ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
2 10 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
3 11 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 16 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
5 20 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
6 23 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
7 29 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC Γέρακας, Αττική Dynafit
8 30 STEFANIS STAUROS M M50 GRC GRC Αθήνα La Sportiva Greece
9 34 PAPAILIAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
10 35 KOURKOURIKIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas
11 36 BIKA DIMITRA F W GRC GRL Αθήνα La Sportiva Team Greece
12 37 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μετσοβο URSA TEAM
13 39 KALOFYRIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Ανήλιο Μετσόβου URSA TEAM
14 42 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια, Αττική Kasimis Training
15 44 PARTSANIS THOMAS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
16 53 SAGREDOS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC ΙΛΙΟΝ The Runner's Project
17 56 MATRAS SLAWOMIR M M40 GRC GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE
18 57 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ιωαννινα
19 59 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis. Nature Trail
20 65 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Δραμα Δραμα
21 66 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC ΑΡΤΑ
22 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
23 74 LOUKAKIS MANOLIS M GRC GRC ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
24 75 DIMITRIOU DIMITRIOS M M CYP CYP ΚΥΠΡΟΣ Compressport Cyprus
25 83 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Πεύκη Αττικής KASIMIS TRAINING
26 84 KOSTOPOULOS NIKOS M M50 GRC GRC Αθήνα La Sportiva Greece
27 90 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΤΑ KASIMIS TRAINING
28 94 VASILATOU ANDRIANNA F W GRC GRC ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ALL TERRAIN RUNNERS
29 99 KARAMANOLIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΙΩΝΙΑ My athlete-chozen team
30 110 AVTZOGLOU PETROS I. M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ SNOWLAND.GR
31 111 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ The Runner's Project
32 114 KOROLOGOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
33 118 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
34 122 DELFAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ URSA TEAM
35 123 VELIVASIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ URSA TEAM
36 126 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC kerkyra Kerkyra
37 128 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
38 130 MICHOPOULOS MARIOS M GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ
39 136 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC Καρπενήσι Salomon Hellas
40 140 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ goEnglish
41 142 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα
42 143 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Μεσοποταμία Chosen myathlete
43 153 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
44 154 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
45 158 ALEVIZAKIS KONSTANINOS M M GRC GRC Thessaloniki KASIMIS TRAINING
46 161 KONSTANTINOU APOSTOLIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
47 162 IONITA MIHAIL M M40 ROU ROU PAULESTI
48 164 PEZIS SOTIRIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ
49 165 PARIZAS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL
50 171 ARGYRIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθήνα