ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2022"

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 0 LYTRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ITEA ITEA RUNNERS / GET FIT ITEA
2 0 ZISIS THEODOROS M M40 GRC GRC Πρέβεζα Ursa Team -The Speakers - MyBio Πρέβεζα
3 0 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
4 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
5 2 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC dynafit Dynafit
6 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
7 5 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
8 6 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
9 7 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC Ιωάννινα Kasimis Training
10 10 SOUGIOLTZOGLOU MICHALIS M M GRC GRC Σέρρες Sougiol team
11 11 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια Never Give Up
12 13 ILIADIS CHRONIS M M40 GRC GRC ΠΕΝΤΕΛΗ The Runner's Project
13 15 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval team
14 16 MANIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
15 17 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis Nature Trail
16 18 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
17 19 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASCOACHING
18 20 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Μαρούσι Αττικής Kasimis Training
19 21 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
20 23 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Καλαματα KASIMIS TRAINING
21 26 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα The Runner's Project
22 27 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Kifisia Natural High
23 28 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
24 29 KURITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Fotiadis Coaching
25 31 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
26 35 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
27 36 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
28 39 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
29 40 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
30 41 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
31 42 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Καστοριά
32 43 PANAGIOS IOANNIS M M40 GRC GRC Μέτσοβο
33 44 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
34 48 TZAVARA NIKOLETA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ KASIMIS TRAINING
35 49 GIANNOPOULOS NIKOLAOS M M GRC GRC Κέρκυρα Trail Team!
36 54 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
37 57 OIKONOMAKIS NEKTARIOS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
38 63 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
39 64 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα Μad Goats
40 69 TSIAPARAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ "The Runner's Project"
41 70 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα(1967)
42 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
43 74 LEONIDAKI STYLIANI F W GRC GRC Metsobo URSA TEAM
44 76 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
45 77 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
46 85 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
47 93 ASLANIDIS SAVVAS M M60 GRC GRC ΚΟΥΚΟΣ 3Π / ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
48 94 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
49 95 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
50 96 THEODORAKI MARIA F W40 GRC GRC Drama
51 97 TAMPLIS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
52 102 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα Mountain Goat Energy bars
53 103 FRAGGOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ KASIMIS TRAINING
54 107 PETRAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
55 108 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια Baliotis Nature Trail-ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
56 114 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες Sougiol team
57 116 PALAGKAS GIORGOS M M GRC GRC Ελασσονα Kasimis Training
58 121 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο Doltsi Team
59 122 KRITSOTALAKIS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιλιον Krommidas Trail Team - OYK - ΣΔΥΙ
60 123 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
61 124 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΚΑΒΆΛΑ
62 125 IONITA MIHAIL M M50 ROU ROU PAULESTI Individual
63 126 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Naousa Vermio Trail
64 127 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
65 128 POGONETS VSEVOLOD M M50 ISR ISR Modiin
66 130 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
67 139 PAPAGEORGIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
68 144 FYGETAKIS STEFANOS M M50 GRC GRC ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
69 146 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS 360 ΡΑΝΕΡΣ
70 149 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
