Olympus Marathon
  Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017  17:34























OLYMPUS MARATHON 2017 - ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

Bib Α θ λ η τ ή ς Φ Η Κατ. Εθν. Res Κατοικία Ομάδα/Χορηγός 2016
1199 BEKRI Garyfalia F 51 W50
GRE  
GRE ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ -
1198 PAPAILIAS Ioannis M 43 M40
GRE  
GRE Ioannina FIFTH ELEMENT -
1197 KOULAKIOTIS Dimitrios M 32 M
GRE  
GRE ΚΟΡΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" -
1196 KOULOURIS Dimitrios M 37 M
GRE  
GRE KERKYRA -
1195 TZOUMAKAS Vasileios M 47 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT -
1194 STROGGILIS Konstantinos M 40 M40
GRE  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathon RT -
1193 FLOKAS Athanasios M 46 M40
GRE  
GRE NEMEA A.Σ ΝΕΜΕΑΣ -
1192 TSAMASIOTIS Serafim M 51 M50
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ -
1191 TROIRI Despoina F 28 W
GRE  
GRE Λιτόχωρο OlympusMarathon RT -
1190 SIOPIDIS Konstantinos M 43 M40
GRE  
GRE Κομοτηνή Kasimis Training -
1189 SOLDATOY Thomi F 36 W
GRE  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathon RT -
1188 DALAKOURAS Spyridon M 31 M
GRE  
GRE Λάρισα KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
1187 BILLIS Dimitrios M 41 M40
GRE  
GRE ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ -
1186 NICOLAOU Anastasios M 43 M40
GRE  
GRE LIVADEIA A.K. LIVADEIAS -
1185 ANASTASOPOULOS Nikolaos M 41 M40
GRE  
GRE ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΑ -
1184 AMANATIDIS Aristeidis M 50 M50
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ -
1183 GKATSIOS Georgios M 30 M
GRE  
GRE ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Kasimis Training -
1182 KOROLOPOULOS Thanos M 33 M
GRE  
GRE αθηνα κανενας -
1181 TSANEKLIDIS Konstantinos M 26 M
GRE  
GRE ΚΑΡΠΕΡΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
1180 TOUVELOS Christos M 45 M40
GRE  
GRE ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -
1179 ROBU Anca F 34 W
ROU  
ROU Bucharest - 659
1178 PETSA Katerina F 47 W40
GRE  
GRE Agia Paraskevi Never Give Up -
1177 LAGOUDAKIS Konstantinos M 50 M50
GRE  
GRE NAFPAKTOS Lepantorunners 608
1176 KASTORIS Anastasios M 50 M50
GRE  
GRE XALKI ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ -
1175 PAPADOPOULOS GEORGIOS M 42 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ -
1174 KANTZIKIS Georgios M 32 M
GRE  
GRE ΒΕΡΟΙΑ Sportstrainingkaragiannis -
1173 JENS Lorenz M 57 M50
GER  
GER Lauter-Bernsbach Läuferbund Schwarzenberg -
1172 PSAROULIS Konstantinos M 41 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -
1171 FRAGKOPOULOU Kleopatra F 29 W
GRE  
GRE ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ -
1170 FORTATOS Antonios M 47 M40
GRE  
GRE Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 669
1169 TSIPIS Thrasyvoulos M 44 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail -
1168 TSILIMPONIS Theocharis M 41 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -
1167 TSAKOS Athanasios M 47 M40
GRE  
GRE ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CANIBALS ADVENTURE TEAM -
1166 SOUGIOLTZOGLOU Michail M 28 M
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ -
1165 SKARLOS Athanasios M 52 M50
GRE  
GRE ΜΟΣΧΑΤΟ-ΑΘΗΝΑ Εμεις οι δρομεις-Αιμοδοτε -
1164 SGOURIS Konstantinos M 42 M40
GRE  
GRE Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης Baliotis Nature Trail -
1163 PRATILAS Loukas M 40 M40
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ DYNAFIT/ΤΡΑΧΙΝΑ -
1162 PAPADOPOULOS Stefanos M 28 M
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη Kasimis training -
1161 BELEGRINOS Dionysios M 40 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
1160 BARTZOUDIS Paschalis M 44 M40
GRE  
GRE Πυλαία - Θεσσαλονίκη -
1159 BARKAS Apostolos M 38 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -
1158 BAYIOS Ioannis M 60 M60
GRE  
GRE ΠΑΙΑΝΙΑ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩ -
1157 MILIARAKIS Emmanouil M 38 M
GRE  
GRE Δραμα Iron Team -
1156 METSOVITIS Ioannis M 49 M40
GRE  
GRE Ευοσμος -
1155 MASTRAPAS Dimitrios M 42 M40
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ -
1154 LOUKAS Stavros M 36 M
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ -
1153 LOUKAS Loukas M 38 M
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ -
1152 LEROUNI Aikaterini F 54 W50
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ -
1151 KOSTAGIANNIS Christoforos M 29 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ TZOUMERKA TRAIL RUNNERS -
1150 KOUNNIDIS Makis M 43 M40
CYP  
GRE Λευκωσία ΔροΜεΑ Racing -
1149 KOLOKA Foteini F 20 W18
GRE  
GRE ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ Dynafit Greece -
1148 KAPSANIS Panagiotis M 37 M
GRE  
GRE ΚΥΘΗΡΑ KYTHIRA RUNNERS -
1147 KAFOUROS Emmanouil M 47 M40
GRE  
GRE ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ FREE RUNNERS -
1146 IOANNOU Ioannis M 30 M
GRE  
GRE ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΠΕΣΤΑΝΗ -
1145 GIANNIDAKIS Efangelos M 30 M
GRE  
GRE ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ -
1144 ELEFTHERIADIS Stefanos M 32 M
GRE  
GRE Αθήνα -
1143 DIAVATIS Konstantinos M 41 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ -
1142 GKINAS Athanasios M 22 M18
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ -
1141 GKATSAS Konstantinos M 39 M
GRE  
GRE ΣΙΑΤΙΣΤΑ siatistamountainrunners -
1140 GKANATSIOS Konstantinos M 34 M
GRE  
GRE ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
1139 VEKILIS Dimosthenis M 60 M60
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 577
1138 VALVIS Leonidas M 42 M40
GRE  
GRE ΖΩΓΡΑΦΟΣ -
1137 GAVRIELATOS Apostolos M 48 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Εμείς οι δρομείςαιμοδότες -
1136 SEMOS Sakis M 39 M
GRE  
GRE ΟΙΝΟΦΥΤΑ sciencetraining -
1135 FAGKRIDAS Konstantinos M 43 M40
GRE  
GRE Γαλάτσι -
1134 CHRISTOPOULOU Efi F 39 W
GRE  
GRE NAFPAKTOS Lepantorunners 610
1133 LALLOS Spiros M 40 M40
GRE  
GRE Νέα Μακρη -
1132 HARDT Konstantin M 42 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ POLYSPORTRUNNINGTEAM ΣΔΥΘ 566
1131 KALOGEROPOULOU Myrto F 34 W
GRE  
GRE Melissia All Terrain Runners -
1130 CHANTZIS Sotiris M 42 M40
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ COURIR A ATHENES -
1129 TRAIKOU Athina F 40 W40
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ -
1128 PRIFTIS Dimitrios M 44 M40
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ KASSIOS DIAS -
1127 PAGIANNIDIS Charalampos M 46 M40
GRE  
GRE ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΤΤΙΚΗΣ PANOLYMPIA -
1126 KOUTSOUMPAS Ioannis M 38 M
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΣ -
1125 KARADIMOS Dimitrios M 47 M40
GRE  
GRE ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ -
1124 GINOPOULOS Pantelis M 49 M40
GRE  
GRE ΚΑΣΤΟΡΙΑ BEE FIT -
1123 VASSIS Nikolaos M 48 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -ΣΔΙ -
1122 SIDERI Christina F 37 W
GRE  
GRE Athens -
1121 MALAMIDIS Athanasios M 46 M40
GRE  
GRE KOMOTINI NUTRIXXION HELLAS -
1120 TZIONAS Dimitrios M 30 M
GRE  
GRE ΝΑΟΥΣΑ Sportstraining-Karagianni -
1119 PAPAIOANNOU Ioannis M 36 M
GRE  
GRE ΙΛΙΟΝ -
1118 KARATZAS Andreas M 39 M
GRE  
GRE Πάτρα Pan-car -
1117 KALOGIANNIS Athanasios M 50 M50
GRE  
GRE ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ -
1116 ANTARIS Evangelos M 39 M
GRE  
GRE ΘΕΡΜΗ ΣΔΥΘ -
1115 TUK Ron M 49 M40
NED  
NED Kifissia -
1114 KAPELIOU Sotiria F 42 W40
GRE  
GRE ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ -
1113 OURGANTZOGLOU Anastasios M 32 M
GRE  
GRE ΧΑΝΙΑ Ο.Μ.Γ -
1112 OIKONOMOPOULOS Ioannis M 37 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ S.R.T. -
1111 PASQUIERS Bruno M 51 M50
FRA  
GRE agia paraskevi COURIR A ATHENES -
1110 TSAPAKIDIS Georgios M 32 M
GRE  
GRE Παιανια -
1109 DIMTSIS Aggelos M 33 M
GRE  
GRE ΠΟΛΙΧΝΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GRO -
1108 AVGEROS Konstantinos M 39 M
GRE  
GRE Αθήνα ΔΡΟ.ΠΑ. -
1107 NTARAGIANNIS Athanasios M 54 M50
GRE  
GRE Κρυονέρι -
1106 TSOUMOS Zacharias M 46 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS -
1105 KAPOUKINIS Panagiotis M 43 M40
GRE  
GRE ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΡΟ.ΠΑ. -
1104 ANGELOPOULOS Athanasios M 35 M
GRE  
GRE ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ All terrain runners -
1103 DELFAS Nikolaos M 50 M50
GRE  
GRE METSOVO Ursa team -
1102 PSARAKIS Vasileios M 31 M
GRE  
GRE Cholargos Athens 580
1101 PANAGIOS Ioannis M 40 M40
GRE  
GRE METSOVO Ursa Team -
1100 CHAIROPOULOU Dimitra F 28 W
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.Κ. -
1099 PASCHALIS Alexandros M 22 M18
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT -
1098 PAPARGYRIOU Apostolos M 30 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail -
1097 KOLTSIDAS Evagelos M 39 M
GRE  
GRE Καρδιτσα -
1096 DASKAS Alexandros M 45 M40
GRE  
GRE ΣΚΑΛΑ ΩΡΩΠΟΥ OROPOS RUNNING TEAM -
1095 AMANATIDIS Angelos M 22 M18
GRE  
GRE ΚΙΛΚΙΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
1094 GILTIDIS Georgios M 43 M40
GRE  
GRE Θέρμη /Θεσσαλονίκης Σ.Δ.Υ Θεσσαλονίκης -
1093 CHATZIGIANNIS Michail M 35 M
GRE  
GRE Αχαρναι Αττικης -
1092 ATHANASAKOPOULOS Marios M 33 M
GRE  
GRE PATRA Kri Kri Running Team -
1091 MENDONçA Sonia F 38 W
PRT  
GBR London CMOF -
1090 TOROSIAN Ioannis M 26 M
GRE  
GRE Κομοτηνή -
1089 MARKOU Petros M 43 M40
GRE  
GRE Νέα Μάκρη -
1088 POP Bogdan-ilie M 34 M
ROU  
ROU Floresti -
1087 DENYSENKO Anna F 31 W
UKR  
UKR Kiev -
1086 ZOGRAFOPOULOS Ioannis M 26 M
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ NITLAB -
1085 KAVOURAS Athanasios M 40 M40
GRE  
GRE Αθηνα -
1084 SKRIMPONIS Panagiotis M 24 M
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ NITLAB -
1083 TELLIS Nikolaos M 43 M40
GRE  
GRE ΧΙΟΣ IRON TEAM -
1082 LEOUTSAKOS Theodoros M 39 M
GRE  
GRE Karlovassi, Samos -
1081 ΜΑΓΚΑΝΑΣ Ιωάννης M 41 M40
GRE  
GRE καλαμος αττικησ MOBA BV Netherlands -
1080 KYRIAZIS Theodoros M 48 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
1079 CEJOVIC Dragana F 49 W40
MNE  
GRE ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
1078 MASTROCHRISTOS Athanasios M 55 M50
GRE  
GRE Schimatari THIVA -
1077 ANGOS Michail M 43 M40
GRE  
GRE THESSALONIKI KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
1076 KYRIAKOS Dimitrios M 39 M
GRE  
GRE Καλλιθέα Urban Trail Runners 567
1074 ROUSSOS Emmanouil M 50 M50
GRE  
GRE thessaloniki PAOK -
1073 STERGIOU Prodromos M 24 M
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη Baliotis Nature Trail -
1072 TSAMIS Efangelos M 45 M40
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ -
1071 PEDRONI Cecilia F 36 W
ITA  
ITA Abbiategrasso TRAILRUNNERS FINALE LIGUR -
1070 MAESTRI Fabio M 49 M40
ITA  
ITA Abbiategrasso TRAILRUNNERS FINALE LIGUR -
1069 PSARADAKI Eleni F 30 W
GRE  
GRE ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ -
1068 PELEKANOS Dimitrios M 36 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ε.Φ.Α ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -
1067 NIKOLOPOULOS Georgios M 33 M
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
1066 DEDOUSIS Ioannis M 43 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
1065 GKOUMAS Angelos M 47 M40
GRE  
GRE Αθήνα FGRT -
1064 GKOUMA Magdalini F 41 W40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ FGRT -
1063 BICA Constantin Liviu M 53 M50
ROU  
ROU Bucuresti Ro Club Maraton 575
1062 ASLANIDIS Omiros M 36 M
GRE  
GRE ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ -
1061 VOLLAS Alexandros M 54 M50
GRE  
GRE ιοαννινα ΣΔΙ -
1060 GKENIOS Nikolaos M 34 M
GRE  
GRE ΚΟΥΦΑΛΙΑ -
1059 KALLITSIS Georgios M 53 M50
GRE  
GRE Πυλαία Kasimis Training -
1058 KOLYTAS Spyridon M 30 M
GRE  
GRE Κερκυρα -
1057 KOUTIS Dimitrios M 38 M
GRE  
GRE ροδος -
1056 KONSTANTINOU Konstantinos M 36 M
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ -
1055 MOUKOS Georgios M 34 M
GRE  
GRE Σέρρες -
1054 PRAPAS Fotios M 50 M50
GRE  
GRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 645
1053 ROUGKIOTIS Georgios M 37 M
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ -
1052 TSIRIGOTIS Vasileios M 62 M60
GRE  
GRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ πτολεμαιδα -
1051 ΨΑΛΤΗΣ Ιωαννης M 46 M40
GRE  
GRE elefsina ΦΑΠΕΡΛΕ -
1050 SAUER Philippe M 47 M40
FRA  
GRE KIFISSIA - ATHENS ChoZen mountain team -
1049 TSAKIRIDIS Konstantinos M 43 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ -
1048 KAUDEWITZ Richard M 29 M
GER  
GER Berlin -
1047 KOTINAS Athanasios M 37 M
GRE  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusmaratonRT -
1046 GKIONOGLOU Iraklis M 32 M
GRE  
GRE ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ OlympusMarathon RT -
1045 VOIKOLARI Eleni F 27 W
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
1044 KOUBAROS Euaggelos M 48 M40
GRE  
GRE ΑΓΙΑ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΓΙΑΣ -
1043 KOSTAKIS Ioannis M 50 M50
GRE  
GRE Cholargos Path Runners 613
1042 STYLIANAKIS Michail M 51 M50
GRE  
GRE ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Σ.Μ.Κ -
1041 PAPALIAS Christoforos M 39 M
GRE  
GRE ΚΡΕΜΑΣΤΗ,ΡΟΔΟΣ Apollon Triathlon Rodos -
1040 KOKKINOS Stefanos M 52 M50
GRE  
GRE ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΘΗΝΑ Εμειςοι δρομεις-Αιμοδότες -
1039 GANOTIS Ioannis M 28 M
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ -
1038 FOURKIOTIS Vassilios M 57 M50
GRE  
GER Germering SCUG-Germering -
1037 DE ARRIBA CEJUDO Antonio M 50 M50
ESP  
ESP BARCELONA INVERSETEAM-TRAIL -
1036 CHRISTOFORIDIS Athanasios M 41 M40
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π -
1035 VIZARELIS Apostolos M 44 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training -
1034 KARVOUNIS Georgios M 35 M
GRE  
GRE Πειραιας All terrain runners -
1033 ARMENIS Ioannis M 35 M
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΕΠΕ -
1032 DAUBENSCHMID Julian M 31 M
GER  
GER Fellbach SV Fellbach -
1031 KALAITZIS Ilias M 37 M
GRE  
GRE ΠΡΕΒΕΖΑ preveza trail runners -
1030 GIOLDASIS Alexandros M 37 M
GRE  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ/ΑΘΗΝΑ -
1029 PAPADOPOULOS Grigorios M 44 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ -
1028 MANTZAVELAS Symeon M 25 M
GRE  
GRE Καλαμπακα Stadium fitness club -
1027 YGEIONOMAKIS Christos M 27 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
1026 DIMITRAKOPOULOS Georgios M 50 M50
GRE  
GRE THESSALONIKI -
1025 FINFANDO Zbigniew M 49 M40
POL  
POL Izabelin -
1024 MARA Bogdan Stefan M 34 M
ROU  
ROU Bucharest -
1023 SASCHA Kurzidem M 45 M40
GER  
GER Bobenheim am Berg Roast-and-Run -
1022 STEFANIS Stauros M 48 M40
GRE  
GRE Κηφισιά Brooks Hellas -
1021 TANTALOS Nikolaos M 49 M40
GRE  
GRE Διόνυσος -
1020 ARVANITIS Nikolaos M 55 M50
GRE  
GRE ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ -
1019 KIPRIOTIS Theodoros M 49 M40
GRE  
GRE ΕΛΛΗΝΙΚΟ 606
1018 SKOUMPA Angeliki F 39 W
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ myathlete -
1017 CHIURLEA Cristian M 75 M70
ROU  
ROU Bucharest RoClubMarathon -
1016 PETALOTIS Konstantinos M 41 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Ε ΟΑΣΘ -
1015 BURRELL Buzz M 65 M60
USA  
USA Boulder Ultimate Direction -
1014 DIMITRIADIS Dimitris M 41 M40
GRE  
GRE KOMOTINI -
1013 GERARDI Nikoleta F 35 W
GRE  
GRE Komotini -
1012 STAMATOGLOU Athanasios M 46 M40
GRE  
GRE ΜΕΛΙΣΣΙΑ PENDELI RUNNERS -
1011 GATSIOS Konstantinos M 39 M
GRE  
GRE ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ TOP GYM 628
