ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2022"

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 0 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
2 0 VROUVAKIS MATTHAIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
3 0 LYTRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ITEA ITEA RUNNERS / GET FIT ITEA
4 0 ZISIS THEODOROS M M40 GRC GRC Πρέβεζα Ursa Team -The Speakers - MyBio Πρέβεζα
5 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
6 2 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC dynafit Dynafit
7 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
8 5 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
9 6 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
10 7 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC Ιωάννινα Kasimis Training
11 10 SOUGIOLTZOGLOU MICHALIS M M GRC GRC Σέρρες Sougiol team
12 11 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια Never Give Up
13 13 ILIADIS CHRONIS M M40 GRC GRC ΠΕΝΤΕΛΗ The Runner's Project
14 15 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval team
15 16 MANIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
16 17 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis Nature Trail
17 18 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
18 19 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASCOACHING
19 20 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Μαρούσι Αττικής Kasimis Training
20 21 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
21 23 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Καλαματα KASIMIS TRAINING
22 26 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα The Runner's Project
23 27 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Kifisia Natural High
24 28 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
25 29 KURITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Fotiadis Coaching
26 31 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
27 35 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
28 36 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
29 39 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
30 40 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
31 41 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
32 42 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Καστοριά
33 43 PANAGIOS IOANNIS M M40 GRC GRC Μέτσοβο
34 44 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
35 48 TZAVARA NIKOLETA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ KASIMIS TRAINING
36 49 GIANNOPOULOS NIKOLAOS M M GRC GRC Κέρκυρα Trail Team!
37 54 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
38 57 OIKONOMAKIS NEKTARIOS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
39 63 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
40 64 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα Μad Goats
41 69 TSIAPARAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ "The Runner's Project"
42 70 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα(1967)
43 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
44 74 LEONIDAKI STYLIANI F W GRC GRC Metsobo URSA TEAM
45 76 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
46 77 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
47 85 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
48 93 ASLANIDIS SAVVAS M M60 GRC GRC ΚΟΥΚΟΣ 3Π / ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
49 94 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
50 95 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
51 96 THEODORAKI MARIA F W40 GRC GRC Drama
52 97 TAMPLIS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
53 102 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα Mountain Goat Energy bars
54 103 FRAGGOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ KASIMIS TRAINING
55 107 PETRAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
56 108 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια Baliotis Nature Trail-ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
57 114 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες Sougiol team
58 116 PALAGKAS GIORGOS M M GRC GRC Ελασσονα Kasimis Training
59 121 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο Doltsi Team
60 122 KRITSOTALAKIS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιλιον Krommidas Trail Team - OYK - ΣΔΥΙ
61 123 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
62 124 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΚΑΒΆΛΑ
63 125 IONITA MIHAIL M M50 ROU ROU PAULESTI Individual
64 126 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Naousa Vermio Trail
65 127 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
66 128 POGONETS VSEVOLOD M M50 ISR ISR Modiin
67 130 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
68 139 PAPAGEORGIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
69 144 FYGETAKIS STEFANOS M M50 GRC GRC ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