71 150 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
72 152 PAPALOUKAS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ BΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
73 155 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Gosport
74 159 KONTOMINAS PANAGIOTIS M M GRC GRC Νεάπολη Λακωνίας Allterrainrunners
75 166 TSAKIRIS MARKOS M M GRC GRC ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
76 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
77 173 PAFOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ
78 175 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
79 176 NTAKALETSIS SOKRATIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sportifs.gr
80 178 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
81 188 POLIZOULI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοζανη Ανεξάρτητη
82 191 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
83 192 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustuculuru trail team
84 195 KOUTSOUKOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ KAIZEN GAMING
85 196 KYRIAKIDIS PLATON M M40 GRC GRC ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σ.Δ.Υ.Νέστου - OSB Endurance
86 198 TSAVOS GIANNIS F W40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
87 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
88 203 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 SWE SWE Malmö
89 207 MITSIOU TZENI F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
90 207 FOUKAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Καβαλας Χρυσουπολη Καβαλας
91 212 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
92 214 MAKRIS CHARALAMPOS M M70 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
93 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runners Project
94 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runner's Project
95 219 MORAITI ELENI F W40 GRC GRC ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ALIARTISTAS
96 221 KASINAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Mustukuluru Trail Team
97 222 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
98 226 PAPADIMITRIOU SAVVAS M M40 GRC GRC Άνω Σταυρός
99 231 KALINDERIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Speedgoats
100 234 MAKRYGIANNIS ILIAS M M40 GRC GRC volos
101 235 DASKALOPOULOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ NATURAL HIGH / BALIOTIS
102 242 LOUKOS IOANNIS M M40 GRC GRC MAGOULA ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
103 243 PAPANIKOS EYAGGELOS M M40 GRC GRC ΒΟΥΛΑ
104 244 PSAROULIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΝΟΡΑΜΑ
105 245 DAYIDOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Πετρούπολη
106 247 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
107 249 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
108 252 NTOUMANIS IOANNIS M M GRC GRC ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ OSBET / Eleftheroupoli Runners
109 255 BODECIS ILIAS M M40 GRC GRC Λάρισα
110 257 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΙΛΙΟΝ ALL TERRAIN RUNNERS
111 258 DIMTSAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ RUNNER STORE TRAIL TEAM
112 263 STAUGIANOUDAKIS STELIOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
113 276 PAPADIMITRIOU CHARILAOS M M50 GRC GRC ATHENS My athlete
114 278 NESTOROPOULOS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζάνη
115 283 KOLIAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Allterrainrunners
116 285 CHRONIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
117 287 BRETSA MARIA F W40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
118 289 FELONIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
119 290 BANAKAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΘΕΡΜΗ RUNNING TEAM FARSALA
120 298 LIMPEROPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC Εξοχή Gym tonic
121 299 KARANASTASIS ZISIS M M40 GRC GRC Ελασσόνα
122 302 GOGOUSIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TENNISTAS
123 306 KOSTAKIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC HOLARGOS PATHRUNNERS
124 307 KARAKOSTANOGLOU KATERINA F W40 GRC GRC ATHENS My athlete
125 309 MATTHAIOS GIORGOS M M GRC GRC Αγιος Δημητριος
126 318 STAVRIDIS CHARITOS M M50 GRC GRC ACHARNES Mustuculuru trail team
127 321 KNOUNI AGKOP M GRC GRC ΚΗΦΗΣΙΑ Natural High
128 323 TSIFIS DIMITRIS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
129 334 CHARITOPOULOS MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Ίλιον
130 335 KAROKI ANNA F W40 GRC GRC Αθηνα "All Terrain Runners"
131 335 MOUZAKITIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΘΗΝΑ ΕΟΣ Αθηνών
132 339 CASTRO JOSEPH M M50 NLD NLD Amsterdam
133 341 KALOGIANNIS KONSTANTINOS M M50 GRC CYP LARNACA Dro.Me.A Racing
134 354 MICHALIS GEORGE M M40 GRC GRC KERATEA S RUNNERS KERATEAS
135 356 PAPOUTSI ALEXANDRA F W40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ MOUNTAIN LOVERS CORFU