1010 KARAGIANNIDIS Alexandros M 39 M
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Σ -
1009 KOUKOULIDIS Theodoros M 48 M40
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS -
1008 LAGOS Eustathios M 40 M40
GRE  
GRE ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΘΛ. ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ -
1007 MARGARITIDIS Dimitrios M 42 M40
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ DM TRAINNING GROUP-DRAMA -
1006 MITROPOYLOS Dionisis M 35 M
GRE  
GRE Δάσος Χαϊδαρίου, Αθήνα -
1005 PETAROYDIS Christos M 34 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ -
1004 SAMARAS Dimitris M 36 M
GRE  
GRE ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ WAKE UP STREET -
1003 SIAMPANIS Spiros M 32 M
GRE  
GRE ΑΝΤΙΚΥΡΑ -
1002 TSIANIOS Kiriakos M 38 M
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΚΑΣΙΜΗΣ TRAINING -
1001 TSOYSKIDIS Periklis M 37 M
GRE  
GRE ΚΟΜΟΤΗΝΗ -
1000 FOTOPOULOS Georgios M 30 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Wake Up Street -
999 XARALAMPIDIS Ioannis M 30 M
GRE  
GRE ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΣ TRT -
998 MEITANIDIS Ioannis M 35 M
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ Greek Hikers -
997 NETZIPIS Giannis M 32 M
GRE  
GRE Αθήνα Wake Up Street -
996 PAPAGEORGIOU Georgios M 39 M
GRE  
GRE ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -
995 IOANNOY Fotis M 47 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΔΥΘ -
994 VEKIARIDIS Stavros M 48 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ/ΑΜΠΕΛΌΚΗΠΟΙ ΣΔΥΘ -
993 GALETTI Gina F 40 W40
USA  
GRE PALLINI ATHENS -
992 PETROPOYLOS Theofanis M 33 M
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ ΑΕΚ 21 RUNNERS -
991 KEFALOUROS Valantis M 42 M40
GRE  
GRE ΧΟΛΑΡΓΟΣ Kasimis Training 665
990 TSIARGALIS Christos M 60 M60
GRE  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΙΕΡΙΑΣ OlympusMarathon RT 597
989 PANAGIOTOPOULOS Aggelos M 24 M
GRE  
GRE Αθήνα -
988 ESCOLÀ VILADRICH Iu M 19 M18
ESP  
ESP ÀREU INVERSETEAM-TRAIL -
987 SIMON AYMERICH Andreu M 25 M
ESP  
ESP SANT VICENÇ DELS HORTS INVERSETEAM-TRAIL -
986 CERA IZQUIERDO Carlos M 34 M
ESP  
ESP MATARO INVERSETEAM-TRAIL -
985 MORA TRIBALDO Jonatan M 32 M
ESP  
ESP RODA DE TER INVERSETEAM-TRAIL -
984 CARÓS SANTACREU Marc M 39 M
ESP  
ESP RIPOLL INVERSETEAM-TRAIL -
983 AMOR GAY Manel M 36 M
ESP  
ESP GURB INVERSETEAM-TRAIL -
982 BAKOLAS Georgios M 48 M40
GRE  
GRE ΚΗΦΙΣΙΑ -
981 PROTOGEROS Konstantinos M 26 M
GRE  
GRE ΑΡΤΑ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ -
980 BAKAS Theodoros M 49 M40
GRE  
GRE ΘΗΒΑ -
979 GIOTI Elpida F 54 W50
GRE  
GRE ΑΡΤΑΣ ARTA DANCE STUDIO -
978 BEITEL Max M 27 M
USA  
USA Bethel -
977 DIMAKAKOU Panagiota F 31 W
GRE  
GRE Αθήνα Wake Up Street -
976 NIKOLAKOPOULOS Xenofontas M 43 M40
GRE  
GRE ΘΗΒΑ Sdym THIVAS -
975 TSAGALAS Ioannis M 56 M50
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ MY CLUB BROKKERS XANTHI R -
974 GARANES Stauros M 37 M
GRE  
GRE Αγία -Λάρισας Σύλλογος.Μαραθ.Λάρισας -
973 FASOULAS Antonios M 56 M50
GRE  
GRE Katerini OlympusMarathon RT 620
972 GARCIA DE LOS SALMONES MARCANO Azara F 34 W
ESP  
ESP Cantabria Yaniro -Tuga Active Wear -
971 KOLLIAS Panagiotis M 59 M50
GRE  
GRE ΚΑΡΥΣΤΟΣ -
970 VAMVATSIKOS Spiridon M 44 M40
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ -
969 KONSTANTINOY Apostolis M 35 M
GRE  
GRE ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - ΑΘΗΝΑ -
968 MARKOPOULOS Panagiotis M 31 M
GRE  
GRE ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ -
967 KAFFES Evangelos M 47 M40
GRE  
GRE ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ -
966 GOLEMAS Kostas M 44 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ apsd seus pierias 599
965 MASTORAKIS Georgios M 57 M50
GRE  
GRE Ηρακλειο Κρήτης -
964 CHANIAS Konstantinos M 45 M40
GRE  
GRE ΝΕΜΕΑ AETHLIOS -
963 AGNOUSIOTIS Christos M 39 M
GRE  
GRE Αθηνα Μαρουσι Basecamp -
962 PSALTI Maria F 38 W
GRE  
GRE elefsina ΦΑΠΕΡΛΕ -
961 TCYKUNOVA Aleksandra F 29 W
RUS  
RUS Sankt-Petersburg -
960 ZIANDARIS Dimitrios M 38 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΟΑΣΘ -
959 MONIOUKA Antonia F 38 W
GRE  
GRE CHIOS -
958 SARANTIS Pantelis M 43 M40
GRE  
GRE CHIOS KASSIMIS TRAINING -
957 PERGANTAS Ioannis M 49 M40
GRE  
GRE LIVADEIA -
956 KARIDI Anastasia F 47 W40
GRE  
GRE Patras 629
955 TSABRAS Nikos M 43 M40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ -
954 CHAMALOGLOU Nikos M 46 M40
GRE  
GRE Πάργα Ναυτικός Όμιλος Πάργας -
953 BELLOS Konstantinos M 32 M
GRE  
GRE Αθηνα All terrain runners -
952 KIRIAKIDIS Konstantinos M 33 M
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ zaf -
951 KONTZIALI Eleni F 48 W40
GRE  
GRE ΒΥΡΩΝΑΣ-ΑΘΗΝΑ Sky Women Running Team -
950 CHRISTIANIDIS Anestis M 28 M
GRE  
GRE Kalithea -
949 KALATHAS Leonidas M 44 M40
GRE  
AUT Vienna -
948 MERILLAS MOLEDO Manuel M 26 M
ESP  
ESP Cantabria Amix performance -
947 UEDA Ruy M 23 M
JPN  
JPN Hachioji Columbia Montrail&MHW -
946 VALLS GOMEZ DE ROZAS Joan Manel M 35 M
ESP  
AND Estana (lleida) INVERSE/INOV8 662
945 MILAS Fragiskos M 44 M40
GRE  
GRE ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 625
944 KARAMANOLIS Konstantinos M 32 M
GRE  
GRE Διαβατά Θεσσαλονίκης Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -
943 PAPADIMITRIOU Alexandros M 35 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS -
942 LOUKOGEORGAKIS Pavlos M 47 M40
GRE  
GRE ΒΥΡΩΝΑΣ 605
941 ANTONAKIS Panagiotis M 47 M40
GRE  
GRE ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/ΣΕΕΑΒ -
940 ZIAKKAS Theodoros M 28 M
GRE  
GRE ΣΚΑΜΝΕΛΙ, ΖΑΓΟΡΙ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ -
939 RAPTIS Vasileios M 38 M
GRE  
GRE ΣΚΑΜΝΕΛΙ, ΖΑΓΟΡΙ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ -
938 PAPANIKOLAOU Panagiotis M 39 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
936 MATZAMORTAS Charalabos M 39 M
GRE  
GRE ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ-ΑΓΙΑΣ ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ -
935 TSAGKALAS Ioannis M 41 M40
GRE  
GRE AGIA-LARISSAS Μαραθωνοδρόμοι Αγιάς -
934 DASKALAKIS Emmanouil M 45 M40
GRE  
GRE ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 658
933 ILIASKOS Efstratios M 36 M
GRE  
GRE Κατερίνη Olympus runner -
932 TZALLAS Marios M 36 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ -
931 DALAGGELIS Konstantinos M 55 M50
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ -
930 SAKELLARIS Ioannis M 29 M
GRE  
GRE Λαμία Τραχίνα -
929 CHASIOTIS Georgios M 41 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑ -
928 XANTHOPOULOU Martha F 38 W
GRE  
GRE ΧΑΙΔΑΡΙ -
927 KAVARATZIS Georgios M 38 M
GRE  
GRE ΚΑΡΥΑ ΟΛΥΜΠΟΥ -
926 KAVARATZIS Eleutherios M 40 M40
GRE  
GRE ΚΑΡΥΑ ΟΛΥΜΠΟΥ -
925 GIOKAS Leonidas M 39 M
GRE  
GRE ΓΛΥΦΑΔΑ / ΑΘΗΝΑ -
924 KABANIS Valadis M 43 M40
GRE  
GRE ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ -
923 KLIKIS Panagiotis M 54 M50
GRE  
GRE Kavala - Filippi OTHAK -
922 KAPOKAKIS Michail M 37 M
GRE  
GRE Σούδα ,Χανιων Αρκαλος,Ν.Α.Ο.Σ κωπηλασια -
921 NIKOLOUZOS Spiros M 30 M
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ new pantokrator ultimate -
920 DAMALAS Konstantinos M 41 M40
GRE  
GRE GERAKAS - ATTIKIS ANEMOS -
919 PANAGOPOULOS Panagiotis M 52 M50
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ -
918 TSEREMEGLI Alexandra F 43 W40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΔΡΑΣΙΣ -
917 ZACHARIADIS Giorgos M 50 M50
GRE  
GRE ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΕΚ - ΣΔΟΕ 574
916 BELLOS Alexandros M 24 M
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -
915 TSICHLAS Nikolaos M 36 M
GRE  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ -
914 MAVRIDIS Anastasios M 40 M40
GRE  
GRE ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
913 DASKALAS Ioannis M 32 M
GRE  
GRE ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ -
912 SKILAKIS Sokratis M 28 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ MAVRIDIS TRAINING -
911 PAPADIA Sotiria F 37 W
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ -
910 TSOURAPAS Dimitris M 35 M
GRE  
GRE Λουτράκι -
909 NIKAS Georgios M 47 M40
GRE  
GRE ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -
908 IOANNOU Giorgos M 30 M
GRE  
GRE Thessaloniki Kourkourikis TrainingGrou -
907 GOURTSOULIS Ioannis M 37 M
GRE  
GRE Νέο Ηράκλειο Αττικής -
906 KALAPODAS Georgios M 35 M
GRE  
GRE Αγια Παρασκευη North Outdoor Trainning -
905 MARKOULI Maria F 34 W
GRE  
GRE ATHENS Sky Women Running Team -
904 ORFANOS Petros M 39 M
GRE  
GRE ΝΑΥΠΛΙΟ - ΑΣΙΝΗ ΜΑΡ/ΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ -
903 KAGGELIDIS Athanasios M 38 M
GRE  
GRE Αθήνα Marathon club -
902 CHOLEVAS Konstantinos M 42 M40
GRE  
GRE ΚΕΡΑΤΕΑ FREE RUNNERS -
901 ANDREI Suciu M 35 M
ROU  
ROU Bucharest / Romania -
900 FRAGKIADAKIS Emmanouil M 33 M
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ -
899 SIMINTZIS Kyriakos M 33 M
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ 594
898 KOUTSOURADIS Nasos M 31 M
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ PHYSIOATHENS -
897 TESFAE Kostas M 36 M
GRE  
GRE νεα σμυρνη -
896 KOYKOYLARIS Stavros M 37 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
895 SALAKIDIS Georgios M 48 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SEA WORLD DIVING CENTER -
894 GOUMAS Konstantinos M 45 M40
GRE  
GRE Δραμα Holisterun -
893 CHARISIS Nikolaos M 65 M60
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -
892 LEMONIS Panagiotis M 44 M40
GRE  
GRE ΝΕΑ ΣΚΙΩΝΗ -
891 DOXARAS Georgios M 46 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 650
890 STIMONIARIS Athanasios M 50 M50
GRE  
GRE ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -
889 SVEN Wiedemann M 46 M40
GER  
GER Auerbach Läuferbund Schwarzenberg -
888 POLYMEROPOULOS Vasilios M 47 M40
GRE  
GRE ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΘΗΝΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ -
887 ALMBANIS Lefteris M 45 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -
886 SOMMER Philip M 32 M
GER  
GER Stuttgart -
885 YPSILANTIS Nikolaos M 36 M
GRE  
GRE Παραμυθιά Λυκοι Κεχαγιογλου -
884 CHATZISTAVROU Stamatis M 28 M
GRE  
GRE KRANIDI SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA -
883 PERRAKIS Georgios M 34 M
GRE  
GRE ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT -
882 PETRAKIS Emmanouil M 34 M
GRE  
GRE ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT -
881 DELNIOTIS Georgios M 39 M
GRE  
GRE Σέρβια Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ -
880 MPOYSMPAS Thomas M 57 M50
GRE  
GRE Σέρβια Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ -
879 TZIKANOYLAS Christos M 57 M50
GRE  
GRE Σέρβια Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ -
878 GRAMMATIKOS Dimitrios M 46 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ Σ.ΜΑ.ΛΑΡΙΣΑΣ -
877 MARTIN Kunz M 43 M40
GER  
GER Hauenstein Eiscafé Winter Hauenstein -
876 SOURTZIS Nikolaos M 56 M50
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -
875 VOYLKOS Anastasios M 37 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail -
874 VLACHODIMITRIS Dimitris M 39 M
GRE  
GRE ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡ -
873 ZIKAS Nikolaos M 60 M60
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ-KASIMIS TRAINING -
872 MBALAMBANIS Giannis M 35 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ -
871 PAPADIMITRIOY Panagiotis M 29 M
GRE  
GRE Καλαμάτα Kalamata Trail Runners -
870 KOUGIONIS Vasilis M 35 M
GRE  
GRE Thessaloniki KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
869 SKORDOS Vasileios M 35 M
GRE  
GRE Αθήνα Private Workout Kolonaki -
868 BARTSCH Heiko M 51 M50
GER  
GER Bockau Läuferbund Schwarzenberg -
867 SOYMBASIS Vladimiros M 40 M40
GRE  
GRE ΜΕΝΕΜΕΝΗ/ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -
866 LUPAN Ciprian Stefan M 37 M
ROU  
ROU Bucharest -
865 TSIPIS Aris M 26 M
GRE  
GRE ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Inov8 584
864 KRANIOTIS Konstantinos M 28 M
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη -
863 NALTSIAS Savvas M 56 M50
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -
862 ANASTASIADOU Vasiliki F 44 W40
GRE  
GRE ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 582
861 PAPAGIANNIS Evangelos M 40 M40
GRE  
GRE Αθήνα ChoZen Mountain Team -
860 KARIDAKIS Andreas M 60 M60
GRE  
GRE ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΔΥΘ -
859 KILIMIRIS Konstantinos M 49 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS -
858 METSKAS Vasileios M 43 M40
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ -
857 ANAGNOSTAKOS Christos M 42 M40
GRE  
GRE Δημος Ευρωτα ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ -
856 PERGAMALIS Dimitrios M 37 M
GRE  
GRE ΣΕΠΟΛΙΑ -
855 ACOSTA Danila F 38 W
ARG  
ARG BUENOS AIRES -
854 DIEZ SEDANO Manuel M 38 M
ESP  
ESP Coslada PROZIS -
853 TSAOYSIDIS Polykarpos M 37 M
GRE  
GRE Κοζάνη R.e.s.p.e.c.t. -
852 TSAKALIS Anastasios M 34 M
GRE  
GRE Καλανδρα -
851 MAKRIS Georgios M 36 M
GRE  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ -
850 LEMONAKIS Panagiotis M 38 M
GRE  
GRE ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ OLYMPUS TRT -
849 KATSAROS Evangelos M 41 M40
GRE  
GRE ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ -
848 IOANNIDIS Spiros M 37 M
GRE  
GRE ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ smartrun -
847 ZIXNALIS Nikolaos M 35 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -
846 EMINIDOY Natalia F 39 W
GRE  
GRE Θεσσαλονικη DNAHealth.gr -
845 GLITSIS Nikolaos M 40 M40
GRE  
GRE ΑΛΙΜΟΣ myathlete -
844 VENETIS Evangelos M 27 M
GRE  
GRE ΧΑΙΔΑΡΙ Top Gym -
843 ARSLANIDIS Vasileios M 33 M
GRE  
GRE Athens heartbeat -
842 DIRK Uhlig M 52 M50
GER  
GER Thalheim Läuferbund Schwarzenberg -
841 TRIFONAS Dimitrios M 45 M40
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ black mamba -
840 CHRISTODOYLOY Christoforos M 37 M
GRE  
GRE ΓΛΥΦΑΔΑ ALL TERRAIN RUNNERS -
839 GALANIS Vasileios M 40 M40
GRE  
GRE Τρίκαλα Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων -
838 THEODOROU Sophocles M 39 M
CYP  
CYP Nicosia -
837 GABRIEL Manea M 35 M
ROU  
ROU Bucharest Maraton Rosia Montana -
836 ZAMFIROV Tsvetelin M 37 M
BGR  
BGR Sofia Climb&Run -
835 MINCHEVA / DEMIREVA Yanka F 36 W
BGR  
BGR Sofia Balkan animals -
833 NAITA Ruxandra F 28 W
ROU  
ROU Bucharest 648
832 CHRISOVITSIANOS Dimitrios M 50 M50
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
831 YPSILOS Ioannis M 44 M40
GRE  
GRE Νέα Μάκρη Τελμησσός -
830 TETRADIS-GAROUFOS Nikos M 45 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ -
829 STAIKOS Anastasios M 45 M40
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ -
828 SIDIROPOULOS Nikolaos M 42 M40
GRE  
GRE Βελεστίνο ALL TERRAIN RUNNERS -
827 PENTAGIOTIS Ioannis M 46 M40
GRE  
GRE ΧΑΝΙΑ Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 639
826 PARTHENIDIS Christos M 45 M40
GRE  
GRE Νέα Χαλκηδόνα CHOZEN MOUNTAIN TEAM -
825 PAPAGEORGIOU Ioannis M 53 M50
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ -
824 NIKOLAOU Nikos M 36 M
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ -
823 BELLAS Konstantinos M 54 M50
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚ-ΠΕΛΚΑ -
822 KAMISIS Panagiotis M 35 M
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ -
821 ELLINAKIS Georgios M 45 M40
GRE  
GRE Πετρουπολη Το στεκι του καμπουρη -
820 GIKAS Georgios M 32 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -
819 LEIVADIOTIS Spiros M 37 M
GRE  
GRE ΖΑΚΥΝΘΟΣ ZANTE TRAIL RUNNERS -
818 PANAGIOTIDIS Panos M 51 M50
GRE  
GRE ΚΗΦΙΣΙΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM 638
817 PALTOGLOU Fotios M 44 M40
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ kasimis tr/xanthirunners -
816 PALIOSPYROS Konstantinos M 36 M
GRE  
GRE ΑΡΤΑ Tailwind Bikeshop -
815 XIROMERISIOS Vaios M 39 M
GRE  
GRE ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ CITADEL RUNNING TEAM -
814 PAPADOPOULOS Anastasios M 52 M50
GRE  
GRE ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ -
813 KALANTZIS Georgios M 52 M50
GRE  
GRE Βόλος ΣΔΥΒ -
812 GIANNAKAKIS Christos M 33 M
GRE  
GRE ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου -
811 VAMVOUKAKIS Antonios M 62 M60
GRE  
GRE HERAKLION O.Y.KRITIS -
810 NIKOLAIDIS Sergios M 48 M40
CYP  
GRE NICOSIA FIT & FUN GYM -
809 TSIROPOULAS Konstantinos M 47 M40
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 660
808 PAGKOU George M 42 M40
GRE  
GRE ΧΑΙΔΑΡΙ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ -
807 BUSSARD Ludovic M 44 M40
FRA  
GRE THESSALONIKI -
806 CHATZIIORDANOGLOU Pantelis M 43 M40
GRE  
GRE Αθήνα -
805 GKOUTZAKIS Naoum M 50 M50
GRE  
GRE ΛΥΔΙΑ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -
804 AGGELOPOULOS Petros M 41 M40
GRE  
GRE ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΑΤΤΙΚΗ -
803 VAKONDIOS Michalis M 45 M40
GRE  
GRE ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ Δρομείς Σύρου -
802 ARABATZIS Eleutherios M 54 M50
GRE  
GRE ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ - DEREKAS ENDURANCE -
801 SALONIKIOS Georgios M 28 M
GRE  
GRE ΡΕΘΥΜΝΟ Ο.Κ.Α ΑΡΚΑΔΙ -
800 ANDRONIKIDIS Ioannis M 49 M40
GRE  
GRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ-Katsikia runner -
799 DEMIREV Anastas M 34 M
BGR  
BGR Sofia Balkan animals -
798 VITSILAKIS Eleutherios M 41 M40
GRE  
GRE ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT -
797 PETROV Atanas M 41 M40
BGR  
BGR SOFIA -
796 KONSTANTINIDOY Sylvia F 51 W50
CYP  
GRE Δάφνη / Αθήνα -
795 PAPADOPOYLOY Georgia F 50 W50
GRE  
GRE ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ -
794 MITILINEOS Nikos M 34 M
GRE  
GRE Λιτόχωρο -
793 NIMALAKUMARAN Jude M 37 M
GER  
GRE Didimoteicho ΛΥΚΟΙ / Citadel RT -
792 PASVAGKAS Stamatios M 49 M40
GRE  
GRE ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ telmissos -
791 DOYRBAS Thomas M 32 M
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ ALLTERRAINRUNNERS/Σ.Δ.Υ.Κ -
790 BALANOS Stefanos M 54 M50
GRE  
GRE ΠΑΙΑΝΙΑ PATINI -
789 TSAXALIDIS Georgios M 34 M
GRE  
GRE ΒΕΡΟΙΑ SEA WORLD MARATHON TEAM 634
788 SEREMETIS Stefanos M 35 M
GRE  
GRE KALAMATA all terrain runner -
787 KOTANIDIS Giorgos M 41 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
786 KOZANITIS Themistoklis M 47 M40
GRE  
GRE ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΘΗΝΑ ΑLLTERRAINRUNNERS -
785 POLIKARDIOTIS Nikolaos M 43 M40
GRE  
GRE ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ KASIMIS TRAINING -
784 LABADITIS Christos M 41 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΕΥΚΛΗΣ -
783 TOUMBANIS Dimitrios M 35 M
GRE  
GRE ΔΙΟΝΥΣΟΣ -
782 VERIKOUKIS Dimitrios M 39 M
GRE  
GRE ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ KRAV MAGA-KARATE ALEXPOLI -
781 KASKAVALIS Apostolos M 34 M
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS -
780 MIMIS Dimitrios M 32 M
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη #YourSoul2NoOne -
779 KATSARAS Athanasios M 49 M40
GRE  
GRE ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ All Terrain Runners -
778 LAMBROY Georgios M 47 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ Ιωαννίνων/Derekas E.C. 570
777 NIKOLAOU-PINDAS Panagiotis M 38 M
GRE  
GRE Thiva Sdum Thivas -
776 PARASXOY Aggelos M 49 M40
GRE  
GRE Κομοτηνή -
775 TRIVIZAS Christos M 44 M40
GRE  
GRE Αθήνα Old Perithia TrailRunners -
774 ANTONARAKOS Nikolaos M 46 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP -
773 KOYTSOYKIS Panagiotis M 39 M
GRE  
GRE ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ANEMOS -
772 MANOYDAKIS Sotirios M 49 M40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ -
771 VAVILIS Dionisis M 50 M50
GRE  
GRE ΑΙΓΑΛΕΩ -
770 LIONAKIS Zacharias M 39 M
GRE  
GRE CHALKIDA KASIMIS TRAINING -
769 SAKKAS Vasileios M 39 M
GRE  
GRE ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ -
768 STASINAKIS Panagiotis M 43 M40
GRE  
GRE Χολαργός -
767 LIASKOS Thanos M 40 M40
GRE  
GRE ΧΑΙΔΑΡΙ Top Gym 604
766 IERONIMAKIS Stavros M 36 M
GRE  
GRE Βάρη -
765 TSAKAS Evaggelos M 44 M40
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΘΗΝΑ -
764 SENTOYKAS Konstantinos M 33 M
GRE  
GRE ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
763 DOUVRIS Fotis M 40 M40
GRE  
GRE Πάτρα ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ -
761 KABANAKIS Iosif M 52 M50
GRE  
GRE ΡΟΥΣΣΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ, ΣΗΤΕΙΑ -
760 ZAFEIRIS Dimitrios M 39 M
GRE  
GRE ΒΕΡΟΙΑ Baliotis Nature Trail -
759 SYNGOYNIS Konstantinos M 40 M40
GRE  
GRE ΓΑΛΑΤΣΙ / ΑΘΗΝΑ -
758 FOTOPOULOS Fotis M 41 M40
GRE  
GRE ΒΥΡΩΝΑΣ -
757 FALTSIS Vasileios M 45 M40
GRE  
GRE Λαρισα Συλ Μαραθ.Λαρισας -
756 KARTSAKAS Konstantinos M 50 M50
GRE  
GRE ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ALL TERRAIN RUNNERS -
755 LIMBEROPOYLOS Dimitris M 32 M
GRE  
GRE ΚΟΡΙΝΘΟΣ KOUTRAS TRAINING -
754 KYRIAZOUDIS Vasileios M 43 M40
GRE  
GRE ΝΕΑ ΣΙΛΑΤΑ Γ.Σ.Ν.ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ¨ΑΝΑΤΑΣΙΣ -
753 TSIOLAKIS Anastasios M 48 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ AnemosNight Ultra Running -
752 TSATSOYLAS Giorgos M 33 M
GRE  
GRE Αχαρναι αθηνα ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -
751 LAFATZIS Alexandros M 26 M
GRE  
GRE Κατερίνη ALL TERRAIN RUNNERS -
750 GKOLEMAS Miltos M 50 M50
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ -
749 KAMBOYROYDIS Mihaela M 30 M
GRE  
GRE κερατσινι αττικής -
748 MEGGOS Dimitrios M 42 M40
GRE  
GRE ΤΡΙΠΟΛΗ ΕΛΕΥΣΙΣ -
747 VLADOV Sava M 41 M40
BGR  
BGR Sofia Balkan Animals -
746 FRANK Schmidt M 51 M50
GER  
GER Spirkelbach SV Spirkelbach -
745 AZIZ Tammi M 40 M40
GBR  
GBR radstock bath na -
744 JARONSKI Jacek M 52 M50
POL  
POL Bogumilowice Zapierdalacze -
743 TOMALSKI Piotr M 41 M40
POL  
POL Plock -
742 DUCORDEAUX Gilles M 55 M50
FRA  
FRA BEAUREPAIRE -
741 ALONI Ishai M 34 M
ISR  
ISR Tel Aviv -
740 KAPOBASI Vasiliki F 33 W
GRE  
GRE ΧΑΙΔΑΡΙ Top Gym 603
739 PAPADIMITRIOU Dimitrios M 44 M40
GRE  
GRE Κοζάνη Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ -
738 KAVOURA Nektaria F 39 W
GRE  
GRE ΑΓΡΙΝΙΟ OLYMPUS MARATHON RUN.TEAM -
737 PAPADAKIS Antonios M 41 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ workout kolonaki -
736 PLAITIS Michalis M 34 M
GRE  
GRE Πέραμα Αττικής 671
735 ECONOMAKIS Ioannis M 35 M
GRE  
GRE Ρέθυμνο Ο.Κ.Α. Αρκάδι-Ρεθύμνου -
734 GIANNOPOULOS Vasilios M 40 M40
GRE  
GRE ΑΛΙΜΟΣ -
733 DUPLESSIS DE POUZILHAC Thierry M 44 M40
FRA  
FRA Besancon -
732 HAJEK Jan M 43 M40
CZE  
CZE Kromeriz -
731 HAJEK Jakub M 47 M40
CZE  
CZE Kromeriz -
730 ZOLCHOW Andreas M 45 M40
GER  
GER Hohen Neuendorf FaSta Polizei Berlin -
729 LUGER Fabian M 33 M
GER  
GER Liebenwalde -
728 MUGICA POIGNON Mikel M 48 M40
ESP  
ESP Beasain Bealak- Agirre kirolak -
727 ALIENDE CECIAGA Eneko M 40 M40
ESP  
ESP Vitoria-Gasteiz Idiazabal- Aseplan -
726 ERIC Laquievre M 50 M50
FRA  
FRA ISNEAUVILLE -
725 STAVRIANIDIS Christos M 52 M50
GRE  
GRE Δράμα Dramarunners -
724 FITZROY Fiona F 37 W
GRE  
GRE Archavi, Corfu -
723 VOULGARIS Stergios M 47 M40
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ -
722 PSYCHOGIOPOULOS Dimitrios M 49 M40
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ IRONKOUKOU -
721 VOULGARIS Konstantinos M 40 M40
GRE  
GRE ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ -
720 DIMITRIOS Ziagkalos M 42 M40
GRE  
GER Grünhain-Beierfeld Läuferbund Schwarzenberg -
719 DIALEKTOS Georgios M 32 M
GRE  
GRE Αθήνα Salomon Hellas 592
718 MASTROKALOS Marios M 36 M
GRE  
GRE Ιλίσια, Αθήνα 609
717 RAPTIS Theofanis M 39 M
GRE  
GRE ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ myathlete -
716 DELOS Thomas M 49 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
715 MARINOGLOU Vangelis M 43 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ -
714 ANAGNOSTOPOULOS Antonios M 25 M
GRE  
GRE Αθήνα -
713 ROUNTOS Kriton M 37 M
GRE  
GRE αθήνα -
712 ZAROGGAS Vasilis M 41 M40
GRE  
GRE Ραφηνα ALL TERRAIN RUNNERS -
711 KONTOGIANNI Spyridoula F 42 W40
GRE  
GRE ΖΩΓΡΑΦΟΣ -
710 ELIOPHOTOU Eliophotos M 44 M40
CYP  
CYP Nicosia All Terrrein Runners/Drom -
709 ATHANASIADIS Christos M 26 M
GRE  
GRE Katerini -
708 ANDERSON Jamie M 39 M
GBR  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS -
707 ALEVIZAKIS Konstantinos M 36 M
GRE  
GRE Thessaloniki Kasimis Training -
706 FAITAS Marios M 27 M
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ FASHIONOPTICS.GR -
705 TOULOUPIS Vangelis M 31 M
GRE  
GRE ΔΡΟΣΙΑ-ΑΤΤΙΚΗΣ -
704 OTEIZA GARCIA Marta F 42 W40
ESP  
ESP Vitoria-Gasteiz Idiazabal- Aseplan -
703 PAGES BATALLER Marc M 29 M
ESP  
ESP Girona Geieg -
702 IORDANOAIA Ion M 53 M50
ROU  
ROU Bacau -
701 FAROLFI Loris M 44 M40
ITA  
ITA CASTEL BOLOGNESE ASD LEOPODISTICA -
700 CALVILLO ARTEAGA Elena F 47 W40
ESP  
ESP Beasain Bealak- Agirre kirolak -
612 REPCHENKO Lora F 37 W
UKR  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ Odlo - La Sportiva 612
565 VALVIS Sokratis M 36 M
GRE  
GRE ΖΑΚΥΝΘΟΣ Zante trail runners 565
562 LEVENTIS Aggelos M 33 M
GRE  
GRE ΚΗΦΙΣΙΑ 562
556 VLACHOS Stamatis-Renos M 37 M
GRE  
GRE ΚΟΡΩΠΙ ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 556
552 PETROPOULOS Stamatis M 39 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ CHUCK NORRIS TEAM 552
551 ANEZYRIS Dimitris M 50 M50
GRE  
GRE ΕΚΑΛΗ M.E.S ORAMA 551
542 MAKRIS Charalampos M 67 M60
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 542
541 CHARBIS Emmanouil M 45 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ All terrain runners 541
540 MANOUSAKIS Georgios M 51 M50
GRE  
GRE ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 540
537 PILOS Spyridon M 42 M40
GRE  
GRE PAIANIA 537
536 KREMETIS Konstantinos M 64 M60
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ 536
534 ZIOMA Sotiria F 33 W
GRE  
GRE ΘΗΒΑ SDYM THIVAS 534
533 KOFINIS Konstantinos M 51 M50
GRE  
GRE ΘΗΒΑ Sdym Thivas 533
532 POLATSIDIS Christos M 57 M50
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 532
531 LAZARIDIS Sergios M 42 M40
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη Ktgroup 531
530 CHRISTINAKIS Konstantinos M 44 M40
GRE  
GRE ΧΑΝΙΑ Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 530
528 KARALIAS Thomas M 52 M50
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ apsd pierias zeys 528
524 GAROPOULOS Euaggelos M 39 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Ε ΟΑΣΘ 524
523 ATMATZIDIS Athanasios M 59 M50
GRE  
GRE Άργος 523
522 EXARCHOU Ioannis M 48 M40
GRE  
GRE ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 522
521 TERZI Marina F 47 W40
GRE  
GRE Ελευσίνα ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN 521
520 FARMAKIS Merkurios M 38 M
GRE  
GRE Litochoro OlympusMarathon RT 520
514 LOUKOS Ioannis M 38 M
GRE  
GRE elefsina ΦΑΠΕΡΛΕ 514
513 DIONISOPOULOS Nikolaos M 60 M60
GRE  
GRE Ν.ΨΥΧΙΚΟ - ΑΘΗΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 513
509 KRITIKOS Marios M 39 M
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ 509
508 PAPADOPOULOS Ioannis M 41 M40
GRE  
GRE Αιγαλεω / Αττικη ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 508
507 ANASTASIOY Antonios M 46 M40
GRE  
GRE ΧΙΟΣ ΝΟΧ ROWING TEAM 507
505 KRAVARIS Sakis M 51 M50
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ 505
504 DIGENIS Georgios M 50 M50
GRE  
GRE ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 504
503 TZOI Vasiliki F 29 W
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ 503
500 TSIRKAS Alexandros M 36 M
GRE  
GRE Χαλάνδρι 500
496 PILIGOS Konstantinos M 43 M40
GRE  
GRE Τρίκαλα 496
493 PROKOS Theodoros M 54 M50
GRE  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ myathlete 493
491 GROUIOS Georgios M 55 M50
GRE  
GRE Καλαμαριά - Θεσσαλινίκη ΣΔΥΘ/BALLIOTIS NATURE TRA 491
489 FLOROS Ioannis M 44 M40
GRE  
GRE ΑΓΡΙΝΙΟ OlympusMarathon RT 489
488 PIPERIS Vasilios M 48 M40
GRE  
GRE ΣΠΑΤΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 488
486 TZOI Eleanna F 29 W
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 486
479 MILILIS Alexandros M 42 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ URBAN TRAIL RUNNERS 479
475 GKOUDOVAS Dimitris M 40 M40
GRE  
GRE Κατερίνη ZEYS PIERIAS 475
474 DEIMEZIS Arguris M 32 M
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ FREE RUNNERS 474
472 MOUZAKITIS Georgios M 54 M50
GRE  
GRE ΜΟΣΧΑΤΟ-ΑΘΗΝΑ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 472
469 KAPSIS Pantelis M 62 M60
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΦΛΟΓΑ 469
465 MALIBORSKA-KIRIAKOU Irena F 52 W50
GRE  
GRE ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Irena's Training Team 465
463 GEORGIOU Elissabeth F 46 W40
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗ Kasimis Training 463
461 BODECIS Elias M 37 M
GRE  
GRE Λάρισα OlympusMarathon RT 461
460 KOTIDIS Panagiotis M 50 M50
GRE  
GRE Malmö 460
458 ALEKIZOGLOY Pavlos M 47 M40
GRE  
GRE ATHINA PATH RUNNERS 458
455 POYLIASIS Charalabos M 43 M40
GRE  
GRE Κερκυρα Cmt 455
452 DIMITRELOS Panos M 47 M40
GRE  
GRE Levadia Parnassos 1928 452
451 SKENTZOS Dimitris M 37 M
GRE  
GRE Πάτρα smartrun/Mελισσότοπος 451
449 NANOS Fotis M 33 M
GRE  
GRE Καρδιτσα 449
447 GAVRIELATOS Aris M 38 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Ymittos Runners 447
445 KAIAFAS Dimitris M 34 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DNAHealth.gr 445
444 ZOUPOS Stelios M 53 M50
GRE  
GRE Αθηνα RUNNER STORE TRAIL TEAM 444
442 GEORGOPOULOS Ioannis M 38 M
GRE  
GRE ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ 442
439 DOUANOGLOU Prodromos M 40 M40
GRE  
GRE ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 439
436 KALOGEROS Konstantinos M 64 M60
GRE  
GRE ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 436
433 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ Αναστασιος M 56 M50
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 433
432 ANEZYRIS Georgios M 19 M18
GRE  
GRE ΕΚΑΛΗ GOSPORT-M.E.S 432
429 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ Σπυρος M 44 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ PROEDROS 429
425 MELANOFRYDIS Georgios M 57 M50
GRE  
GRE Πτολεμαίδα Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 425
418 VOULGARIS Georgios M 34 M
GRE  
GRE Marousi North outdoor training 418
414 ROUMPAS Thomas M 54 M50
GRE  
GRE ATHENS GOSPORT 414
412 LIONTOS Theodoros M 55 M50
GRE  
GRE ΡΕΘΥΜΝΟ Kasimis Training 412
410 KOMPOROZOS Andreas M 49 M40
GRE  
GRE Patras 410
408 MAGGOS Athanasios M 38 M
GRE  
GRE ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 408
403 KATOPODIS Theofilaktos M 47 M40
GRE  
GRE ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 403
400 GIPARAKIS Ioannis M 59 M50
GRE  
GRE Αθήνα Kasimis Training 400
399 NESTOROPOULOS Konstantinos M 62 M60
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 399
395 ARVANITIS Nikolaos M 48 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ kopanaki runners 395
393 SIVISIDIS Stelios M 43 M40
GRE  
GRE KRYONERI OFFTRAIL PARNASSOS 393
391 ANDRIOPOYLOS Dimitris M 55 M50
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM 391