70 146 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS 360 ΡΑΝΕΡΣ
71 149 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
72 150 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
73 152 PAPALOUKAS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ BΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
74 155 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Gosport
75 159 KONTOMINAS PANAGIOTIS M M GRC GRC Νεάπολη Λακωνίας Allterrainrunners
76 166 TSAKIRIS MARKOS M M GRC GRC ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
77 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
78 173 PAFOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ
79 175 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
80 176 NTAKALETSIS SOKRATIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sportifs.gr
81 178 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
82 188 POLIZOULI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοζανη Ανεξάρτητη
83 191 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
84 192 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustuculuru trail team
85 195 KOUTSOUKOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ KAIZEN GAMING
86 196 KYRIAKIDIS PLATON M M40 GRC GRC ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σ.Δ.Υ.Νέστου - OSB Endurance
87 198 TSAVOS GIANNIS F W40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
88 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
89 203 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 SWE SWE Malmö
90 207 MITSIOU TZENI F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
91 207 FOUKAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Καβαλας Χρυσουπολη Καβαλας
92 212 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
93 214 MAKRIS CHARALAMPOS M M70 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
94 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runners Project
95 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runner's Project
96 219 MORAITI ELENI F W40 GRC GRC ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ALIARTISTAS
97 221 KASINAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Mustukuluru Trail Team
98 222 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
99 226 PAPADIMITRIOU SAVVAS M M40 GRC GRC Άνω Σταυρός
100 231 KALINDERIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Speedgoats
101 234 MAKRYGIANNIS ILIAS M M40 GRC GRC volos
102 235 DASKALOPOULOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ NATURAL HIGH / BALIOTIS
103 242 LOUKOS IOANNIS M M40 GRC GRC MAGOULA ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
104 243 PAPANIKOS EYAGGELOS M M40 GRC GRC ΒΟΥΛΑ
105 244 PSAROULIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΝΟΡΑΜΑ
106 245 DAYIDOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Πετρούπολη
107 247 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
108 249 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
109 252 NTOUMANIS IOANNIS M M GRC GRC ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ OSBET / Eleftheroupoli Runners
110 255 BODECIS ILIAS M M40 GRC GRC Λάρισα
111 257 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΙΛΙΟΝ ALL TERRAIN RUNNERS
112 258 DIMTSAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ RUNNER STORE TRAIL TEAM
113 263 STAUGIANOUDAKIS STELIOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
114 276 PAPADIMITRIOU CHARILAOS M M50 GRC GRC ATHENS My athlete
115 278 NESTOROPOULOS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζάνη
116 283 KOLIAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Allterrainrunners
117 285 CHRONIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
118 287 BRETSA MARIA F W40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
119 289 FELONIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
120 290 BANAKAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΘΕΡΜΗ RUNNING TEAM FARSALA
121 298 LIMPEROPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC Εξοχή Gym tonic
122 299 KARANASTASIS ZISIS M M40 GRC GRC Ελασσόνα
123 302 GOGOUSIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TENNISTAS
124 306 KOSTAKIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC HOLARGOS PATHRUNNERS
125 307 KARAKOSTANOGLOU KATERINA F W40 GRC GRC ATHENS My athlete
126 309 MATTHAIOS GIORGOS M M GRC GRC Αγιος Δημητριος
127 318 STAVRIDIS CHARITOS M M50 GRC GRC ACHARNES Mustuculuru trail team
128 321 KNOUNI AGKOP M GRC GRC ΚΗΦΗΣΙΑ Natural High
129 323 TSIFIS DIMITRIS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
130 334 CHARITOPOULOS MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Ίλιον
131 335 MOUZAKITIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΘΗΝΑ ΕΟΣ Αθηνών
132 335 KAROKI ANNA F W40 GRC GRC Αθηνα "All Terrain Runners"
133 339 CASTRO JOSEPH M M50 NLD NLD Amsterdam
134 341 KALOGIANNIS KONSTANTINOS M M50 GRC CYP LARNACA Dro.Me.A Racing
135 354 MICHALIS GEORGE M M40 GRC GRC KERATEA S RUNNERS KERATEAS