136 357 NIKOLAIDIS GERASIMOS M M GRC GRC ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
137 358 GEORGIADIS CHRISTOS-MILTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
138 360 VLACHIOTIS GERASIMOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω
139 362 POLATSIDIS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
140 363 ADAMOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΩΝ
141 364 SPIGGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
142 367 PARTSANIS THOMAS M M40 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
143 371 PAPADOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ATOS Running Team
144 375 TSOUTSOURAS CHRISTOS M M GRC GRC ΛΕΥΚΩΝΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Baliotis Nature Trail
145 380 PAPAPETROS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail
146 381 PATSOULIS IOANNIS CHARALAMPOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
147 385 DOKSARAS GEORGIOS M M50 GRC GRC Λαρισας
148 388 ZOGOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Αθήνα
149 390 SARIMANOLIS SYMEON M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ KASIMIS TRAINING
150 391 PRAPAS FOTIOS M M50 GRC GRC Πτολεμαΐδα (ΚΟΖΑΝΗΣ) Σ. Δ. Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
151 393 MICHALOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Αλεξάνδρεια Olympus Marathon / Irena's RT
152 394 ALEVIZAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Panorama Thessaloniki KASIMIS TRAINING
153 395 ALEXANDROU KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Πεντέλη
154 398 DALKAS LOUKAS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
155 401 CHALIASOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
156 404 PAPAIOANNOU DIMITRIOS M M50 GRC GRC Ιωαννινα
157 408 TSITSOS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
158 410 KOLESIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
159 411 TSIRIGOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
160 412 TSIRIGOTIS VASILEIOS M M60 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
161 413 MANTZAVELAS SYMEON M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ KASIMIS TRAINING
162 414 MITSOS IOANNIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑΙΩΝ
163 415 MPELLAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΕΛΚΑ
164 426 LIONTOS THEODOROS M M50 GRC GRC RETHYMNO KASSIMIS TRAINING
165 430 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
166 439 DOUNAS ANTONIS M M40 GRC GRC Φλώρινα Σ.Δ.Ο.Εορδαιας1787
167 458 PATSIALAS ALEXIS M M40 GRC GRC ΛΑΦΚΑΔΑΣ ΕΛ.ΑΣ - ΣΔΥΘ
168 527 KOUTROULIS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS
169 539 THEODORAKOPOULOS VASSILIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ KASIMIS TRAINING
170 551 MITROPOULOS DIONYSIOS M M GRC GRC Χαϊδάρι
171 707 GARNETT MATT M M GBR GBR Bristol GoodGym
172 713 PAPASAVVAS GEORGE M M CYP CYP Λευκωσια
173 722 SOTIRAKIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΔΥΘ
174 735 PAPAPAVLOS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Αθήνα Mustukuluru Trail Team
175 737 TASOULIS DIMOS M M60 GRC DEU Bietigheim-Bissingen ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ.ΣΕΡΡΩΝ
176 748 KARTSAKLIS THEODOROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ /ΠΑΓΚΡΑΤΙ
177 751 KOTSILATIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ
178 784 GHEORGHE DUDAS M M40 ROU ROU Medias A.T.E.Dianthus
179 787 DELIGIANNIS VASILEIOS M M GRC GRC Λάρισα Metsovo Ursa Team
180 790 LANGAS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Αγία Παρασκευή
181 792 PANAGOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ L CREW
182 808 CHATZIPAYLIDIS SAVVAS M M GRC GRC ΚΑΡΠΑΘΟΣ Ένοπλες Δυνάμεις
183 826 KROKOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΚΑΜΑΤΕΡΟ MUSTUKULURU TRAIL TEAM-ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
184 846 VAIDAKIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αγία Παρακευή Ymittos Runners
185 859 KARAMPINIS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΝΑΞΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
186 893 LABOULAIS JEROME M M FRA FRA Lyon
187 911 TSELEPIDIS IOANNIS M M GRC GRC Πετρουπολη-Αθηνα
188 914 PAPARGYRIOU APOSTOLOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail
189 918 MOSCHOVOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ / ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ MINETTA RUNNING TEAM
190 919 GRIGORIADIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΞΑΝΘΗ CrossFit Xanthi
191 920 RIPIS PERIKLIS M M GRC GRC Ερέτρια PERIKLIS TRAINING
192 921 ANDRONIKIDIS IOANNIS F W50 GRC GRC Πτολεμαΐδα ΣΔΟΕ Εορδαίας- katsikia runner
193 932 TAGKALOS ANTONIOS M M GRC GRC GLYFADA
194 935 MPONAROS EYTHYMIOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
195 942 DOUMA EVANGELIA F W40 GRC GRC Σέρρες
196 944 ZAGKARETOU KATERINA F W GRC DNK Θεσσαλονίκη
197 945 STAMOULIS ILIAS M M GRC GRC ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ KASIMIS TRAINING
