Olympus Marathon
  Τετάρτη, 28 Ιουνίου 2017  11:42
Ανεπίσημα Αποτελέσματα Olympus Marathon 2017 - Unofficial Results Olympus Marathon 2017       
























ΧΟΡΗΓΟΙ




Untitled Document

ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ 2017 - ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

Α/Α Όνομα Επώνυμο Ομάδα Φύλλο
1 SYLVANA JESCH Läuferbund Schwarzenberg F
2 ΜΑΒΙΡΑ ΤΣΑΧΑΓΕΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM F
3 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΥ FREE RUNNERS F
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   M
5 ΑΡΙΩΝΑΣ ΦΛΑΟΥΝΑΣ   M
6 JOSIF STANCHEV   M
7 ΦΩΤΗΣ SCHWOZER   M
8 ΚΑΤΕΡΙΝΑ SCHREIER   F
9 ΡΟΔΗ HERZOG ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ BIRGFELD   F
11 ΝΙΚΟΣ KORNATZ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ M
12 ΦΛΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ F
13 BEATE SCHWOZER Läuferbund Schwarzenberg F
14 JANA SCHREIER Läuferbund Schwarzenberg F
15 ANJA HERZOG Läuferbund Schwarzenberg F
16 KAI BIRGFELD Läuferbund Schwarzenberg M
17 GRIT KORNATZ Läuferbund Schwarzenberg F
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Xanthi Runners M
19 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ stoikos runner team M
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   M
21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ AllTerrainRunners M
22 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΥΛΩΝΑ   F
23 ΦΑΝΗ ΧΑΣΙΩΤΗ   F
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ KASIMIS-TRAINING M
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ KASIMIS-TRAINING M
26 ΔΑΦΝΗ ΖΟΛΩΤΑ OlympusMarathon RT F
27 ΕΡΙΦΥΛΗ ΒΑΡΟΥΣΙΑΔΟΥ Baliotis Nature Trail/Triathletesworld F
28 ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΥΣΙΟΣ   M
29 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΣΙΟΣ   M
30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΥΚΟΥ ΦΑΠΕΡΛΕ F
31 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ   M
32 ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ   M
33 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΙΝΟΣ   M
34 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ myathlete M
35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΝΤΡΗΣ   M
36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ Υψαριον τραιλ ρανερς M
37 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΗ myathlete F
38 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ   M
39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΒΡΑΣ   M
40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΣ   M
41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ   M
42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ   M
43 ΒΟΥΛΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL F
44 ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΚΟΥΤΣΊΜΑΝΗ Φιλοζωική ο "περίτας' F
45 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   M
46 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ   F
47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ   M
48 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΡΙΜΟΓΛΟΥ   F
49 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ   F
50 ΜΑΝΙΝΑ ΔΟΥΛΟΥ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ F
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης M
52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ CLAIN MAIN- XANTHI RUNNERS M
53 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   M
54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ School of English ATHENA M
55 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Garmpis 1002 eidh- terretron M
56 ΟΛΓΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   F
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΊΔΗΣ Α.Π.Σ. ΤΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ M
58 ΜΌΡΦΗ ΘΕΟΔΩΡΊΔΟΥ Α.Π.Σ. ΤΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F
59 ΘΑΝΟΣ ΝΤΙΝΑΣ   M
60 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ   F
61 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΥΡΝΑΔΑΚΗ   F
62 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΥΡΝΑΔΑΚΗ   F
63 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ   M
64 ΒΑΔΙΛΙΚΗ ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ Trias F
65 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ   F
66 ΆΓΓΕΛΟΣ ΓΚΈΚΑΣ   M
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Ε.Ο.Σ βροντου M
68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ   M
69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΡΟΖΗΚΑΣ   M
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΣ   M
71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ   M
72 ΟΥΡΑΝΊΑ ΚΥΡΊΤΣΗ   F
73 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΖΕΥΣ M
74 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ   M
75 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗ   F
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ   M
77 JONELA BASHA Mamalis I run F
78 ΚΩΝΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΑΣΆΚΑΡΟΣ ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ M
79 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΡΑΝΟΣ   M
80 ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΚΥΡΙΑΚΟΎ   F
81 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΔΟΝΤΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ F
82 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΧΙΟΥ Novo Nordisk Hellas- Run to change Diabetes F
83 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M
84 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ   M
85 ΑΛΕΞΗΣ ΑΥΔΗΣ ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM M
86 ΕΥΗ ΑΥΔΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM F
87 ΧΡΉΣΤΟΣ ΝΤΆΚΟΣ ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM M
88 ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   F
89 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   F
90 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ   F
91 ΑΡΗΣ ΣΟΒΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M
92 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
93 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
95 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ F
96 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ F
97 ΠΑΠΑΡΑ   ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ F
98 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
99 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
100 ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
101 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
102 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
103 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
104 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
105 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
106 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΑΝΟΥΚΑ   F
107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΖΟΒΑ   F
108 ΜΑΡΙΑ ΔΟΜΝΊΚΗ ΑΘΑΝΑΣΊΟΥ   F
109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΑΝΝΙΔΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M
110 ΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΔΟΥΝΗΣ Ο.Τ.Ο.Ε. (ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΠΑΛΛΗΛΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ) M
112 ΛΑΖΑΡΟΣ ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
113 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ   M
114 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ URBAN TRAIL RUNNERS M
115 ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ   F
116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ/KONSTANTINOS ΚΑΡΑΜΠΈΡΗΣ/KARAMPERIS   M
117 ΕΛΕΝΗ ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ   F
118 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΤΛΙΆΣ   M
119 ΣΩΤΉΡΙΟΣ MΟΥΣΛΌΠΟΥΛΟΣ   M
120 ΕΡΜΗΣ ΚΑΡΚΑΣ Oikogienia Karka M
121 ΑΛΚΜΗΝΗ ΚΑΡΚΑ Oikogienia Karka F
122 CLAUDIA HAHN Oikogienia Karka F
123 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ   F
124 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΑΝΟΡΑΣ 99 F
125 ΝΙΚΑΝΟΡΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΝΟΡΑΣ 99 M
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ   F
127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΔΑΣΟΥΣ ΚΟΥΡΙ ΑΛΜΥΡΟΥ M
128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   M
129 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ   M
130 ΛΉΔΑ ΤΖΑΧΆΝΗ   F
131 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΈΛΛΟΣ   M
132 ΠΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ   M
133 ΓΙΩΤΑ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ   F
134 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ M
135 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΩΡΙΔΑΣ   M
136 ΒΑΣΊΛΗΣ ΣΥΡΑΝΊΔΗΣ   M
137 ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΜΑΛΛΟΎΣΗΣ   M
138 ΒΑΓΙΑ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΖΕΥΣ F
139 ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΥΣ F
140 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΟΥΔΑΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ   M
141 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΡΗ   F
142 PATRICIA BARRIALES CDM ALTO SIL F
143 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΩΤΑΣ KASIMIS TRAINING M
144 ΣΤΥΛΙΑΝΉ ΚΟΥΡΚΟΥΡΊΚΗ Kourkourikis Training Group F
145 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ   M
146 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   M
147 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ M
148 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ   M
149 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜΊΧΟΣ   M
150 ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΓΕΡΙΜΠΑΚΆΝΗ   F
151 ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΉΣ   M
152 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Δ Aqua forum F
153 ΑΝΘΗ ΑΠΡΑΣΙΔΟΥ Nike F
154 ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ GRE.A.T. team M
155 ΕSMERALDA HOLSCHER ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ F
156 ΤΖΕΝΗ ΦΛΩΡΟΥ   F
157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ   M
158 ΑΣΤΈΡΙΟΣ ΚΑΡΤΣΑΜΠΆΣ   M
159 ΜΕΤΑΞΙΑ ΧΑΝΔΟΛΙΑ   F
160 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ myathlete M
161 ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΜΕΛΙΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΓΑΙΑ F
162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΜΕΛΙΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΓΑΙΑ M
163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ   M
164 ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   M
165 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΓΑΙΑ F
166 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΓΑΙΑ M
167 ΝΙΚΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ   M
168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΛΕΛΙΔΗΣ   M
169 ΠΟΛΥ ΔΕΔΕΟΓΛΟΥ   F
170 ΑΡΕΤΗ ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΥ   F
171 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M
172 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ F
173 ΦΑΝΉ ΚΛΙΓΚΟΠΟΎΛΟΥ-ΖΟΛΏΤΑ OlympusMarathon RT F
174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΔΗΣ GRE.A.TEAM M