136 356 PAPOUTSI ALEXANDRA F W40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ MOUNTAIN LOVERS CORFU
137 357 NIKOLAIDIS GERASIMOS M M GRC GRC ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
138 358 GEORGIADIS CHRISTOS-MILTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
139 360 VLACHIOTIS GERASIMOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω
140 362 POLATSIDIS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
141 363 ADAMOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΩΝ
142 364 SPIGGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
143 367 PARTSANIS THOMAS M M40 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
144 371 PAPADOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ATOS Running Team
145 375 TSOUTSOURAS CHRISTOS M M GRC GRC ΛΕΥΚΩΝΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Baliotis Nature Trail
146 380 PAPAPETROS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail
147 381 PATSOULIS IOANNIS CHARALAMPOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
148 385 DOKSARAS GEORGIOS M M50 GRC GRC Λαρισας
149 388 ZOGOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Αθήνα
150 390 SARIMANOLIS SYMEON M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ KASIMIS TRAINING
151 391 PRAPAS FOTIOS M M50 GRC GRC Πτολεμαΐδα (ΚΟΖΑΝΗΣ) Σ. Δ. Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
152 393 MICHALOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Αλεξάνδρεια Olympus Marathon / Irena's RT
153 394 ALEVIZAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Panorama Thessaloniki KASIMIS TRAINING
154 395 ALEXANDROU KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Πεντέλη
155 398 DALKAS LOUKAS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
156 401 CHALIASOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
157 404 PAPAIOANNOU DIMITRIOS M M50 GRC GRC Ιωαννινα
158 408 TSITSOS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
159 410 KOLESIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
160 411 TSIRIGOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
161 412 TSIRIGOTIS VASILEIOS M M60 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
162 413 MANTZAVELAS SYMEON M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ KASIMIS TRAINING
163 414 MITSOS IOANNIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑΙΩΝ
164 415 MPELLAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΕΛΚΑ
165 426 LIONTOS THEODOROS M M50 GRC GRC RETHYMNO KASSIMIS TRAINING
166 430 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
167 439 DOUNAS ANTONIS M M40 GRC GRC Φλώρινα Σ.Δ.Ο.Εορδαιας1787
168 458 PATSIALAS ALEXIS M M40 GRC GRC ΛΑΦΚΑΔΑΣ ΕΛ.ΑΣ - ΣΔΥΘ
169 527 KOUTROULIS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS
170 539 THEODORAKOPOULOS VASSILIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ KASIMIS TRAINING
171 551 MITROPOULOS DIONYSIOS M M GRC GRC Χαϊδάρι
172 707 GARNETT MATT M M GBR GBR Bristol GoodGym
173 713 PAPASAVVAS GEORGE M M CYP CYP Λευκωσια
174 722 SOTIRAKIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΔΥΘ
175 735 PAPAPAVLOS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Αθήνα Mustukuluru Trail Team
176 737 TASOULIS DIMOS M M60 GRC DEU Bietigheim-Bissingen ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ.ΣΕΡΡΩΝ
177 748 KARTSAKLIS THEODOROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ /ΠΑΓΚΡΑΤΙ
178 751 KOTSILATIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ
179 784 GHEORGHE DUDAS M M40 ROU ROU Medias A.T.E.Dianthus
180 787 DELIGIANNIS VASILEIOS M M GRC GRC Λάρισα Metsovo Ursa Team
181 790 LANGAS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Αγία Παρασκευή
182 792 PANAGOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ L CREW
183 808 CHATZIPAYLIDIS SAVVAS M M GRC GRC ΚΑΡΠΑΘΟΣ Ένοπλες Δυνάμεις
184 826 KROKOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΚΑΜΑΤΕΡΟ MUSTUKULURU TRAIL TEAM-ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
185 846 VAIDAKIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αγία Παρακευή Ymittos Runners
186 859 KARAMPINIS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΝΑΞΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
187 893 LABOULAIS JEROME M M FRA FRA Lyon
188 911 TSELEPIDIS IOANNIS M M GRC GRC Πετρουπολη-Αθηνα
189 914 PAPARGYRIOU APOSTOLOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail
190 918 MOSCHOVOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ / ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ MINETTA RUNNING TEAM
191 919 GRIGORIADIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΞΑΝΘΗ CrossFit Xanthi
192 920 RIPIS PERIKLIS M M GRC GRC Ερέτρια PERIKLIS TRAINING
193 921 ANDRONIKIDIS IOANNIS F W50 GRC GRC Πτολεμαΐδα ΣΔΟΕ Εορδαίας- katsikia runner
194 932 TAGKALOS ANTONIOS M M GRC GRC GLYFADA
195 935 MPONAROS EYTHYMIOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
196 942 DOUMA EVANGELIA F W40 GRC GRC Σέρρες
197 944 ZAGKARETOU KATERINA F W GRC DNK Θεσσαλονίκη