198 946 PARMAKIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
199 965 GKOUNTELIAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο
200 987 LOUKANIDIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ One Step Beyond Endurance Team
201 989 TSIPA MARIELA F W40 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
202 990 KARAVITI KELLY F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
203 996 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
204 999 DOUVINOF LEMONIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ baburas
205 1000 PAPATHANASIOU GIORGOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
206 1001 LIOUTSIAS ARGYRIOS F W40 GRC GRC Κοζάνη
207 1002 BIKA DIMITRA F W GRC GRC Αθήνα SCOTT Running Greece
208 1016 LANCEFIELD JACK M M GBR GBR London Thames Hares & Hounds
209 1017 EMILIANOU TRUDI F W50 GBR GRC Elefsina sky women running team/ ΣΔΥΕ
210 1020 GEORGOULIS ERNESTO M M40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
211 1031 TERZI MARINA F W50 GRC GRC Ελευσίνα NOVASPORTS RUNNING TEAM
212 1043 DARDAGANIS THEODOROS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
213 1044 KARADIMOS DIMOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
214 1057 KAMPOUROPOULOS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθηνα Παλλήνη La Sportiva Greece
215 1062 NTANI SPYRIDOULA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑ
216 1142 SFITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kourkourikis Training Groop
217 1143 SPYROPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ #VASILISKONSTANTINOSMARIAMYRTO#
218 1144 KANTZELIS ANASTASIOS M M60 GRC GRC Ιωάννινα
219 1145 ANTYPAS GRIGORIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
220 1146 POLYMENAKOS IOANNIS M M GRC GRC Nikaia KIRON TEAM
221 1147 TSOKOS MICHAIL M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
222 1148 SPYRIDAKIS MICHAIL M M40 GRC GRC Μυτιλήνη
223 1149 RONTOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC KIFISSIA
224 1150 TRIANTAFYLLIDI EYAGGELIA F W40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
225 1151 KOUTSODIMOS KOSTAS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
226 1152 OIKONOMOU DIONYSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
227 1153 PAPAGORAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Agia Paraskevi IPA/PERIKLIS TRAINING
228 1154 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
229 1155 VIDALIS PETROS M M GRC GRC Αργυρούπολη The Runner's Project
230 1156 GEORGALAKIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Πικέρμι/Διώνη
231 1157 TSIAGKAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Kromidas trail team
232 1158 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειάς
233 1159 SOTIRIOU PETROS M M GRC GRC Λαμία Σύλλογος δρομέων Τραχίνα
234 1160 GEORGOUDIS VASILEIOS M M GRC GRC Πορταριά Χαλκιδικής
235 1161 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
236 1162 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ OSB_Endurance Team
237 1163 SLEE CHLOE F W GBR GBR bristol GoodGym
238 1164 PONTOS ANGELOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή Mountain training solutions
239 1165 OIKONOMOU IOANNIS M M50 GRC GRC CHALANDRI Ymittos Runners
240 1166 ANTYPA ATHINA F W50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
241 1167 KANTA ASPASIA F W40 GRC GRC Πεύκη
242 1168 TZANOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Melissia, Athens
243 1169 KARRAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
244 1170 ZOURMPAKIS MANOLIS M M GRC GRC Keratsini L-crew
245 1171 TSIMPOGOS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ ADVENDURE
246 1172 TASIOPOULOS PETROS M M50 GRC GRC Αθηνα
247 1173 NORDBORG NICKLAS M M50 SWE SWE Hörby
248 1174 HIRSCHFIELD EITAN M M40 ISR ISR Jerusalem
249 1175 GATLAN MICHAEL M M40 ISR ISR Tel Aviv
250 1177 ROMANENKO ANNA F W ISR ISR Modiin Spirit
251 1178 VLAHOPOULOS NICKOLAS M M50 USA USA Ann Arbor, Michigan
252 1179 SARRIS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗ ΣΔΥΠ
253 1180 VRONTAKIS IRAKLIS M M40 GRC GRC Αθήνα / Άλιμος
254 1181 BRILAKIS ALEXANDROS M M GRC GRC Πειραιας
255 1182 DAGIELLIS CHRISTOS M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
256 1183 KOUTSOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Ναύπακτος Άθλος ΓΣ Ναυπάκτου
257 1184 ORFANOS MANOS M M GRC GRC mytilini KASIMIS TRAINING
258 1185 KATZ DANIT F W40 ISR ISR Arugot
259 1186 MPOULOGIORGOU ZINOVIA F W40 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
260 1187 ZATS PAVEL M M40 ISR ISR Modiein
261 1188 ARMENIS AGGELOS M M GRC GRC Ζαγόρι-Ιωαννινα
262 1189 ANDREOPOULOS DIMITRIS M M50 GRC GRC Φαρσαλα RUNNING TEAM FARSALA
263 1190 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
264 1191 MANTZAKIS FILIPPOS M M GRC GRC Μυτιληνη
265 1192 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου - Σ.Δ.Τραχινα
266 1193 ATALLAH JAMIL M M40 USA USA Doral
267 1194 MIMIS DIMITRIS M M GRC GRC Πτολεμαίδα
268 1195 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
269 1196 SCHOINAS IOANNIS M M40 GRC GRC Μαρουσι
270 1197 HERMAN AMI M M50 ISR ISR Shimshit
271 1198 KOLIOFOUTIS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
272 1199 GOULAS LAMPROS M M18 GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
273 1200 ARIZA MANEL M M40 ESP ESP Barcelona Kasimis Training
274 1201 KOZAKIS CHRISTOS M M GRC GRC Κομοτηνή Sunny team
275 1202 PAVLIDIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
276 1203 PALIOU SMARAGDA F W50 GRC GRC CHIOS CHIOS RUNNING
277 1204 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M M GRC GRC Χαλάνδρι NScoaching
278 1205 ELLER MARKUS M M40 DEU DEU Dresden
279 1206 CHANTZIS GEORGIOS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ Feel Strong Do Sports / Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
280 1207 SUMPARDIS ANTREAS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
281 1208 PANAGIOTOPOULOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Χωρα Μεσσηνίας
282 1209 THANIOTIS LEONIDAS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
283 1210 BOURAZANAS VASILEIOS M M40 GRC GRC Trikala TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
284 1211 KAMPAXIS PANTELIS M M50 GRC GRC HERAKLION NEW BALANCE S,M,K
285 1212 MATZERIDOU EYTHUMIA F W40 GRC GRC Αριδαία Kourkourikis training group- Σδυ Αλμωπίας-vermio Trail
286 1213 VATAKIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΧΙΟΣ CHIOSRUNNING
287 1214 POULIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Κερκυρα ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
288 1215 SAMANIDOU ELENI F W40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
289 1216 MICHALOPOULOS GEORGE M M50 GRC GRC ATHENS
290 1217 KYRIAKAKIS FILARETOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ VMAX TRAINING CENTER
291 1218 MARAVEGIAS SOFOKLIS M M50 GRC GRC Θρακομακεδόνες / Αθήνα ADVENDURE
292 1219 BRANIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
293 1220 FAITAS MARIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ TRAIL TEAM
294 1221 LAKAFOSIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ADVENDURE
295 1223 TSIMPOGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PANTOFLA RUNNING TEAM
296 1224 SERMPEZIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
297 1225 GKOUNTOS THEODOSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
298 1226 GIANNOU CHARILAOS M M40 GRC GRC Πτολεμαίδα
299 1227 MANOUDIS GIORGOS M M40 GRC CZE Prague
300 1228 FLOROPOYLOS FOTIS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ LESVOS RUNNERS
301 1229 ZOUNTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΙΟΣ Iron Team
302 1230 SAKKAS CHRISTOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή PERIKLIS TRAINING
303 1231 KALAPANIDAS STEFANOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
304 1232 TAMIS NIKOLAOS M M70 DEU DEU Attendorn SCSW ATTENDORN
305 1233 RALLIS ERRIKOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΙΜΗΣ
306 1234 FITZGERALD LIAM M M GBR DEU Düsseldorf
307 1235 CHRONIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ Ursa Metsovo - #TopTeamMetsovo
308 1236 KALIAKOS GIORGOS M M GRC GRC Κατερίνη
309 1237 DETSARIDIS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ Mountain Training Solutions/Rodopi Runners
310 1238 ZAKOPOULOS GIANNIS M M40 GRC GRC Αχαρνές
311 1239 PATELIS VASILIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Ymittos Runners
312 1241 CHADOS EYAGGELOS - THOMAS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ My Athlete chozen team
313 1242 ATHANASIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ Lesvos runners
314 1243 GIAKOUMIDIS GIAKOUMIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ My Athlete chozen team
315 1244 MARAGKOS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
316 1245 KOSTAKIS IOANNIS M M50 GRC GRC Χολαργος Path Runners
317 1246 KOTANITSIS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ
318 1247 THANASIS KATSAROS M M40 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
319 1248 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Acharnes
320 1249 TSODOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα ursa fututa running
321 1250 SARANTI ANTHIPPI F W GRC GRC Χίος
322 1251 MOLFETAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
323 1252 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
324 1253 TALIAMPES NIKOS M M40 GRC GRC Παργα LEPANTO RUNNERS
325 1254 CHAMALOGLOU NIKOS M M50 GRC GRC Πάργα
326 1255 SAMAKIDIS EFSTRATIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
327 1256 BARKAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
328 1257 NAVROZIDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ "The Runner's Project"
329 1258 KALTAKI ATHINA F W GRC GRC Ξάνθη KASIMIS TRAINING
330 1259 KALLIARAS HARRY M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
331 1260 MITSOULIS GERASIMOS M M60 GRC GRC ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ
332 1261 IATROUDELLIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Χίος CHIOSRUNNING
333 1262 NIKOLAOU VASILIS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
334 1263 CHATZIELEYTHERIOU VYRON M M GRC GRC Μυτιλήνη Somateio En Gnosei
335 1264 DOULKAS GEORGE M M GRC GBR London
336 1265 PAVLIDIS MATTHAIOS M M40 GRC GRC ΚΟΥΦΑΛΙΑ Baliotis Nature Trail
337 1266 ROUVAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κasimis Training
338 1267 CHARNIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Χαιδαρι
339 1268 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PatragkosRunningTeam
340 1269 TOULIATOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
341 1270 MEITANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
342 1271 GOUDELIAS JOHN M M50 GRC USA Brooklyn, NY, USA
343 1272 SOURTZIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
344 1273 LAZARIDIS SERGIOS M M40 GRC GRC Καρδια Kourkourikis training group
345 1274 KORAVOU EYGENIA F W GRC GRC Γρεβενά Σ.Δ.Υ. Γρεβενών
346 1275 PAPPAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Ιωάννινα
347 1276 ANDERSON JAMIE M M40 GBR GRC ΑΘΗΝΑ
348 1277 MAVRIKAS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Αθήνα
349 1278 KOUNDOURAKIS GIANNIS M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΜΚ
350 1280 MPITOS MICHALIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα
351 1281 FRYDAS DIMITRIOS M M GRC GRC Σέρρες
352 1282 MERMIGKAS ATHANASIOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
353 1283 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος
354 1284 CHARCHANTIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
355 1285 KOUGIOUMTZIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training
356 1286 DASKALAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ OYK
357 1287 CHASKIS ANDREAS M M GRC GRC Αθήνα
358 1288 KATERIS LAMPROS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
359 1289 MOSCHONAS MANOLIS M M40 GRC GRC Ρεθυμνο SDYR. ALL TERRAIN RUNNERS
360 1290 VRINIOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Πάτρα
361 1291 TEZAPSIDIS SOKRATIS NAOUM M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
362 1292 VLACHOS ZOIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALL TERRAIN RUNNERS
363 1293 MPILIAS MICHALIS M M40 GRC GRC Ν. Ξεριας KOURKOURIKIS GROUP
364 1294 LAFKAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Κρανίδι ΔΡΥΟΠΕΣ Γ.Α.Σ. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
365 1295 TSIOPLIS GIANNIS M M GRC GRC Γρεβενά
366 1296 BARTSAKOGLOU ALEXIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
367 1297 SFECLA OCTAVIAN M M50 ROU ROU Timisoara
368 1298 CRETU IOAN VIOREL M M40 ROU ROU Targu Jiu Gorj Team
369 1299 CHANOU CHRISTINA F W40 GRC GRC ΣΥΡΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
370 1300 PAPAGIANNIS STEFANOS M M40 GRC GRC Έδεσσα KASIMIS TRAINING
371 1301 GIANNOULI MARIA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
372 1302 SOVOLOS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ The Fight Corner
373 1303 GKAGKTZAS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ myathlete – chozen
374 1304 TZIVITZIDIS GIORGOS M M60 GRC GRC Τσακοι ΣΔΥ Αλμωπίας
375 1305 SARANTI NIKI F W GRC GRC Αθήνα Sunny team
376 1306 KENNEDY CHRISTOPHER M M GBR GBR London
377 1307 KARAKIS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
378 1308 BAROUTI MARIALENA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
379 1309 STAMOULA CHAROULA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
380 1310 LAMPROU ILIAS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
381 1311 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ATHENS Allterrainrunners
382 1312 PAPADIA SOTIRIA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
383 1313 KARANASTASIS GEORGIOS F W60 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
384 1314 BOURLAS PHEIDIAS M M50 GRC GRC Παλαιό Φάληρο
385 1315 LOPEZ NAVARRO JUAN M M50 ESP ESP HELLIN (ALBACETE)
386 1316 AROCA LOZANO ENRIC M M40 ESP ESP Barcelona Prorunners
387 1317 Bartolomé CRISTINA F W ESP ESP Barcelona Prorunners
388 1318 VALLES ALONSO BORIS M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
389 1319 SIMAN MARIUS SORIN M M ROU ROU Bucharest
390 1320 NISIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΝΩ ΣΟΥΛΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
391 1321 RADACINA CATALIN M M ROU ROU Ianca
392 1322 MICHAIL KONSTANTINOS M M60 GRC DEU Hamburg
393 1323 SKARLATOU FOTEINI F W GRC GRC Koridallos Allterrainrunners
394 1324 GRIVAS PANAGIOTIS M M60 GRC GRC Κοπανός Νάουσας
395 1325 DONIS FERNANDEZ GERARD M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
396 1326 VLIORAS DIMITRIS M M GRC GRC Τυρναβος δρομείς Τυρναβου
397 1327 ANTONOPOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
398 1328 ZITAKIS PAVLOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
399 1329 NIARIS KLEANTHIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΣΑΦΑΝΣ
400 1330 TZIOTAS ILIAS M M GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