GRC GRC ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ The Watermill Center
16 17 KALOGIROS GEORGE M M GRC GRC Athens
17 18 DIMITRIOU NENA F W GRC GRC Athens
18 19 DIMOPOULOU KATERINA F W40 GRC GRC Litichoro Olympus Marathon RT
19 20 STELLAS ANTONIS M M40 GRC GRC ΜΕΛΊΣΣΙΑ
20 21 MPIRKOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΑΜΌΡΦΩΣΗ
21 22 KOUKOU ELEFTHERIA F W GRC GRL ΑΘΗΝΑ N/A
22 23 AVRAMIDIS STAVROS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΟΝ ΣΕΕΡ
23 24 SOULTANIAS THANASIS M M GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ myathlete – chozen
24 25 TEGOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC θεσσαλονικη Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25 26 TILEGRAFOU ANASTASIA F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ Olympus Marathon RT
26 27 MPEIS KONSTANTINOS M M GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣΔ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
27 28 KETSITZOGLOU KONSTANTINOS M GRC GRC Λιτόχωρο KETSIRUN
28 29 KETSITZOGLOU GEORGIOS M GRC GRC Λιτόχωρο KETSIRUN
29 30 TSARDOUNIS GEORGIOS M M60 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
30 31 CHRYSAGI NIKOLETA F W GRC GRC SERRES ΑΛΑΤΙ ΑΙΓΑΙΟ
31 32 STERGIOPOULOS LAMPROS M M GRC GRC ΦΑΡΣΑΛΑ
32 33 TZECHERIDIS EYTHYMIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33 34 PANAGIOTIDIS GRIGORIS M GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMAND AE
34 35 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
35 36 ANDRIA EVI F W GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
36 37 TOSTSIDIS NIKOLAOS M GRC GRC Κατερίνη
37 38 FINOU GEORGINA F W GRC GRC Αθήνα
38 39 THEODOSOPOULOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
39 40 KARYPIDIS SAVVAS M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ KETSIRUN
40 41 VRAKAS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
41 42 AVDIS DIMITRIOS F M40 GRC GRC Ιωάννινα FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
42 43 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
43 44 PITENIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ OLYMPUS PATH-F.O.M
44 45 BACHATIROGLOU ATHANASIOS M M40 GRC GRC SERRES
45 46 GIANNOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
46 47 MOULAS CHRISTOS M M GRC GRC Καλαμαριά
47 48 DIMOPOULOS MENELAOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
48 49 POULIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Υδρα Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ
49 50 ILIOPOULOS CHRISTOS M M50 GRC GRC Καλύβια Θορικού
50 51 MISIOU KYPARISSIA F W GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