198 945 STAMOULIS ILIAS M M GRC GRC ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ KASIMIS TRAINING
199 946 PARMAKIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
200 965 GKOUNTELIAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο
201 987 LOUKANIDIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ One Step Beyond Endurance Team
202 989 TSIPA MARIELA F W40 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
203 990 KARAVITI KELLY F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
204 996 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
205 999 DOUVINOF LEMONIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ baburas
206 1000 PAPATHANASIOU GIORGOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
207 1001 LIOUTSIAS ARGYRIOS F W40 GRC GRC Κοζάνη
208 1002 BIKA DIMITRA F W GRC GRC Αθήνα SCOTT Running Greece
209 1016 LANCEFIELD JACK M M GBR GBR London Thames Hares & Hounds
210 1017 EMILIANOU TRUDI F W50 GBR GRC Elefsina sky women running team/ ΣΔΥΕ
211 1020 GEORGOULIS ERNESTO M M40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
212 1031 TERZI MARINA F W50 GRC GRC Ελευσίνα NOVASPORTS RUNNING TEAM
213 1043 DARDAGANIS THEODOROS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
214 1044 KARADIMOS DIMOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
215 1057 KAMPOUROPOULOS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθηνα Παλλήνη La Sportiva Greece
216 1062 NTANI SPYRIDOULA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑ
217 1142 SFITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kourkourikis Training Groop
218 1143 SPYROPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ #VASILISKONSTANTINOSMARIAMYRTO#
219 1144 KANTZELIS ANASTASIOS M M60 GRC GRC Ιωάννινα
220 1145 ANTYPAS GRIGORIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
221 1146 POLYMENAKOS IOANNIS M M GRC GRC Nikaia KIRON TEAM
222 1147 TSOKOS MICHAIL M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
223 1148 SPYRIDAKIS MICHAIL M M40 GRC GRC Μυτιλήνη
224 1149 RONTOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC KIFISSIA
225 1150 TRIANTAFYLLIDI EYAGGELIA F W40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
226 1151 KOUTSODIMOS KOSTAS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
227 1152 OIKONOMOU DIONYSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
228 1153 PAPAGORAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Agia Paraskevi IPA/PERIKLIS TRAINING
229 1154 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
230 1155 VIDALIS PETROS M M GRC GRC Αργυρούπολη The Runner's Project
231 1156 GEORGALAKIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Πικέρμι/Διώνη
232 1157 TSIAGKAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Kromidas trail team
233 1158 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειάς
234 1159 SOTIRIOU PETROS M M GRC GRC Λαμία Σύλλογος δρομέων Τραχίνα
235 1160 GEORGOUDIS VASILEIOS M M GRC GRC Πορταριά Χαλκιδικής
236 1161 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
237 1162 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ OSB_Endurance Team
238 1163 SLEE CHLOE F W GBR GBR bristol GoodGym
239 1164 PONTOS ANGELOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή Mountain training solutions
240 1165 OIKONOMOU IOANNIS M M50 GRC GRC CHALANDRI Ymittos Runners
241 1166 ANTYPA ATHINA F W50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
242 1167 KANTA ASPASIA F W40 GRC GRC Πεύκη
243 1168 TZANOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Melissia, Athens
244 1169 KARRAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
245 1170 ZOURMPAKIS MANOLIS M M GRC GRC Keratsini L-crew
246 1171 TSIMPOGOS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ ADVENDURE
247 1172 TASIOPOULOS PETROS M M50 GRC GRC Αθηνα
248 1173 NORDBORG NICKLAS M M50 SWE SWE Hörby
249 1174 HIRSCHFIELD EITAN M M40 ISR ISR Jerusalem
250 1175 GATLAN MICHAEL M M40 ISR ISR Tel Aviv
251 1177 ROMANENKO ANNA F W ISR ISR Modiin Spirit
252 1178 VLAHOPOULOS NICKOLAS M M50 USA USA Ann Arbor, Michigan
253 1179 SARRIS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗ ΣΔΥΠ
254 1180 VRONTAKIS IRAKLIS M M40 GRC GRC Αθήνα / Άλιμος
255 1181 BRILAKIS ALEXANDROS M M GRC GRC Πειραιας
256 1182 DAGIELLIS CHRISTOS M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
257 1183 KOUTSOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Ναύπακτος Άθλος ΓΣ Ναυπάκτου
258 1184 ORFANOS MANOS M M GRC GRC mytilini KASIMIS TRAINING
259 1185 KATZ DANIT F W40 ISR ISR Arugot
260 1186 MPOULOGIORGOU ZINOVIA F W40 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
261 1187 ZATS PAVEL M M40 ISR ISR Modiein
262 1188 ARMENIS AGGELOS M M GRC GRC Ζαγόρι-Ιωαννινα
263 1189 ANDREOPOULOS DIMITRIS M M50 GRC GRC Φαρσαλα RUNNING TEAM FARSALA
264 1190 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
265 1191 MANTZAKIS FILIPPOS M M GRC GRC Μυτιληνη
266 1192 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου - Σ.Δ.Τραχινα
267 1193 ATALLAH JAMIL M M40 USA USA Doral
268 1194 MIMIS DIMITRIS M M GRC GRC Πτολεμαίδα
269 1195 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
270 1196 SCHOINAS IOANNIS M M40 GRC GRC Μαρουσι
271 1197 HERMAN AMI M M50 ISR ISR Shimshit
272 1198 KOLIOFOUTIS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
273 1199 GOULAS LAMPROS M M18 GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
274 1200 ARIZA MANEL M M40 ESP ESP Barcelona Kasimis Training
275 1201 KOZAKIS CHRISTOS M M GRC GRC Κομοτηνή Sunny team
276 1202 PAVLIDIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
277 1203 PALIOU SMARAGDA F W50 GRC GRC CHIOS CHIOS RUNNING
278 1204 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M M GRC GRC Χαλάνδρι NScoaching
279 1205 ELLER MARKUS M M40 DEU DEU Dresden
280 1206 CHANTZIS GEORGIOS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ Feel Strong Do Sports / Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
281 1207 SUMPARDIS ANTREAS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
282 1208 PANAGIOTOPOULOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Χωρα Μεσσηνίας
283 1209 THANIOTIS LEONIDAS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
284 1210 BOURAZANAS VASILEIOS M M40 GRC GRC Trikala TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
285 1211 KAMPAXIS PANTELIS M M50 GRC GRC HERAKLION NEW BALANCE S,M,K
286 1212 MATZERIDOU EYTHUMIA F W40 GRC GRC Αριδαία Kourkourikis training group- Σδυ Αλμωπίας-vermio Trail
287 1213 VATAKIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΧΙΟΣ CHIOSRUNNING
288 1214 POULIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Κερκυρα ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
289 1215 SAMANIDOU ELENI F W40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
290 1216 MICHALOPOULOS GEORGE M M50 GRC GRC ATHENS
291 1217 KYRIAKAKIS FILARETOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ VMAX TRAINING CENTER
292 1218 MARAVEGIAS SOFOKLIS M M50 GRC GRC Θρακομακεδόνες / Αθήνα ADVENDURE
293 1219 BRANIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
294 1220 FAITAS MARIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ TRAIL TEAM
295 1221 LAKAFOSIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ADVENDURE
296 1223 TSIMPOGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PANTOFLA RUNNING TEAM
297 1224 SERMPEZIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
298 1225 GKOUNTOS THEODOSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
299 1226 GIANNOU CHARILAOS M M40 GRC GRC Πτολεμαίδα
300 1227 MANOUDIS GIORGOS M M40 GRC CZE Prague
301 1228 FLOROPOYLOS FOTIS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ LESVOS RUNNERS
302 1229 ZOUNTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΙΟΣ Iron Team
303 1230 SAKKAS CHRISTOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή PERIKLIS TRAINING
304 1231 KALAPANIDAS STEFANOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
305 1232 TAMIS NIKOLAOS M M70 DEU DEU Attendorn SCSW ATTENDORN
306 1233 RALLIS ERRIKOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΙΜΗΣ
307 1234 FITZGERALD LIAM M M GBR DEU Düsseldorf
308 1235 CHRONIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ Ursa Metsovo - #TopTeamMetsovo
309 1236 KALIAKOS GIORGOS M M GRC GRC Κατερίνη
310 1237 DETSARIDIS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ Mountain Training Solutions/Rodopi Runners
311 1238 ZAKOPOULOS GIANNIS M M40 GRC GRC Αχαρνές
312 1239 PATELIS VASILIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Ymittos Runners
313 1241 CHADOS EYAGGELOS - THOMAS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ My Athlete chozen team
314 1242 ATHANASIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ Lesvos runners
315 1243 GIAKOUMIDIS GIAKOUMIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ My Athlete chozen team
316 1244 MARAGKOS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
317 1245 KOSTAKIS IOANNIS M M50 GRC GRC Χολαργος Path Runners
318 1246 KOTANITSIS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ
319 1247 THANASIS KATSAROS M M40 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
320 1248 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Acharnes
321 1249 TSODOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα ursa fututa running
322 1250 SARANTI ANTHIPPI F W GRC GRC Χίος
323 1251 MOLFETAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
324 1252 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
325 1253 TALIAMPES NIKOS M M40 GRC GRC Παργα LEPANTO RUNNERS
326 1254 CHAMALOGLOU NIKOS M M50 GRC GRC Πάργα
327 1255 SAMAKIDIS EFSTRATIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
328 1256 BARKAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
329 1257 NAVROZIDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ "The Runner's Project"
330 1258 KALTAKI ATHINA F W GRC GRC Ξάνθη KASIMIS TRAINING
331 1259 KALLIARAS HARRY M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
332 1260 MITSOULIS GERASIMOS M M60 GRC GRC ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ
333 1261 IATROUDELLIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Χίος CHIOSRUNNING
334 1262 NIKOLAOU VASILIS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
335 1263 CHATZIELEYTHERIOU VYRON M M GRC GRC Μυτιλήνη Somateio En Gnosei
336 1264 DOULKAS GEORGE M M GRC GBR London
337 1265 PAVLIDIS MATTHAIOS M M40 GRC GRC ΚΟΥΦΑΛΙΑ Baliotis Nature Trail
338 1266 ROUVAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κasimis Training
339 1267 CHARNIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Χαιδαρι
340 1268 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PatragkosRunningTeam
341 1269 TOULIATOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
342 1270 MEITANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
343 1271 GOUDELIAS JOHN M M50 GRC USA Brooklyn, NY, USA
344 1272 SOURTZIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
345 1273 LAZARIDIS SERGIOS M M40 GRC GRC Καρδια Kourkourikis training group
346 1274 KORAVOU EYGENIA F W GRC GRC Γρεβενά Σ.Δ.Υ. Γρεβενών
347 1275 PAPPAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Ιωάννινα
348 1276 ANDERSON JAMIE M M40 GBR GRC ΑΘΗΝΑ
349 1277 MAVRIKAS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Αθήνα
350 1278 KOUNDOURAKIS GIANNIS M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΜΚ
351 1280 MPITOS MICHALIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα
352 1281 FRYDAS DIMITRIOS M M GRC GRC Σέρρες
353 1282 MERMIGKAS ATHANASIOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
354 1283 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος
355 1284 CHARCHANTIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
356 1285 KOUGIOUMTZIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training
357 1286 DASKALAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ OYK
358 1287 CHASKIS ANDREAS M M GRC GRC Αθήνα
359 1288 KATERIS LAMPROS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
360 1289 MOSCHONAS MANOLIS M M40 GRC GRC Ρεθυμνο SDYR. ALL TERRAIN RUNNERS
361 1290 VRINIOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Πάτρα
362 1291 TEZAPSIDIS SOKRATIS NAOUM M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
363 1292 VLACHOS ZOIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALL TERRAIN RUNNERS
364 1293 MPILIAS MICHALIS M M40 GRC GRC Ν. Ξεριας KOURKOURIKIS GROUP
365 1294 LAFKAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Κρανίδι ΔΡΥΟΠΕΣ Γ.Α.Σ. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
366 1295 TSIOPLIS GIANNIS M M GRC GRC Γρεβενά
367 1296 BARTSAKOGLOU ALEXIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
368 1297 SFECLA OCTAVIAN M M50 ROU ROU Timisoara
369 1298 CRETU IOAN VIOREL M M40 ROU ROU Targu Jiu Gorj Team
370 1299 CHANOU CHRISTINA F W40 GRC GRC ΣΥΡΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
371 1300 PAPAGIANNIS STEFANOS M M40 GRC GRC Έδεσσα KASIMIS TRAINING
372 1301 GIANNOULI MARIA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
373 1302 SOVOLOS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ The Fight Corner
374 1303 GKAGKTZAS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ myathlete – chozen
375 1304 TZIVITZIDIS GIORGOS M M60 GRC GRC Τσακοι ΣΔΥ Αλμωπίας
376 1305 SARANTI NIKI F W GRC GRC Αθήνα Sunny team
377 1306 KENNEDY CHRISTOPHER M M GBR GBR London
378 1307 KARAKIS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
379 1308 BAROUTI MARIALENA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
380 1309 STAMOULA CHAROULA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
381 1310 LAMPROU ILIAS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
382 1311 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ATHENS Allterrainrunners
383 1312 PAPADIA SOTIRIA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
384 1313 KARANASTASIS GEORGIOS F W60 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
385 1314 BOURLAS PHEIDIAS M M50 GRC GRC Παλαιό Φάληρο
386 1315 LOPEZ NAVARRO JUAN M M50 ESP ESP HELLIN (ALBACETE)
387 1316 AROCA LOZANO ENRIC M M40 ESP ESP Barcelona Prorunners
388 1317 Bartolomé CRISTINA F W ESP ESP Barcelona Prorunners
389 1318 VALLES ALONSO BORIS M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
390 1319 SIMAN MARIUS SORIN M M ROU ROU Bucharest
391 1320 NISIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΝΩ ΣΟΥΛΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
392 1321 RADACINA CATALIN M M ROU ROU Ianca
393 1322 MICHAIL KONSTANTINOS M M60 GRC DEU Hamburg
394 1323 SKARLATOU FOTEINI F W GRC GRC Koridallos Allterrainrunners
395 1324 GRIVAS PANAGIOTIS M M60 GRC GRC Κοπανός Νάουσας
396 1325 DONIS FERNANDEZ GERARD M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
397 1326 VLIORAS DIMITRIS M M GRC GRC Τυρναβος δρομείς Τυρναβου
398 1327 ANTONOPOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
399 1328 ZITAKIS PAVLOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
400 1329 NIARIS KLEANTHIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΣΑΦΑΝΣ