Διαμονή

ΔΙΑΜΟΝΗ

Η διοργάνωση του αγώνα δεν αναλαμβάνει την φιλοξενία των αθλητών. Ο κάθε ενδιαφερόμενος καλείται να αποφασίσει για το κατάλυμα της προτίμησής του, επιλέγοντας κάποια από τιςξενοδοχειακέςμονάδες που αναφέρονται στον παρακάτω πίνακα.

ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
Ονομασία Κατηγορία Τοποθεσία Τηλέφωνο website
Robolo Boutique Hotel Ξενοδοχέιο *** Λιτόχωρο 2352 306715 https://robolo-boutique-hotel-litochoro.booked.net/
Ξενώνας Μπουντόλας Ξενώνας Λιτόχωρο 697 371 2142 http://www.mpountolas.gr/site/
Olympus View Ξενοδοχέιο ** Λιτόχωρο 2352 083300 https://www.olympusview.gr/
Mythic Valley Ξενοδοχέιο *** Λιτόχωρο 2352 081140 https://www.mythicvalley.gr/
Olympus Mediterranean Boutique Hotel Ξενοδοχέιο **** Λιτόχωρο 2352 081831 https://mediterraneanhotels.gr/olympus/
Βίλα Πάνθεον Ξενοδοχέιο ** Λιτόχωρο 2352 083931 https://www.villapantheon.gr/
Το Παληό Λιτόχωρο Ξενώνας Λιτόχωρο 2352 084059 http://www.paliolitohoro.gr/
Ξένιος Δίας Ξενοδοχέιο ** Λιτόχωρο 2352 081234 http://www.hotel-xeniosdias.gr/
Bayiri Petit Pension Ξενώνας Λιτόχωρο 697 233 8348 https://www.bayiri.gr/
Guesthouse Papanikolaou Ξενώνας Λιτόχωρο 2352 081236 http://www.xenonas-papanikolaou.gr/
Enipeas Ξενώνας Λιτόχωρο 2352 084328 https://www.enipeysrooms.gr/
Kallisto Traditional Guesthouse Ξενώνας Λιτόχωρο 695 765 1206 https://kallisto-traditional-guesthouse-litochoro.ibooked.gr/
Olympus Hotel Villa Drosos Ξενοδοχέιο *** Λιτόχωρο 2352 084561 https://www.villa-drosos.com/
Ktima Faki Ξενοδοχέιο **** Λιτόχωρο 2352 083750 https://ktimafaki.gr/
Ξενοδοχείο Μυρτώ Ξενοδοχέιο Λιτόχωρο 2352 081398 https://www.hotelmirto.gr/
Lithóchōro Ξενώνας Λιτόχωρο 695 533 3208 https://www.lithochoro.gr/
Hotel Litohoro Olympus Resort Villas & Spa Ξενοδοχέιο **** Πλάκα 2352 022200 https://www.litohororesort.gr/
Cavo Olympo Ξενοδοχέιο ***** Πλάκα 2352 022222 https://cavoolympo.gr/
Apollon Κάμπινγκ Πλάκα 2352 022109  
Olimpios Zeus Κάμπινγκ Πλάκα 2352 022115 https://www.olympios-zeus.gr/
Olympos Beach Κάμπινγκ Πλάκα 2352 022111 http://www.olympos-beach.gr/gr/main
Minerva Κάμπινγκ Πλάκα 2352 022177  
Sylvia  Κάμπινγκ Πλάκα 2352 022104  
Mytikas Κάμπινγκ Πλάκα 2352 061275 http://ww1.campingmitikas.com/
Olympus Pantheon Hotel Ξενοδοχέιο Γρίτσα 2352 061372 https://www.olympuspantheon.gr/
Dion Palace Resort & Spa Ξενοδοχέιο ***** Γρίτσα 2352 061431 https://dionpalace.com/
Summit Zero hostel Καταφύγιο Γρίτσα 2352 061406 https://www.summitzero.gr/el/
Ktima Dadouli Ξενώνας Γρίτσα 2352 061348 https://www.ktimadadouli.com/
Evridiki  Κάμπινγκ Γρίτσα 2352 061261  
Bomo Club Olympus Grand Resort Ξενοδοχέιο **** Λεπτοκαρυά 2352 031311 https://www.bomohotels.com/
Hotel Dionisos Ξενοδοχέιο Λεπτοκαρυά 2352 033730 https://hotel-dionisos.business.site/
Nireas  Κάμπινγκ Βαρικό 2352 061290  
Stani  Κάμπινγκ Βαρικό 2352 061277  
Variko Beach Κάμπινγκ Βαρικό 2352 031478  
Gold Beach  Κάμπινγκ Βαρικό 2352 042129  
Makedonia Beach Κάμπινγκ Βαρικό 2352 061214