ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Ultra"

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 2001 KOUKOULIS EVANGELOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο Olympus Marathon RT
2 2020 ARGYROPOULOS Ι. DIMITRIOS M M GRC GRC LITOCHORO KARKANIAS ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY SA
3 2021 VOGIATZIS YANNIS M M40 GRC GRC Rodos Patosmou Training
4 2022 HAJEK JAKUB M M40 CZE CZE Kromeriz Tsipouro Drinkers
5 2023 ROMAN MIRABELA F W40 ROU ROU Kendal
6 2025 PETERZELKA NILS M M50 DEU DEU Leichlingen Aegean Pathfinders
7 2026 ROBLEDANO PEREZ ALVARO M M ESP ESP Gieres (France)
8 2027 LYKOUDIS SPYRIDON M M50 GRC GRC ΜΙΚΡΗ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ Athletics Guidance
9 2028 KERKOULAS SPYROS M M40 GRC GRC VOULIAGMENI Marathon club
10 2029 PEROUKIDIS LEONIDAS M M40 GRC GRC ΒΥΡΩΝΑΣ-ΚΑΡΕΑΣ Kourkourikis training group
11 2030 ANGELOPOULOS PANAYOTIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
12 2031 DIALEKTOS GIORGOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
13 2032 GLYKA ELEANNA F W40 GRC GRC ALIMOS My athlete
14 2071 GRIGORIADIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
15 2072 CHOULIS MICHAIL M M GRC GRC Attica myathlete – chozen team
16 2073 BODESC MIHAI M M ROU ROU Timisoara
17 2074 GEORGOULOPOULOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΓΑΛΑΤΣΙ
18 2075 SOFRAS MICHAIL M M40 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ
19 2076 BAYIOS IOANNIS M M60 GRC GRC Paiania ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
20 2077 BONIS DIMITRIS M M50 GRC GRC Χαλάνδρι myathlete – chozen
21 2078 ANGHEL COSTICA M M50 ROU ROU Bucharest Carpathians Angels
22 2079 KORAKAS DIMITRIOS M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου - Σ.Δ.Τρικάλων
23 2080 SKOPAS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
24 2081 CHAIROPOULOU DIMITRA F W GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
25 2082 DILINTAS ARISTOTELIS M M60 GRC GRC Αθήνα PERIKLIS TRAINING
26 2083 BIRMPILIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
27 2084 PANAGOPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
28 2085 ANDRITSOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Καισαριανη
29 2086 SIFAKIS MICHAIL M M50 GRC GRC ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ SAFANS - STRT
30 2087 DEVERAKIS MICHAIL M M70 GRC GRC Κηφισιά ΣΔΥ Ρεθύμνου
31 2089 GKERLES IOANNIS M M50 GRC GRC Ζωγραφου
32 2090 ROUMPAS THOMAS M M50 GRC GRC MAΡΟΥΣΙ TIHIORACE TEAM
33 2091 VARVAROS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ GJI BERRY TEAM
34 2092 BIEHLER PETER M M60 DEU GRC MELISSIA TTT
35 2093 ROTA DONATELLO M M ITA ITA SAN PELLEGRINO TERME Team Kailas
36 2094 TSAKILTZIDIS KYRIAKOS M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ -ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
37 2095 KATSIROPOULOS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ FLOGA PATRAS
38 2096 AMVROSIADIS ANESTIS M M40 GRC GRC Καλλιθέα πιεριας ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
39 2097 MASTROPERROS PANAGIOTIS M M50 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ FLOGA
40 2098 THEODORIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
41 2099 KOUMPAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΧΟΛΑΡΓΟΣ ANIMAL RIGHTS RUNNERS
42 2100 GEORGOULIS ATHANASIOS M M50 GRC GRC Geo_view Κατερίνη
43 2101 VLACHOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC Αθήνα Σπαρτιάτες Δρομεις / Λύκοι Κεχαγιόγλου
44 2102 KOUTIS GIANNIS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ
45 2103 DIONYSOPOULOS NIKOLAOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΣΔΥΑ
46 2104 GIARMATSIDIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ ITHACA R
47 2105 KOULAKIOTIS DIMITRIS M M GRC GRC Κορινος πιεριας """ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
48 2106 OIKONOMOU PERIKLIS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT
49 2107 MAVRIKIOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Βριλήσσια HOKA ONE ONE
50 2108 PETROPOULOS NIKOLAOS M M50 GRC GRC KAISARIANI/ATHENS Mazzipetti
51 2109 CHONDROGIANNIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 2110 PRAPOGLOU PARASKEVI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ KourkourikisTrainigGroup
53 2111 KANAKIS THEOCHARIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
54 2112 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
55 2113 PANTERI VASILEIA F W40 GRC GRC ΠΕΙΡΑΙΑΣ
56 2114 STAMATIS IOANNIS M M40 GRC GRC Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκης) ΣΔΥΘ
57 2115 FOUNTAS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
58 2116 VRYNIOTIS EYSTATHIOS M M40 GRC GRC Nea Ionia KASIMIS TRAINING
59 2117 LEONIDOU VIKTOR OLOV M M CYP CYP Nicosia
60 2118 PAPADOPOULOS MICHAIL M M60 GRC GRC ΔΡΑΜΑ
61 2119 IOANNOU IOANNIS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Tihiorace team / w.a.k.e.U.P. team
62 2120 MICHAS ATHANASIOS M M50 GRC GRC Λουτρακι
63 2121 OBAYA FERNANDEZ SANTI M M50 ESP ESP Gijon Obaya
64 2122 DIAVATIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λαρισα - ΛΑΡΙΣΑΣ Baliotis Nature Trail
65 2123 GKOUMAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC drama
66 2124 CHATZIMANOLIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
67 2125 PAPADOPOULOS NEOFYTOS M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ LES TRAILERS / FROZEN PEAKS
68 2126 PARASTATIDIS THEODOROS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
69 2127 THEOCHAROPOULOS KOSMAS M M40 GRC GRC Λάρισα
70 2128 ADONIOU NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
71 2129 VARADAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
72 2130 TSAKYRIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS - ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
73 2131 TSERNIOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κάτω Νευροκόπι Frozen Peaks - Nevrokopi Runners - Tzanetakis lab
74 2132 PANAGOPOULOS PANAGIOTIS M M50 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
75 2133 KAKKOS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
76 2134 PATSIANZIS IOANNIS M M50 GRC GRC Λάρισα
77 2135 KOUKOULIDIS THEODOROS M M50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ OSBET
78 2136 BARMPOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Βολος
79 2137 LIAPPIS NIKOS M M40 GRC GRC Μεγαλο χωριο Karpenissitrail
80 2138 ZIAGKALOS DIMITRIOS M M40 GRC DEU Grünhain-Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
81 2139 ANTONIOU NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
82 2140 KRAGIOPOULOS PAULOS M M50 GRC GRC Κατερίνη
83 2141 XIROMERISIOS VAIOS M M40 GRC GRC Ζωγράφου-Γουδη YOLO
84 2142 EMMANOUILIDIS ANTONIS M M50 GRC GRC Κατερινη IPA PIERIAS
85 2143 BAMPAS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ZNTILA RUNNING TEAM
86 2144 THEOCHARIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
87 2145 MITSIOU GEORGIA F W40 GRC GRC ALEXANDRIA ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
88 2146 TSALTAS ACHILLEAS M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ OSBET
89 2150 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ La Sportiva Team
90 2151 ANAGNOSTOPOULOS EVANGELOS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ PEAK STORE
91 2152 ZIAMPARAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC HALANDRI-ATHENS DOLIHO-FROZEN PEAKS-X ULTRA TIHIO