ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
2 3 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
3 4 NIKOLOV KIRIL M M BGR BGR Sofia Xco Sports
4 9 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
5 11 HILL WESTON M M NZL NZL Upper Hutt
6 12 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
7 13 STEFANIS STAVROS M M50 GRC GRC Αθήνα La Sportiva Team Greece
8 14 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
9 22 ANDROUTSOS THOMAS M M GRC GRC Μυτιληνη Kasimis Training
10 25 BIKA DIMITRA F W GRC GRL Αθήνα La Sportiva Team Greece
11 28 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
12 29 PAPAILIAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
13 30 CHATZISTAVROU STAMATIS M M GRC GRC Κρανίδι La Sportiva Team Greece
14 31 SIAMITRAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ Olympus Marathon RT
15 32 KIRKOVSKI ALEKSANDAR M M MKD MKD Skopje Skyrunning North Macedonia
16 34 KALOFYRIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Ανήλιο Μετσόβου Dynafit Greece
17 35 GOUVAILIS CHRISTOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ URSA TEAM
18 36 SIOMOS ATHANASIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Kasimis Training
19 37 KOURKOURIKIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas
20 41 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
21 42 PETROUTSOS STELIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
22 47 STOJKOSKI ALEKSANDAR M M MKD MKD Prilep
23 48 ZISIS THEODOROS M M GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ URSA TEAM
24 49 KARAKITSIOS EVAGELOS M M40 GRC GRC λιτοχωρο Kasimis Training-Olympus Marathon RT
25 50 GRIGOROVA ANTONIYA F W BGR BGR SOFIA XcoSports
26 51 PARTSANIS THOMAS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
27 52 ANDRONIKIDIS ELEYTHERIOS M M18 GRC GRC Δράμα
28 53 DUDZIK ROBERT M M POL POL MSZANA DOLNA LIMANOVA HOTEL
29 54 PAVLIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ KASIMIS TRAINING
30 57 TSIAPROUNIS VASILIS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
31 59 KOSTOPOULOS NIKOS M M50 GRC GRC Αγία Παρασκευή Αθήνα La Sportiva Team Greece
32 61 CEKOSKA KATARZINA ANNA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
33 62 AVDJOGLOU PETROS I. M M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
34 64 KARAMANOLIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Baliotis Nature Trail
35 65 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC κηφισια Natural High
36 74 DELFAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟΥ URSA TEAM
37 76 DIMITRIOU DIMITRIS M M CYP CYP ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ, COMPRESSPORT CYPRUS ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ
38 77 PIPERIDIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC VERIA Kasimis Training
39 78 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
40 79 SAGREDOS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Ίλιον The Runners Project
41 80 GOUVAILIS CHRISTOS M M GRC GRC Χαλκίδα Ursa Team/chronolog
42 84 TARANIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΑΓΙΑΣΟΣ LESVOS RUNERS-KASIMIS TRAINING
43 85 TOMARAS ANASTASIOS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
44 86 KAVALARIS MANTHOS M M40 GRC GRC Αθήνα
45 87 GERAKITIS STYLIANOS M M GRC GRC ΑΙΓΑΛΕΩ
46 94 GKOUTZIOMITROS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
47 96 KARAPALIS NIKOLAOS M M GRC GRC ΝΙΓΡΙΤΑ
48 100 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC KERKYRA CORFU MOUNTAIN TRAIL
49 102 MANOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΠΟΛΗ Γ.ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
50 105 CHRISTANTONIOU CHRISTOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Ο.Σ.Π.Ε.Γ. ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