384 RAPTOPOULOS Nikos M 38 M
GRE  
GRE ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ pilabox 384
381 THEODOROPOULOS Georgios M 43 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ 381
379 MARGIANOS Akis M 42 M40
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ OlympusMarathon RT 379
377 PETROY Vasilis M 37 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training 377
376 DIMTSAS Nikolaos M 47 M40
GRE  
GRE ΧΑΛΑΝΔΡΙ RUNNER STORE TRAIL TEAM 376
373 KOULAKIS Emmanouil M 52 M50
GRE  
GRE rethymno kasimis training 373
369 KAPETANOPOULOS Alexandros M 45 M40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ 369
366 KARABINI Anthoula F 39 W
GRE  
GRE Πάτρα Pan-car 366
364 SOKOS Argirios M 35 M
GRE  
GRE Ερυθρες ΣΔΥ ΘΗΒΑ/ALL TERRAIN RUNS 364
363 VAMVAKAS Michail M 37 M
GRE  
GRE Κρυονέρι 363
362 RENIOS Ilias M 54 M50
GRE  
GRE ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ 362
361 ZERVOS Dimitrios M 39 M
GRE  
GRE ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 361
360 FOUSEKIS Antonis M 38 M
GRE  
GRE ΑΙΓΑΛΕΩ Urban Trail Runners 360
355 MBOYRLAS Fidias M 46 M40
GRE  
GRE Αθήνα ΕΨΙΛΟΝ 355
354 SIKOVARIS Christos M 30 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 354
350 LIAPIS Nikolaos M 40 M40
GRE  
GRE Karpenisi Evritania running team 350
344 GEORGIADIS Christos-Miltos M 42 M40
GRE  
GRE ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 344
340 TSAKALOGIANNHS Epaminondas M 39 M
GRE  
GRE PATRA 340
336 BALTATZIS Sofoklis M 45 M40
GRE  
GRE ΔΡΟΣΙΑ Natural High 336
331 KARALIS Ilias M 20 M18
GRE  
GRE Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 331
330 KISSAS Konstantinos M 32 M
GRE  
GRE Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 330
329 THANASIAS Konstantinos M 38 M
GRE  
GRE Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 329
327 NIKOLOPOULOS Mixalhs M 51 M50
GRE  
GRE PATRA SEVAS PATRAS-POLITISTIKI 327
326 KOULIS Fotis M 37 M
GRE  
GRE PATRA LEPANTO 326
324 KOUROUKLIS Athanasios M 37 M
GRE  
GRE ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ FREE RUNNERS 324
323 TSIRAKOPOULOS Ioannis M 35 M
GRE  
GRE ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 323
322 PLIOUGOURIDIS Anastasios M 37 M
GRE  
GRE ΡΟΔΟΣ APOLLON TRIATHLON RODOS 322
321 ATHANASSOPOULOS Dimitrios M 54 M50
GRE  
GRE NAYPAKTO 321
319 MAVRIDIS Konstantinos M 36 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 319
317 ALEXANDROPOYLOY Christina F 41 W40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ VO2max Exercise Center 317
316 LEBESIS Theodoros M 50 M50
GRE  
GRE ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΟΣ 316
315 PAPPAS Vasileios M 57 M50
GRE  
GRE GERAKAS PALLHNIOI DROMEIS 315
310 MICHALOPOULOS Konstantinos M 41 M40
GRE  
GRE Αλεξάνδρεια OlympusMarathon RT 310
308 DANIILIDIS Nikolaos M 38 M
GRE  
GRE THESSALONIKI KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 308
303 BOTELIS Lazaros M 49 M40
GRE  
GRE ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE 303
300 ATIAS Liran M 36 M
ISR  
ISR israel Fresh pineapple 300
299 KIOROGLOU Dimitrios M 51 M50
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ kasimis-drama runners 299
298 DELEFERIS Markos M 33 M
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ Baliotis Nature Trail 298
288 ANASTASIADI Theodora F 44 W40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ 288
287 GIANNOULIS Aggelos M 35 M
GRE  
GER Tiengen 287
286 MANIAS Argyrios M 47 M40
GRE  
GRE LIVADEIA 286
285 FOLINAS Christos M 42 M40
GRE  
GRE Larisa S.M larisas 285
282 MANOS Georgios M 36 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ 282
280 ALERTAS Georgios M 43 M40
GRE  
GRE PYRGOS ILIAS 280
275 APOSTOLIDIS Georgios M 31 M
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ 275
272 GERODIMOS Ioannis M 33 M
GRE  
GRE ΣΤΥΛΙΔΑ 272
267 PAGKLES Giorgos M 41 M40
GRE  
GRE Άνω Λιόσια, Αθήνα 267
263 PAFOS Athanasios M 46 M40
GRE  
GRE ΓΕΡΑΚΑΣ Myathlete 263
262 GOUTZIOMITROS Konstantinos M 58 M50
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 262
261 VOTSIS Sideris M 40 M40
GRE  
GRE ΓΑΛΑΤΙΝΗ/ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 261
260 TZITIRIDIS Efstathios M 43 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 260
259 PAPADOPOYLOS Ilias M 52 M50
GRE  
GRE ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 259
258 ATSOPARDIS Vasilis M 45 M40
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ Α.Σ.ΛΕΩΝ 258
255 KOTSIS Ioannis M 40 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ/ΑΝΑΤΟΛΗ fifth element 255
254 MITSOULIS Gerasimos M 59 M50
GRE  
GRE ΠΑΡΓΑ 254
251 NIKOLOPOULOU Aristea F 55 W50
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ TECNICA 251
249 FRAGKOS Christos M 36 M
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 249
245 VARTZIOTI Olga F 42 W40
GRE  
GRE Chalandri KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 245
243 PARRIS Romanos M 22 M18
GRE  
GRE Λιτόχωρο Olympus Marathon RT 243
241 GAKIS Andreas M 36 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΕΛΑΣ 241
237 MOSIOS Evangelos M 46 M40
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ ΣΔΥ Κοζάνης 237
235 TRAGOUSTIS Georgios M 44 M40
GRE  
GRE AMALIADA 235
232 PLEVRIS Efangelos M 35 M
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS 232
231 KARAPAS Anastasios M 40 M40
GRE  
GRE Athens Ο.Π.Ο.Π 231
229 GRIGORE Adrian M 31 M
ROU  
ROU Magurele 229
227 XATZINIKOLAOY Panagiotis M 39 M
GRE  
GRE ΔΡΑΜΑ DM training group 227
223 ROUMPANIS Eleutherios M 34 M
GRE  
GRE Αθήνα 223
222 ANDROUTSOS Alexios M 49 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 222
213 ANTONIOU Christos M 49 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Ε ΟΑΣΘ 213
212 PROUSALIS Konstantinos M 49 M40
GRE  
GRE DRAMA 212
210 BAKRATSAS Giannis M 48 M40
GRE  
GRE Λιτόχωρο Πιερίας OlympusMarathon RT 210
207 VITOLIANOS Konstantinos M 49 M40
GRE  
GRE ΕΔΕΣΣΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 207
202 FALARA Vasiliki F 31 W
GRE  
GRE ΚΑΡΔΙΤΣΑ Kasimis Training 202
201 EFKARPIDIS Konstantinos M 40 M40
GRE  
GRE Δραμα Kassimis/ ΣΔΥΔΡΑΜΑΣ 201
200 SPYROPOULOS Christos M 41 M40
GRE  
GRE ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Free Runners 200
199 MANIOPOULOS Dimitrios M 49 M40
GRE  
GRE Θεσσαλονικη DNAHealth.gr 199
195 DANIILAKIS Zacharias M 45 M40
GRE  
GRE Piraeus myathlete 195
194 SIMEONIDIS Panagiotis M 46 M40
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ 194
191 CHATZIEFREMIDIS Stefanos M 38 M
GRE  
GRE Ξανθη KASIMIS TRAINING/XANTHI R 191
190 TSIALAVOS Vasilios M 40 M40
GRE  
GRE Βόλος 190
189 AUTZOGLOU Petros A. M 36 M
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ OlympusMarathon RT 189
187 PAPASPYROU Vasilis M 46 M40
GRE  
GRE Ιωαννινα Kasimis Training 187
186 NESTORIDIS Christos M 51 M50
GRE  
GRE ΞΑΝΘΗΣ kasimis training 186
180 GKIRTAKIS Anastasios M 39 M
GRE  
GRE KRANIDI SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 180
177 MOSCHONAS Manolis M 41 M40
GRE  
GRE ΡΕΘΥΜΝΟ Kasimis Training 177
175 IONITA Mihail M 46 M40
ROU  
ROU Paulesti Prahova 175
174 PETROPOYLOS Nikitas M 44 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ 174
173 DOULIAKAS Alexandros M 42 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 173
172 HRISTOVA Desislava F 29 W
BGR  
BGR Sofia 172
171 PAPAPANAGIOTOU Stergios M 35 M
GRE  
GRE Σερρες Συλλ.Μαραθ.Σερρων 171
170 STAVGIANOUDAKIS Stelios M 48 M40
GRE  
GRE ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING 170
167 KAPOYLAS Dimitris M 49 M40
GRE  
GRE Λαμία POSTO -LAMIA 167
165 MALAI Maria F 27 W
GRE  
GRE Αθήνα Odlo - La Sportiva 165
163 PAPATHANASIOU Georgios M 50 M50
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 163
160 SOFIANIDIS Nikos M 55 M50
GRE  
GRE ΚΑΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 160
