"Olympus Vertical" Participants

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 3 TSOMPIKOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
2 10 PRASKIDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΙΓΙΝΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
3 11 CHRISTOFORIDIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 14 STAMOULI ZOI F W GRC GRC karpenisi Dynafit / MPP
5 16 NATSIOPOULOS GIORGOS M M18 GRC GRC Αιανή Kasimis Training
6 17 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC Litochoro ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
7 18 MARINOPOULOS ARSTOTELIS M M40 GRC GRC Παραλία Κατερίνης Aristotelis Training
8 20 ZIAGKALOS DIMITRIOS M M40 GRC DEU Grünhain-Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
9 24 ATHANASOULAS TRIANTAFYLLOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
10 38 CALBI GIUSEPPE M M ITA ITA Milano
11 40 CHALEPLIDOU THEOGNOSIA F W GRC GRC ΔΡΑΜΑ
12 100 MARKAKIS PETROS M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
13 101 SOGLEMEZIS GEORGIOS M M GRC GRC Νέα Μηχανιώνα
14 102 NOUSIOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΛΗΝΗ
15 103 REPCHENKO LORA F W40 UKR GRC Λιτόχωρο Olympus Marathon RT
16 104 ARLETOS ALEKSANDROS M M GRC GRC Γλυκά Νερά Αττικής
17 105 KEFALOUROS VALANTIS M M40 GRC GRC Athens
18 106 SCHULTES CHRISTOPH M M40 DEU GRC Papagou
19 107 SPANOU NATASA F W GRC GRC Αθήνα
20 108 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
21 109 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
22 110 XINTARAKOS MANOLIS M GRC GRC Ελληνικό HOKA KROMMIDAS TRAIL TEAM
23 111 SYMPARDIS ANTREAS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
24 112 VOURGIDIS FOTIS M M GRC GRC ΚΑΜΑΤΕΡΟ L CREW
25 113 KARMAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Πευκη MY ATHLETE TRAIL TEAM
26 114 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat
27 115 GAROFLOS KONSTANTINOS M M40 FRO FRO Hoyvík Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ
28 116 LYTRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ITEA ITEA RUNNERS / GET FIT ITEA
29 117 BROTSI STELLA F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ Vmaxtraining
30 118 ANTYPAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΤΑΥΡΟΣ
31 119 GKAGKAS EVAGGELOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
32 120 PATSIOKOSTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RAVAGO AE
33 121 TRENTOU ILIAS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
34 122 ANASTASIADOU ELENI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
35 123 KARAGIANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
36 124 VANEVANAKIS PETROS M M GRC DNK Copenhagen Melo Run
37 125 PELTOLA NETTA F W FIN LUX Bofferdange Melo Run
38 126 KONTOGIANNIS THANASIS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ KONTOGIANNIS RUNNING TEAM
39 127 HAJEK JAKUB M M50 CZE CZE Kromeriz Tsipouro Drinkers
40 128 DRACEA ALEXANDRA F W ROU ROU Bucharest
41 129 KOUTSIKOS ANDREAS M M40 GRC GRC Λάρισα My Athlete chozen team
42 130 BATIKIS GEORGIOS M M GRC GRC Πτολεμαϊδα Παλαιστικο κέντρο Εορδαίας
43 131 ZIOGA NIKI F W GRC GRC Γρεβενά My athlete
44 132 SAKELLARIDIS MILTIADIS M M60 GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
45 133 MANTOUSI DAFNI F W GRC GRC Καστοριά Mountain training solutions
46 134 TSIARA PEGGY F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
47 136 SOFIANOS DIMITRIS M M18 GRC GRC Αριδαία
48 137 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC Αθηνα Salomon Hellas
49 138 MEINTANI FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ
50 140 THYMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC VERIA KASIMIS TRAINING