175 ΣΟΦΙΑ ΤΖΙΚΑ   F
176 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΖΟΚΑ   F
177 ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΙΆΝΝΗΣ   M
178 ΔΉΜΗΤΡΑ ΜΠΌΤΣΑΡΗ   F
179 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΜΟΡΤΖΗΣ ΠΑΝΤΩΠΟΛΕΙΟ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ M
180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Krania running team M
181 ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΆΜΠΟΥΣ Άγνωστος δρομέας M
182 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΆΜΠΟΥΣ Άγνωστος δρομέας M
183 ΕΦΡΟΣΥΝΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ   F
184 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ   M
185 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ   M
186 ΕΛΕΝΑ ΡΟΥΣΟΥ Apsd Zeus F
187 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ   M
188 ΕΡΑΣΜΙΑ ΜΟΜΟΛΕΤΣΑ   F
189 ΖΩΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   F
190 ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΙΑΡΗ   M
191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ   M
192 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ   F
193 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΟΒΑΣ ο λαγός και η χελώνα M
194 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ο λαγός και η χελώνα F
195 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΑΛΤΕΖΑ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ F
196 ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΞΑΡΧΑΚΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ M
197 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑ Litochoro Olympus Team-LOT F
198 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ Litochoro Olympus Team-LOT M
199 BILJANA RADOVANOVIC Litochoro Olympus Team-LOT F
200 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ Litochoro Olympus Team-LOT M
201 ΑΝΝΑ ΓΚΟΥΝΤΑ Litochoro Olympus Team-LOT F
202 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΡΑΓΚΑΣ Litochoro Olympus Team-LOT M
203 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ Litochoro Olympus Team-LOT F
204 ΧΡΥΣΤΙΝΑ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ Litochoro Olympus Team-LOT F
205 ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ Litochoro Olympus Team-LOT F
206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ Litochoro Olympus Team-LOT F
207 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΤΟΥ Litochoro Olympus Team-LOT F
208 ΑΜΑΛΙΑ ΖΟΤΟΥ Litochoro Olympus Team-LOT F
209 MONIKA MICHALEKOVA Litochoro Olympus Team-LOT F
210 VERONIKA BARSCOVA Litochoro Olympus Team-LOT F
211 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΚΟΛΕΜΑ Litochoro Olympus Team-LOT F
212 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ   M
213 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ   M
214 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ- ΕΝΩΣΗ ΔΙΑΒΗΤΙΚΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ F
215 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ Baliotis nature trail F
216 ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΠΣ Τριας F
217 ΚΏΣΤΑΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΑΠΣ Τριας M
218 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΆΣ  BETO M
219 ΒΙΚΤΩΡΊΑ ΚΙΟΥΡΤΖΊΔΟΥ Novo Nordisk Ελλάς F
220 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ   F
221 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΛΕΣΣΙΑΣ OlympusMarathon RT M
222 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ   M
223 ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ  ΣΔΥΘ F
224 ΚΏΣΤΑΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ  OlympusMarathon RT M
225 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΝΊΚΑ  OlympusMarathon RT F
226 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΛΕΞΗ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ F
227 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΔΡΟΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
228 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΡΕΤΑΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
229 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
231 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
232 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΟΥΛΑΡΑ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ F
233 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΦΡΑΣΙΟΛΑΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
234 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΕΤΑ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ F
235 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
236 ΙΩΆΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΆΚΗΣ ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
237 ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΙΑΣ  ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
238 ΚΑΤΕΡΊΝΑ  ΠΑΝΑΓΟΎΛΙΑ  AVIS F
239 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ   ΔΡΟΎΛΙΑΣ  AVIS M
240 ΑΡΕΤΉ  ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΎΛΟΥ  AVIS F
241 ΧΡΉΣΤΟΣ ΝΤΌΖΕΣ  AVIS F
242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ OlympusMarathon RT M
243 ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΤΣΙΦΛIΔΟΥ    F
244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΑΤΣΙΟΣ  ΑΛΚΗ ΔΙΟΥ M
245 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ   M

ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ

Select Language Επιλέξτε γλώσσα

English Ελληνικά


















Olympus Marathon Association © 2004-2016  :: Site designed developed and hosted by Webster