158 TSEKAS Dimitris M 44 M40
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ Taxi driver 158
156 NIOPLIAS Christos M 36 M
GRE  
GRE Kozani ΣΔΥΚ 156
155 KAGIOPOULOS Marios M 48 M40
GRE  
GRE Samos SOLO BARS 155
154 PARIZAS Konstantinos M 60 M60
GRE  
GRE Naoussa Νάουσα 154
153 PATOULIDIS Petros M 53 M50
GRE  
GRE ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ 153
152 GKOFAS Panagiotis M 34 M
GRE  
GRE NEMEA 152
146 CHAITIDIS Apostolos M 36 M
GRE  
GRE SERRES Baliotis Nature Trail 146
144 TIMOFIEJUK Paweł M 39 M
POL  
POL Warszawa Albatrosy 144
143 MPATSILIS Christos M 41 M40
GRE  
GRE KOZANH SDYKOZANHS 143
139 LANG Jeremy M 38 M
GBR  
GBR Bristol Serbia Running Project 139
138 TOMARAS Anastasios M 37 M
GRE  
GRE ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 138
136 MERMIGKAS Athanasios M 32 M
GRE  
GRE ΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 136
133 KARAGIANNIS Anastasios M 49 M40
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 133
132 MARGARITI Anna F 36 W
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ 132
128 GIOTIS Aleksandros M 44 M40
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ 128
127 STEFANIDIS Apostolos M 21 M18
GRE  
GRE ΒΟΛΟΣ 127
125 PAPADATOS Dionisis M 55 M50
GRE  
GRE ΝΙΚΑΙΑ FREE RUNNERS 125
124 SYMEONIDIS Symeon M 40 M40
GRE  
GRE ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 124
122 SPYROPOULOS Spyridon M 44 M40
GRE  
GRE Νικαια Ο.Μ. Γ 122
121 KATSIKOGIANNIS Eustratios M 42 M40
GRE  
GRE ΑΘΉΝΑ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 121
118 NOMIKOS Antonis M 45 M40
GRE  
GRE ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ΑΘΗΝΑ myathlete 118
116 TASIOPOULOS Petros M 47 M40
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ MARATHON CLUB DYNAFIT GR 116
113 KALPIAS Konstantinos M 36 M
GRE  
GRE Βολος GREG AMVRAZIS TEAM 113
112 TSARKOVISTAS Christos M 41 M40
GRE  
GRE ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 112
111 KOYROUTIS Spiros M 33 M
GRE  
GRE παραμυθια ΔΡΟΜΟΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 111
110 ZAGKOS Konstantinos M 29 M
GRE  
GRE Χαλανδρι northoutdoor running team 110
109 BATZIOS Georgios M 37 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SATRAPISTAS 109
108 MAKRIS Theodoros M 35 M
GRE  
GRE ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΟΣ 108
107 ZAKYNTHINAKIS Nikolaos M 39 M
GRE  
GRE IOANNINA metsovo ursa team 107
106 KOROLOGOS Dimitris M 46 M40
GRE  
GRE ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ 106
105 ZARPALAS Vaggelis M 36 M
GRE  
GRE IOANNINA Ursa Team 105
103 SIOCHOS Vasileios M 42 M40
GRE  
GRE ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 103
101 FORTIS Gerasimos M 30 M
GRE  
GRE ΠΑΤΡΑ VO2max Exercise Center 101
100 PIPERIDIS Alexandros M 40 M40
GRE  
GRE ΒΕΡΟΙΑ Kasimis Training 100
98 STAMELOS Konstantinos M 28 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail 98
94 KOUMANTAS Konstantinos M 32 M
GRE  
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathon RT 94
90 ANASTASOPOULOS Michail M 54 M50
GRE  
GRE ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 90
89 KAGIOPOULOS Zafiris M 48 M40
GRE  
GRE Samos SOLO BARS 89
87 EFSTRATIOU Ioannis M 35 M
GRE  
GRE ΚΡΑΝΙΔΙ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 87
84 IATROUDELIS Charalabos M 47 M40
GRE  
GRE CHIOS CHIOSRUNNING 84
83 VENETIKIDIS Dimitris M 61 M60
GRE  
GRE Λιτόχωρο OlympusMarathon RT 83
81 MANOS Konstantinos M 44 M40
GRE  
GRE tripoli G. KARAISKAKIS 81
77 MANIOTIS Georgios M 39 M
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 77
76 BALTATZIS Christos M 40 M40
GRE  
GRE ΚΗΦΙΣΙΑ Natural High 76
74 ROMPAS Spiros M 49 M40
GRE  
GRE ΝΕΑ ΜΑΛΓΑΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ kasimis training 74
72 ASLANIDIS Savvas M 63 M60
GRE  
GRE KOYKOS Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 72
70 KONTOS Ioannis M 46 M40
GRE  
GRE Chalandri KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 70
69 VEROGKOS Konstantinos M 23 M
GRE  
GRE AGIA PARASKEVI ANEKSARTHTOS 69
67 MIKELOPOYLOS Giorgos M 25 M
GRE  
GRE Κουζουλι 67
64 PARTSANIS Thomas M 36 M
GRE  
GRE ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training 64
63 SVARNAS Ioannis M 55 M50
GRE  
GRE Katerini OlympusMarathon RT 63
62 AVDJOGLOU Petros I. M 37 M
GRE  
GRE Litochoro OlympusMarathon RT 62
59 FOURTOUNAS Dimitrios M 34 M
GRE  
GRE ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM 59
58 SAGRIOTIS Ilias M 34 M
GRE  
GRE VRILISSIA northoutdooorrunningteam 58
55 GIAGKOU Petros M 45 M40
GRE  
GRE ΔΡαμα KASIMIS TRAINING 55
54 DUDZIK Robert M 33 M
POL  
POL MSZANA DOLNA LIMANOVA HOTEL 54
53 KOYTZIAKOYTZIDIS Konstantinos M 39 M
GRE  
GRE ΜΑΡΟΥΣΙ 53
52 LIOPIRIS Athanasios M 46 M40
GRE  
GRE ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Marathon club -Dynafit GR 52
50 BATAS Georgios M 33 M
GRE  
GRE ΠΑΙΑΝΙΑ Odlo - La Sportiva 50
48 PAVLIDIS Konstantinos M 48 M40
GRE  
GRE Drama Kasimis Training 48
47 THANASIAS Ioannis M 48 M40
GRE  
GRE Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 47
46 DAOULAS Dimitrios M 27 M
GRE  
GRE ΤΡΙΚΑΛΑ Kasimis Training 46
45 TSIAPROUNIS Vasilis M 39 M
GRE  
GRE ΛΑΡΙΣΑ KASIMIS TRAINING 45
44 CEKOSKA Katarzina Anna F 46 W40
GRE  
GRE Θεσσαλονίκη Kasimis Training 44
43 PEPAS Ioannis M 46 M40
GRE  
GRE ΠΡΕΒΕΖΑ KASIMIS TRAINING 43
42 BARANOW Tomasz M 40 M40
POL  
POL Platerów Albatrosy 42
40 ARKOUDIS Prokopios M 50 M50
GRE  
GRE ΚΕΡΚΥΡΑ corfumountaintrail 40
39 BIKA Dimitra F 24 W
GRE  
GRE Ηράκλειο Αττικης Salomon Hellas 39
35 ZINDROS Konstantinos M 38 M
GRE  
GRE ΛΙΒΑΔΕΙΑ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 35
34 KOUKOULIS Efangelos M 41 M40
GRE  
GRE LITOCHORO OlympusMarathon RT 34
33 MANTZOURIS Iraklis M 39 M
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training 33
31 LIAMPIS Spyridon M 40 M40
GRE  
GRE ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 31
30 SIOMOS Athanasios M 37 M
GRE  
GRE ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KASIMIS TRAINING 30
29 KOURKOURIKIS Ioannis M 46 M40
GRE  
GRE ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas 29
28 ZISIS Theodoros M 37 M
GRE  
GRE Πρέβεζα 28
26 NESTORAS Antonios M 37 M
GRE  
GRE Βεροια Kasimis Training 26
24 KOSTOPOULOS Nikos M 51 M50
GRE  
GRE Αγία Παρασκευή - Αθήνα Salomon Hellas 24
22 FRENKLAKH Υakov M 30 M
RUS  
RUS Sankt-Petersburg Salomon Russian Team 22
21 ASENOV Slavi M 34 M
BGR  
BGR Sofia RaidLight 21
19 GOUVAILIS Christos M 33 M
GRE  
GRE Καισαριανή Ursa Team 19
17 KALOFYRIS Nikolaos M 46 M40
GRE  
GRE Ανήλιο Μετσόβου The North Face 17
16 GIANNOPOYLOS Konstantinos M 33 M
GRE  
GRE ΚΑΣΤΟΡΙΑ DYNAFIT GREECE 16
15 PLAKETAS Kosmas M 29 M
GRE  
GRE PTOLEMAIDA KASIMIS TRAINING 15
14 ANDROUTSOS Thomas M 33 M
GRE  
GRE ΜΥΤΙΛΗΝΗ Baliotis Nature Trail 14
13 TZIATZIA Glikeria F 24 W
GRE  
GRE ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas 13
12 ELEUTHERIOU Dimitrios M 31 M
GRE  
GRE Μεγάλο Χωριό Ευρυτανίας Dynafit Greece 12
11 NOULAS Evangelos M 31 M
GRE  
GRE ΚΑΣΤΟΡΙΑ KASIMIS TRAINING 11
10 ARONIS Platonas M 41 M40
GRE  
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training 10
8 MATRAS Slawomir M 43 M40
GRE  
GRE TRAKHOMAKEDONES Salomon Hellas 8
7 KAMBOUROPOULOS Alex M 43 M40
GRE  
GRE AGIA PARASKEVI Odlo - La Sportiva 7
6 SELETIS Dimitris M 30 M
GRE  
GRE ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training 6
5 BOGKOTS Giatsek M 42 M40
GRE  
GRE Τρίλοφος Ημαθίας Kasimis Training 5
3 KALABOUKAS Charalabos M 37 M
GRE  
GRE ΣΙΑΤΙΣΤΑ Odlo - La Sportiva 3
2 HERNANDEZ GISPERT Jessed M 33 M
ESP  
ESP Barcelona INVERSE/INOV8 2
1 THEODORAKAKOS Dimitris M 38 M
GRE  
GRE Αιγάλεω Salomon Hellas 1



Olympus Marathon Association © 2004-2016  :: Site designed developed and hosted by Webster